Споделена история от Тинейджърски

Туркиня на 15 години съм, а правих секс...
Имам голям проблем, ако някой може да ми каже какво да правя ще съм много благодарна. На 15 съм и скоро правих секс за първи път с приятеля ми. Проблема е в това, че съм туркиня и ако родителите ми разберат става много страшно. Аз не съм никак религиозна, но те не приемат, че вече сме 21 век и нещата стоят различно. Сигурно ще ме изгонят заради това, че така да се каже съм ги опозорила. Баща ми е изключително жесток човек, бил е и мен и мама...

Могат ли да разберат? Ако разберат какво да правя?
Нямам намерение да се омъжвам за турчин и не ме е страх, ако тогава се разбере. Но до тогава ме е страх от родителите ми, особено от татко:(

Коментари

1.   Aми ти не си расла в средата,в която майка ти и баща ти,затова не зачиташ ценостите на религията ви и ти се струва смешно,че в 21 век те още държат да спазват традициите.Не са се побългарили все още,за разлика от теб.Ей те на на 15 недоразвита като жена се е*еш с гаджето си.Ами какво да стане друго като разберат ще ви оженят щете не щете.На 16 ще сте съпруг и съпруга,друго какво да направят щом толкова държат на ценостите и понеже ще ги е срам да те пробутат на момче от вашата вяра гаджето ти ще намаже

2.   Ами траи си

3.   Не казвай на никого увери се че и приятелят ти ще си мълчи. Това е решението след като само вие си знаете баща ти няма как да разбере. Спокойно! Но въпреки това си малка за секс!

4.   Е, не е болка за умиралка. Без да ми се обиждаш, но защо вие, мюсюлманите толкова държите на девствеността? Наистина не разбирам.
---Джеси---

5.   Освен ако не те заведат на преглед и гинеколога да им каже няма как....
Спокойно...!!!

6.   Да се беше сетила да помислиш за това, преди да правиш секс. Ако вашите се усъмнят и решат да разберат, ще те заведат на гинеколог и там вече няма скрито-покрито.

7.   №1 Знам, че 15 не е най-зрялата възраст за секс(след 4м съм на 16), но аз наистина мога да кажа, че се обичаме заедно сме от 2 години и половина. И думата "ебане" ми звучи отвратително.
№2" Без да ми се обиждаш, но защо вие, мюсюлманите толкова държите на девствеността? "
Казват, че девствеността била най-голямата ценност за жената, в исляма секса е табу за много от хората. А истината е, че при мъжете не е задължително да бъдат девствени, а при жените е, поне при хората със закостеняло мислене:(
Нямам намерение да им казвам, дано не заподозрат нещо, защото ме е страх.
авторката

8.   Да не си

9.   Авторке, съвсем нормално момиче си, спокойно!
САМО ВНИМАВАЙ ДА НЕ ЗАБРЕМЕНЕЕШ!!!!
Ти няма смисъл да защитаваш нехуманната си религия, защото и ти самата си избрала да НЕ ЖИВЕЕШ по АБСУРДНИТЕ ? правила!
Номерът е като при всички лицемерни правила, да не се разбере. Дори да те хванат в леглото с приятелчето ти (моля се да е поне и той турчин), казваш, че го правите анално и готово. *мюсюлманските „девственици“ са известни с аналните си изпълнения.

Не е и болка за умиране, винаги може пластичен хирург да ти върне девствеността (поне физически).
За мен девствеността е състояние на духа, но това е друга тема.
Не съжалявай, ти преди да си мюсюлманка и туркиня, си българска гражданка и момиче от 21 век, ЧОВЕК и си подарила девствеността си на човека, когото обичаш, което е 100 пъти по-честно, красиво и НОРМАЛНО от това да те омъжат за някой братовчед, когото не познаваш.
Трай си до 18 и се махкай, ако не искаш да завършиш като майка си.
Избирай - или си модерна жена, или си турска мюсюлманка. Средно положение няма, а и ти губейки „най-ценното“ и без това си направила избора си.
Честито!
Много одобрявам, на прав път си (само да не забременееш)!!!
(ползвайте кондоми + оглеждайте всеки път да не се е спукал или изхлузил, взимай в такъв случай Ескапеле ВЕДНАГА, освен това ти препоръчвам тайно да взимаш противозачатачни, те са най-сигурният метод)

И ще ти кажа кой не е богоугоден - насилници като баща ти, лицемерни „девственици“ и разниете му терористи и фанатици.
Обичай и нямаш проблем

Колкото до гинеколога - отричаш, че си правила секс, може и по друг начин (спорт) да се е скъсала ципата! И не давай каквито и да е поводи за съмнение у вашите!

