Споделена история от Тинейджърски

Той е на 21 и иска свирка от мен, 15-годишната!? Идиот.
Здравейте.
Абе, знам, че в днешно време било нормално още 12-13-годишни да спят с момчета и да им правят т. нар. свирки, ама аз съм от малкото хора, които не се превръщат в ... знаете какви! Вече вземам да се чудя аз ли не съм наред или какво!? Не им ли е свидно детството да го прекъсват толкова рано и от малки да се правят и да изглеждат като жени.

Наистина, симпатяга съм с излъчване... взеха момчета да ми се навъртат наляво-надясно, по басейна и не само, хахa. Дотук добре... Изведнъж във всеизвестния фе?сбук ме намира някакъв студент, на който между другото майка му ми е преподавателка по Физика и Математика, а баща му по Технологии. И това момче ми пише, че иска да ме покани в неговата стая, където живее, нали е студент, да гледаме филм само двамата... вечерта! И познайте какво поиска и не спря да ми пише, все ме овърташе. Аз си мислех, че се базика там, а той - ''страх ли те е'', ''ами ако ти поискам'', ''aми ако ти поискам'' ...
Какво мислите?

Коментари

1.   Хахах, ти бъзикаш ли ни?

2.   Мани го.. ако ти е неприятно, че ти пише тези работи блокни го и толкова.. няма кво да се чудиш. Аз съм на 15 и на мен ми се случи тва. Някав на 22 искаше да се видим на кафе у тях.. пита ме разни работи и т. н и накрая ми вика, че искал свирка. Тогава го блокнах, но той пак ме намери от някъв друг скайп и започна да ме заплашва. От тогава не се занимавам с такива, а само с долу-горе на моята възраст ;д. Така, че мани го от секаде :))

3.   Аз мисля, че това момче е абсолютен идиот! След като знае, че ти си на 15 не би трябвало да очаква да правиш нещо с него... дори и в днешно време повечето момичета да са спали с някой просто от уважение към теб ще си запази извратените фантазии. Все пак нямаш 18... това е педофилия. Според мен е просто загорял и се бягай колкото можеш по надалече от него има толкова много момчета които биха те оценили и без оралните ласки! Успех

4.   Мисля че е един разгонен тъпанар. Отстоявай на принципите си момиче, не ставай поредната курва ;) Аз съм момиче на двайсет и първото ми гадже го хванах чаак като бях на 18 г. Тогава направих и първата с*ирка :D Втората година по късно кажи речи но както и да е. Тааа... мен ме кефи да ги правя, НО ти си още много малка. Изобщо не се занимавай с тоя разгонен пръч (студент тоест :D) ами си гледай уроците като за начало ;) А и междо другото, дори още не съм правила секс ;)
Moмиче на 20 г.

5.   Мисля, че не трябва да ходиш при него. Мъжете искат само секс и ще направят всичко, за да го получат. Ще ти говорят глупости, ще се лигавят, ще те лъжат, ще пускат тъпи шегички и всичко това с цел една свирка. Сигурен съм в това, защото аз самият съм мъж. А този, 21-годишният, след като момичетата на неговата възраст са установили колко е смотан и не искат да спят с него, е решил да се пробва да излъже малко момиче като теб. Не му се давай.

6.   Ще свириш много ясно, като се занимаваш със батковците ще е така.

7.   Ами от стари времена по-големите момчета са си внушили, че по-малките момичета по-лесно пускат и са страшно любопитни да пробват от всичко. И дерзаят, гледат да излъжат някоя ученичка. Пък като е видял, че тебе те наобикалят малките мъжлета, си е рекъл, че няма да му се опъваш много, много и е рекъл да си предложи услугите навреме, да го имаш предвид. А ти кво му отговори?

8.   Хич не се занимавай с този. Той се бъзика с теб. Стой си на положение. Изпробва те. Живота е пред теб и имаш достатъчно време за това. Не, че не може и на 15, но не с този човек. Само не бързай за никакви такива работи.

9.   Олигофен, не се занимавай с него. Да си търси свирка от друга!

10.   Някой много лошо те е излъгал! Кой ти е казал, че е нормално момичета на по 13 години да спят с момчета и да правят... това са още деца! На тия години трябва да си играят на кукли а не да правят тромбони!

11.   Не само, че си много малка, но самото му държане оказва, че не заслужава дори внимание да му обръщаш дори и по-голяма да беше. То затова е започнал да се занимава с теб.

12.   То да правиш свирки е все едно като да режеш живо месо от тялото си и да му го даваш! Голямо "даване" е, шъ знайш!

13.   Разкарай го и толкоз. А и да се възмущаваш, и да не се възмущаваш - на мъжете само това им се върти в главата.
---Джеси---

14.   И кво, трябва да тръгне само с пъпчиви пубери като нея ли, които не могат да й предложат нищо?!?

15.   Много добре си знаела какво ще последва, когато си започнала да флиртуваш само ей така, за кеф.

16.   И кво нещо нормално е да иска секс пък вече ти е време!!!

