Споделена история от Тинейджърски

Нямам си никой!:( Изгубих вскчките си приятели!
Здравейте, аз съм момиче на 13 и реших да се обърна към вас за съвет! Останах без приятели точно за 15 минути. Сега съжелявам за всичко което казах и искам да върна времето

Коментари

1.   "съжАлявам"

2.   Всяко чудо за 3 дни. Ще видиш, че нещата ще се оправят, след като говориш с тях. Извини им се.

3.   Оф, до болка ми е познато.Защо се скарахте може да разкажеш, и аз също нямам приятели :(

4.   Номер 1, Такива като тебе ги най-мразя които правят забележка за правописа! Тя е на 13 години, дете е! Даже много възпитано се е обърнала към нас. Вместо тази забележка, да беше писал някакъв съвет. Не знам, защо е одобрен такъв излишен коментар. Няма съвет, а само критика.

Момиче, ако си казала някаква истина, не се извинявай! Никога не се извинявай, ако си казала нещо вярно! Но ако си направила грешка, извини им се. А те ако са ти приятели, ще ти простят! Вие сте деца, днес се карате утре пак сте заедно. При нас големите нещата стоят по-сложно. Пожелавам ти успех!

Ж-24

5.   Извиняваш се на всички и да ти е за урок за друг път да си знаеш че, приятелство се гради с години, а може да се изгуби за един миг.

6.   Благодаря, че някой е написал се пак съвет до мен! До номер 3
Те винаги са се държали зле с мен и после казваха, че е шега и не разбирам от шеги! Чуствах се много зле! Спрях да излизам с тях но после се появиха нови момичета и вече не ме искаха! Започнаха да се държат като курви, да обиждат всеки, да ме критикуват че се обличам нормално, имам косми по ръцете и още.... едно момиче ми каза просто да ги оставя, държеше се супер с мен, говореше за тях но тя самата не се скара с тях. Мина малко време и ми каза, че искала голяма компания и да излиза с момчето, което харесва (то излизаше с предишната ми компания) и започна да излиза с тях! Сега един вид ме предаде и съм сам сама! Излизам от време на време със съседа, но той си има компания, която не ме харесва и не мога да излизам с него! Ако искаш ми пиши в Инстаграм или някъде другаде, за да си пишем! <3 :(((

7.   Така както го описваш, никой от тях не ти е бил истински приятел, така че няма нужда да съжаляваш. По-добре си потърси истински приятели, които няма да правят гадни коментари зад гърба ти.

8.   "Те винаги са се държали зле с мен и после казваха, че е шега и не разбирам от шеги! "
Шегите са си шеги до една степен. Щом си им казала да спрат е трябвало да спрат. Шегите са хубаво нещо и никога не трябва да се използват с цели да се нарани друг човек. И аз съм била жертва на такива приятели. Все още съм. Истинските приятели са рядкост. И не разбирам защо коментар номер 1 е одобрен. Това е лапе на 13. И аз съм писала съжАлявам с е вместо а. А това момиче което те е изоставило за момчето което харесва и те не е истинска приятелка. Дано си намериш добри приятели. И не игнорирай червените флагове. Ако нещо не го намираш за ок значи не е.