10.   4, защото турците са неспособни в леглото, и ако жената е спала с други преди тях, може да усети разликата и да им съсипе безценното его :) Шегувам се...
Това е опит да се ограничи похотта и понеже момичетата слушат повече е казано, че една жена трябва да е ддевствена. Когато жените се пазят, момчетата няма с кого да правят секс и също остават девствени. Моралът остава на високо ниво има по-малко аборти и всички са доволни.
Мацка, явно вашите държат много на традициите, а в теб се е пробудил бунтара. Внимавай как се държиш, пази се и всичко би трябвало да е наред.
Лола

11.   №9 Благодаря ти, наистина ми вдъхна малко кураж.
Не мисля, че има някакъв риск от забременяване, бяхме напълно подготвени. Приятелят ми е българин и го обичам повече от всичко, ще изчакам до пълнолетие и надявам се да мога да се махна от цирка в къщи и да отида да уча другаде. Дори и да се отрекат от мен, но тогава сигурно мама ще го отнесе заради това, че съм ги оставила.
авторката

12.   Тъи да се каже не само исляма но и християнството са на едно мнение по повод девствеността. тъи че не е от нехуманната религия. тва че баща ти е бил и теб и маика ти не значи че това е правилно. а именно ако тои наистина беше вярващ мюсюлманин щеше да знае че в Курана е писано че наи добрите между мъжете пред Бог са тези които са добри с жените си. пък ти чедо даи по сербез на челото ти не пише че си или не си девствена. траи си

13.   Щом знаете само ти и приятелят ти нека си остане така, другите няма как да разберат. А когато се омъжваш ако е за турчин, и той няма как да каже защото и двамата ще се "опетитните", хем твойта рода хем неговата. Така че не давай повод за съмнение и всичко ще е добре.

14.   А защо не щеш да се омъжиш за турчин? Те да не би да са много религиозни, я!? Всички сме един дол дренки в днешно време, независимо за какви се представяме... Не им казвай на вашите.

15.   Според мен, ако не им кажеш, няма да разберат, а дори и да те водят на гинеколог, той/тя е длъжен/на да пази лекарска тайна. Но, друг път.. внимавай да не забременееш. Не забравяй предпазните средства!
*Яса

16.   Трайте си и няма страшно. Както казаха по-горе гинеколога може да разбере, но ти дръж на твоята че не си го правила. Сега си мисля дали би станало ако съобщиш на вашите, че май си си спукала ципата от някакъв спорт (чувала съм че на гимнастичките им се случвало), така предполагам щом и ти им го казваш и изпреварваш обстоятелствата, може би ще стане. Но пак зависи и от родителите ти... за сега си трай и само да не забременееш. Важното е че е било с човек, който обичаш и цениш, били сте напълно подготвени и всичко е наред. А вече като станеш на 18 можеш да си самостоятелна, няма какво да кажат или направят.

17.   Разбирам те напълно мило момиче, но вашите никога няма да те разберат. Аз съм българка въпреки това се омъжих за човека- единствения с който съм била, но не че държах да е така, просто така се случи-паснахме си идеално и нямаше защо да опитвам връзки и с други мъже.

Живея в район със смесено население и знам за тези неписни закони- те са неоспорими и не подлежат на никакъв коментар. Момичето трябва да е девственно до сватбата - с червена панделка на кръста върху булченската рокля. Сигурна съм, че вашите също мислят така и ти никога не би ги разобедила.

Трай си и се преструвай на девствена, нека по приказките ти схванат, че ти държиш на девственоста си и няма да я опетниш до брак- само така ще имаш мир и спокойствие от тях. Знам, че не те съветвам хубаво да лъжеш и да се преструваш, но те никога няма да погледнат на нещата през съвременен поглед. Тоест никога няма да те разберат -те все ще си знаят тяхното.

Пишеш че от 2 години и половина сте заедно -никак не е малко дружбата ви че да му се отдадеш интимно. Аз съшо го направих на 16 г. след 2 години ходене с това момче и след още 2 г. се оженихме. Хайде късмет и умната пред вашите.

