Споделена история от Тинейджърски

Много самотна се чувствам
Здравейте! Пише ви момиче на 15. Започвам от това,че се чувствам много самотна. Имам буквално 2 човека с които излизам. Първият има много малко свободно време-буквално се виждаме 1-2 пъти в месеца. Вторият му писах да излезем и той ме остави на сийн и не ми отговори. Усещам как вече не ме усеща близка и не иска да се виждаме. Постоянно седя вкъщи и съм много празна и сама. Наистина искам това да се промени. Не мисля,че съм лош човек. Не съм клюкарка,казват,че мислят че съм надута,а след 2 изречения виждат,че не е така. Не съм с високо самочувствие. Не съм нито слаба нито дебела,с нормално лице не съм грозна,но не съм и неземна красавица. Става ми гадно когато виждам как другите излизат а аз си стоя вкъщи. В момента съм в такава възраст в която искам да излизам,да се забавлявам,да имам приятели... Наистина се чувствам много зле..

Коментари

1.   Здрасти, знам какво е чувството. Съветът ми е да си станеш самодостатъчна на първо място. Трябва да ти е приятно в собствената ти компания. Иначе да сега е момента да излизаш и да се забавляваш. Всичко е временно помни, правилните хора ще дойдат в живота ти когато трябва. Всичко ще бъде наред.
Ако решиш пиши на този инстаграм
Знам, че не е позволено, но наистина моля администраторите да публикуват коментара!

2.   Здравей! Искам да ти кажа че и аз съм по същия начин, обаче не го показвам.И сега откакто ни върнаха електронно този кошмар ще се повтори-ставам, седя в часовете, скучая, вечерям и заспивам.Точно това правих всеки ден по време на карантината.Побъркващо е наистина, тамън се зарадвах, че се връщаме присъствено поне да се занимавам с нещо, отколкото да мисля, че съм сама
Ако искаш на някой да изплачеш мъката си,понеже тук не дава да се разменя лична информация под песента Akcent-My Passion ще коментирам ''аз съм момичето'' и оттам ако искаш да се намерим
Очаквам те

3.   Хах нещо подобно на мен си само, че и аз имам хора с които да излизам (е не е особено голямо количеството но все пак), но при мен е по-различен случая, че просто не обичам и да имам големи компании и въобще да излизам освен ако не е със хората които имам приятелство (абе общо взето не съм общителна личност :D ). Както и да е стига толкова за мен, та към въпроса еми защо не започнеш да се шегуваш, да се майтапиш да си говориш със твоите съученици и тн. Както се вика не само тези двама човека за които говориш са единствените на този свят, пък и както каза No-1 правилните хора сами ще дойдат при теб.

Успех!

М. 14 г.

4.   Здравей. И аз бях така в училище. Повечето от връстниците ми слушаха чалга, пушеха трева и се смятаха за "готини". Аз не се вписвах в тази среда. Излизах единствено с 4-5 човека. Кагато приключих училище обаче, смених кръга от хора около мен и всичко се промени коренно. Няма да лъжа, че намерих много приятели, но поне се запознах с хора, с които имаме общи интереси.
Бих те посъветвал да спортуваш, ако не го правиш вече. Спотът ми е помагал в ситуации, в които не е имало с кого да излизам със седмици. Бягане в парка например и след това се чувстваш отлично.
Друг вариант е да обърнеш внимание на своите интереси/хоби и да намериш група от хора, които споделят същите занимания.

8.   Същото е и при мен преди 1 година всичко си ми беше наред но зарязах всичко заради 1 глупост и си плуем по цел ден дома :(