/Антония 14 годл./

17.   хаха, той е най тъпото същество на земята. Копирай тва дето сте си писали и даже го снимай с телефона си, и кажи на майка му и баща му. Той ще почне да отрича и естествено, родителите му, понеже са му родители, ще му повярват на него, няма да повярват че е такъв перверзник, и тогава хвани и покажи хронологията, да видат и после ше видиш как ше го смачкат майка му и баща му :D
Тоя е много тъп. Знаейки майка му и баща му че ти преподават или поне, че може да ти преподават, все пак учиш там където те работят, той си позволява да прави грешката да ти говори и да иска такива неща от теб. Напиши му че е най простия човек.
Кажи му да се запише у музикалното, та сам да си свири :D

18.   Да бе мирно седяло не би чудо видяло! Сама си си виновна!

19.   Кой пък ти каза, че е нормално да се прави секс на 12-13????

20.   Какво ти е виновен мъжа, че ти си се хванала на въдицата? !
Не вярвам да те е насилил?
Просто си е пуснал кукичката, а ти като последния тъп балък, си налапала здраво, а сега се жалваш.
Можеш да се жалваш, ако те е изнасилил, ако е направил нещо против волята ти, а така като чета - съвсем откровено и доброволно си се набутала в ръцете му, като си започнала да чатиш с него, а можеше да прекратиш кореспонденцията. Това че ти говори глупости не значи нищо, ако ти е толкова неприятно, блокирай го и го игнорирай.
Оплакваш се, колко ти е тежко - а си чатиш с него няколко месеца.

21.   Ми не си пиши с него като те дразни идиота бе, блокирай го. Аман от тъпи теми и фейсбуци, много добре си знаела за какво ще си говори с теб мъж на 21. Да не мислиш пък, че си единствената, на която са и писали подобни. То много ясно, че те кефи вниманието от негова страна и от момчетата на басейна дето ти се навъртат, хубаво, че се похвали.

22.   Мисля, че който го е страх от мечки, да не ходи в гората. На 15 съвсем не си толкова малка по принцип, всичко зависи от теб самата, както и от момчето. Но не е читав определено, защото не може от самото начало да си поискаш така. Според мен, ако имаше сериозни намерения (да ходите) нямаше да се държи така.
И да - на 15 е хубаво дори да правиш свирки, петинг, да се целуваш, но с момчето, което харесваш и обичаш, което те харесва и обича и иска и на теб да ти е хубаво - не да те използва само за бройката.

23.   Той постоянно ми пише и ще го блокна естествено, но от години ми преподават родителите му и ще ми е ужасно тъпо, ако го видя на живо... Всъщност на него трябва да му е неприятно, а не на мен! И не се занимавам с по-големи батковци. Обзалагам, че не съм единствената с такава ''история''.

(-авторката-)

24.   До 23 защо да ти е тъпо като го видиш в реалния живот? Това, което става в Нета трябва да си остава в Нета, май твърде сериозно приемаш Интернет ми се струва, а не трябва! Според мен дори е възможно само да те бъзика и да те дразни нарочно.

25.   Абе, момиче ти ли се набута при него или той при тебе не разбирам? Защото, ако той ти се натиска не трябва да му пускаш.. бая е големичък за тебе, а и явно е някакъв нещастник щом предлага на 15-годишно момиче.. зарежи го..

26.   Какво, да се хване с някой 15 годишен пикльо на нейната възраст, който не може да й предложи нищо ли?

27.   Не съм чела другите коментари, но ще ти кажа какво смятам аз! АЗ съм на 19 години първи курс студентка. Хубава съм много харесвана без да ползвам много грим , супер естесвена съм и винаги и имало момчета около мен. Не се надувам простто подчертавам. Значи секс на 13 не е нормално. В какъв свят живеете... сега някой ще каже в 21 век... смешно и жалко е. Аз правих секс преди 4 месеца демин на 18 години и отгоре. Свирката е по лично и от секса според мен!!!! Айде залислете се в какво се превръщами хората...

Много момчето ще искат от тебе секс или да им духаш... ти какво ще премеш на всички ли ааа??? Не мога да повярвам как може да питаш. Зарежи го той иска само секс и да му духаш такъв не ти трябва!!!!

28.   Внимавай с такива хора, гледат да се възползват от теб. Има време да срещнеш човека, когото ще обичаш и с него да направиш всичко това, не бързай, не се похабявай за всевъзможни случайни срещнати!

29.   Според мен ти е рано, за да правиш свирка или секс.
Чакай малко бе момиче, ако сега правиш секс, то след 5 години сигурно ще се снимаш в порно филми. :))

30.   Нали ти е 'свидно' детството.. кой те кара да си пишеш и да се зарибяваш със 21 годишен.. ти сигурно не знаеш какво е свирка а ше ходиш в стаята му да му правиш.. ами мислиш ли какво ше стане ако е някакъв педофил със фалшив профил в фейсбук? ами ако иска да те отвлече? ! а ако иска да те изнасили и е някакъв 50-годишен чичко? ти мислиш ли за това..? ! за теб кое е най-важно? ! Дали ше те помоли да му праиш свирка? !? ! ... Днешните деца не си ползват главите за нищо освен за красота О. о жалко..

31.   То на теб ти харесва да ти пише такива неща вижда се много ясно и ако толкова много те тормозеше щеше да го блокираш, а не да продължиш да му слушаш глупостите.
Който търси намира, нали знаеш!!!