18.   Какви са тези лиготии "мило момиче", ти някаква лесбийка ли си или някоя префинена лелка? А това, че си се омъжила на 16 е ясно - женичките като теб нямат никакви други амбиции в живота освен да раждат бебета и да са домакини.

Мая

19.   Ако наистина ти трябва подложи се за операция за възвръщане не девственоста, но е бая скъпа 500-800 лв. Успех.

20.   Два са начините да се прави секс и да няма проблеми после от загубата на девственост. Първия-анален секс, и ти като туркиня много добре трябва да го знаеш. Имах гадже -туркиня на времето, и 2 години само свирки и анален секс съм видял от нея. Втория? Зашиване на ципата от доктор, ден-два преди сватбата. Но е скъпичко...

21.   Номер 17 съм, към авторката каквото имах да кажа го казах, обръщам се към Мая. 1. Нито съм лизбийка нито префинена лелка. Авторката е почти наборка на дъщеря ми така че една нежна дума в случая"мило момиче" нито е лиготия нито ме определя като посочените от теб неща. 2. Не съм писала, че съм се омъжила на 16(чети правилно, после коментирай) а на 16 -17 изгубих девственоста си. 3. И може би най-основното от това което искам да ти пиша-ти не ме познаваш, незнаеш нищо за моя живот. Тогава от къде на къде прецени, че аз раждам само бебета, нямам никакви амбиции и живея с манталитета на прислужница? Моля да ми обясниш с какво свързва преценката си и след като прочетеш следното:Завърших задочно образованието си(степен бакалавър), превърнах хобито си в професия която практикувам, имам си лично пространство, личен автомобил с който обикалям южната половина на България ежеседмично с причтелки, компания или семейството си. Освен това съм съпруга, майка и домакиня -но това не ме кара да се чувствам нечия прислуга. Ха със здраве от мен.

22.   До 21, да но си сексистка, защото ако момче на същата възраст беше написало нещо подобно няма да се обръщаш с мили думи. Ти просто си мъжемразка.

Мая

23.   22 много си зле.

24.   Мъжете и жените сме твърде различни за да продължаваме да се залъгваме, че се обичаме и ни е добре заедно, а всъщност подсъзнателно знаем, че сме твърде различни и се мразим.

25.   Ще се въздържа от епитети за религията, но ще кажа две три думи. Баща ти няма право да те бие! - нито теб, нито майка ти. Живеем в демократична страна и хубавите малки неща в тази страна, че текива неща са подсъдими. Шериата като закон не се прилага тука, това трябва да знаеш. И ако ти посегне трябва да си по овторена и да се оплачеш на когото трябва.
За секса може би си избързала малко, но това съвсем не е най-лошото нещо, дори въобще не лошо. Лошо е да си наркоманка и алкохоличка, това за мен са лоши неща.

26.   Спокойно авторке.. станалото станало... наистина малко сте избързали със секса, но в сегашните времена е така... трай си баща ти няма как да разбере за станалото... надявам се приятеля ти да не му каже...

27.   Какви операции.. Моля те не си и помислай! Това, че си правила секс не е страшно! Страшно е това което се случва с теб и родителите ти! Недей да търпиш! Това, че сме 21 Век няма нищо общо.. Просто не е човешко! Против всички вярвания е! Просто както са писали и дриги, вашите са живяли по друг начин! Направи всичко възможно, за да спреш това.. Това е моя съвет.. Относно секса не е лошо щом е от любов! Човешко е и е съвсем нормално! Не си направила нищо грешно!

28.   Към авторката - дишай, ако не те заведат на гинеколог, няма как да разберат. Само се погрижи да не казваш на "приятели", защото не знаеш къде, кога и откъде може да излезе нещо, както и говори (предполагам, че няма смисъл, защото след като сте от 2 години заедно знае как седят нещата) с него. Спокойно, ако не ползваш тампони и подобни и се държиш "естествено", няма как да заподозрят.

Към №22 (Мая?) - температурата ти скоро мерила ли си си я или терапевта ти каза, че трябва да си изливаш душата в интернет пространството? От сега да те предупредя, че не съм 50 годишна лелка без личен живот или 12 годишна хейтърка, ако това са ти първите предположения. :)
- Violla.

29.   Е като знаеш, че ще има последствия, защо си го направила?