Споделена история от Тинейджърски

Влюбен съм в приятелката на брат ми
Брат ми си има приятелка, постоянно се мъкнат заедно. Доста често са у нас, докато наще ги няма и един път както я зяпах, просто не знам какво ми стана. Оттогава не мога да си я избия от главата, адски е красива и си падам по нея ужасно. Не можех да кажа на брат ми, защото щяхме да се скараме, а иначе си казваме доста работи.

Сънувах я почти всяка вечер, ставах и лягах с мисълта за нея и разни други работи, не можех да си я избия от главата. Понякога ми се е искало както си говоря с нея да я награбя и... А тя е страхотно момиче забавна, красива, секси.

Онзи ден говорех с брата и ми каза някъв изведнъж, че са го направили. Прииска ми се да го убия!! Не можех да си го представя :( Не можах да спя, нищо, не искам да го гледам не искам да го чувам, чувствам се разбит. А когато видя и нея просто не знам предпочитам да съм умрял вместо да ги гледам двамата:x
Ако някой може да ми каже какво да правя ще му бъда благодарен.
Момче 16

Коментари

1.   Веднага ще ти кажа какво да направиш - избии си от главата приятелката на брат ти и започни да се оглеждаш за готина девойка. Ако някога се разделят - чувствай се свободен да атакуваш. Но не сега.

bile

2.   Братле знам какво чувстваш, искаш ти да галиш нежните й ръце и да я гушкаш... това е едно от най-мъчителните неща на планетата Земя,
дръж се, нека това ти е предизвикателство, дръж се мъжки и устои...

3.   Време е и ти да си намериш момиче и да го направиш, защото хормоните ще те убият! Когато това се случи, ще видиш, че не си бил влюбен, просто си я желал.
Направи го, за да се успокойш, а и ти трябва и на теб момиче, с което да се мъкнеш!
И без това няма да можеш да я имаш. Може би след години, когато скъсат - а те ще, защото връзките на тези годинки не са до живот.

4.   Хм, кофти ситуация. Но и аз мисля като останалите 3-ма - избий си я от главата. Ако кажеш на брат си и ако той е от по-избухливите, смятай, че боят ти е в кърпа вързан. Ако й признаеш на нея чувствата си, най-много да каже на брат ти и финалът ще е пак същия. Може би не си влюбен, може би не ти е толкова интересна, а мисълта за "забранения плод" ти е позамъглил съзнанието, с много хора е така. Намери си приятелка по-скоро.

5.   От автора: Блгодаря за коментарите. Знам, че не е правилно да си падам по чуждо гадже, още по-малко това на брат ми. Ще се опитам да я забравя, макар да не мога да си го представя, още повече, че я виждам често.
Ще се поогледам за някоя друга:)

6.   Аз съм момиче и съм преживяла това от друга гледна точка.
Излизах с едно готино момче, а брат му ме харесваше-знаех го защото ме заглеждаше постоянно.. аз не го харесвах, но бяхме фр.. един път той ми поиска скайпа и аз му го дадох.. писахме си, разрешихме проблема.. сега сме добри фр, а с брат му още излизаме.
Успех! Пробвай и ти така.