Споделена история от Тинейджърски

Сериозен ли е към мен?
Вече става 7 дни ходя с едно момче. Но просто дойде ден в който трябваше да се прибирам за моя град. И се разделихме. Дните които прекарах с него бяха прекрасни. Държеше се с мен като принцеса и наистина ми изглеждаше сериозен към мен. От както се прибрах не му звъннах, но естествено ме изненада той първи. Звънна ми поговорихме си. Ето, че минутите му свършиха и се сбогувахме. От тогава спря да ми звънни както преди.. Аз му звъня и си говорим.. Обеща ми, че ще дойде при мен да се види поне през ден ми каза че ще идва.. Липсва ми много.. искам да го видя.. Кажете какво да правя? Какво да му кажа.. Страх ме е да не го загубя..

Коментари

1.   Не му пука особено, съжалявам. Аз ходих с един 6 месеца като сме си говорили по 2-3 часа дори. И без никаква причина той просто изчезна - спря да вдига телефона и да пише. И това беше.. по-добре се откажи..

2.   Седем дни са много дълго време. И аз не бих искала да изгубя някого, с когото ходя от... седем дни.

3.   Той бургазлия ли е? позната ми е историята много...

а той знае ли, че ходите?

4.   От авторката – Номер 1 – Толкова е гадно, когато няма причина. Питам се Защо ? Но не мога да се откажа. Аз си го харесвах, борих се докрай за него. Сега постигнах това, което исках. Заслужаваше ли си да пропиля толкова време, а да го спечеля толкова за малко?

5.   От авторката – Номер 2 – Дали е само 7 дни или 7 месеца НЕ е важно! Защото нищо не зависи от времето. Може 7 дни да са малко, но в тях имаше много хубави неща.

6.   10 Дена ли се бори за него.... хаххах е как за 7 дена да разбелеш дали е сериозен. Времето може само да покаже какво ще стане.. Ние сме хора не медиум и мога да ти кажа само това с времето ще видищ какво ще стане!!!

7.   Е, как времето да няма значение? Нали имено през времето опознаваш човека? И аз се държа много мило и си прекарвам добре с някого, но ела да видиш като не съм на кеф или имам проблеми какъв изрод ставам и дали времето с мен е толкова приятно.

Или примерно отиваш на почивка на море, запознаваш се с някого, има флирт, плажове, слънце, секс, коктейли. Яко ти е, забавляваш се. Като се прибереш в града и те налегне сивото ежедневие, напрежението в работата и ти се променяш, и реакциите и емоциите ти, и отношението ти.

Замисли се, че точно в началото една връзка е най-силна.. постояните обаждания, смс, пропътуването на км да видиш човека на мислите ти, лудории.. Точно в началото. А той сякаш някак страни. Ако си достатъчно смела и считаш за правилно, звънни му и поговорете по темата. Но не отлагай, защото ще го караш само на хубавите спомени и ще се самонавиваш, ще хлътнеш още повече, а дали си заслужава?