Споделена история от Тинейджърски

Проблеми
Здравейте, тук искам да споделя моята история, за която искам съвет. Моля ви да помогнете ако можете, вместо да пишете други неща. Та моята история е, че просто тази година живота ми се срина. 7 клас съм (звучи тъпо, но наистина е така). Тази година имам матури, но не е това проблема. Тази година в нашето училище и класа започнаха да показват мои снимки и чатове, в които съм писал лични неща на хора, но те показаха всичко и в момента целият ми клас ми се подиграва и просто не знам какво да правя, наистина в момента просто не знам какво да правя, искам да се махна от това училище, но ще стане по-лошо. Просто наистина в момента не ми се живее. Моля редакторите да публикуват историята ми, защото в момента наистина ми трябва помощ. Благодаря предварително!

Коментари

2.   Приятел и на мен ме се е случвало това в 6ти клас! Класът ми беше кошмар и мен ме заплашваха със снимки. За жалост такъв е днешният народ. Ако бях при теб щях да ги направя на кайма без майтап! Поискай помощ от приятели / семейството ти / учители. Ако те не ти помогнат единственият съвет, който мога да ти дам от личен опит е да изтърпиш. Имаш още малко до кандидатстване в друго училище! Там ще си намериш други приятели и ще имаш подкрепа. Знам, че е трудно, но ще се справиш! Пожелавам ти много успехи и да не забравим - вярвай в себе си! Можеш да говориш и с училищният психолог. Успех още веднъж.

3.   Първо, това е урок от съдбата - да не се доверяваш и да внимаваш как се държиш в чатовете в бъдеще. Второ, приемай всичко със смях и кажи, че си си правил майтапи и ти е било скучно. Трето, мини в нападение - почни ти да ги подиграваш за разни неща. Четвърто - демонстрирай самочувствие, кажи им, че са бебета и че реагират като деца. Не избягвай хората, дръж се нахакано и няма да имаш проблеми. Успех!

4.   Да ти имам проблемите бебешки!