Споделена история от Тинейджърски

Кодеин
Здравейте! На 16 години съм и с една приятелка искаме да пробваме Sizzurp (Lean). Да знам, че не съм много голяма и че е вредно и опасно, но просто...
За тези които не знаят, това е микс от спрайт, сироп за кашлица и някакъв вид бонбони. Таа понеже в сиропа се съдържат наркотици като кодеин и прометазит, а самия сироп се дава само с рецепта в България, а ние нямаме такава и не познаваме никой в тази област или някой който може да ни даде бележка, впросът ми е: Как или от къде да си вземем такъв сироп/кодеин или нещо такова, ако нямаме познати? Ще съм изключително щастлива ако има хора, които ме разбират и могат да ми помогнат и дадат някакъв съвет! Благодаря предварително и се извинявам за повторенията!♡

Коментари

1.   Ще бъда искрен,че това е една голяма простотия която си наумила!

Защо искаш да се занимаваш с такива неадекватни неща,а не работиш над себеси да бъдеш по добра?

Защо искаш да се дрогираш?
А ти си наистина много малка за да правиш такива глупости,ама тези маумни неща които вече ги правите преминават всякакви граници и е абсолютно ненормално!

Пробвай да го кажеш на някой и ще те помилят,че нещо не си добре с психиката,че си луда и си за психиатър така ще си помислят ако го кажеш на някой.

Аз съм набор 2001 на 19 години съм и ние които сме от по големите като мене и от тези набори 1998,1999,2000,2001 и 2002 значи ние сме доста по умни от вас и с това се различаваме,явно поколението като тебе и преди теб ставате все по тъпи просто нещо имате някаква повреда в мозъците.

И ние сме вършили глупости,но чак за такива неадекватни неща които мислиш и имаш такива намерения ние не сме правили!

И ти тука в този сайт търсиш някой да ти каже как да намериш сиропа за да направиш наркотик!

Момиченце осъзнай се какви ги вършиш и не се занимавай с това което искаш да направиш защото това е много глупаво и ненормално.

Наистина всички си изгубихте ума.

ЧАО

ИМЕ - Георги

2.   До номер 1-Е чак пък не сме си изгубили ума като сме и прочели историята...Всеки си има глава на раменете да си прави каквото иска и да е грешно грешката си е нейна!

3.   Номер 1 е прав, много прав. Не си вредете излишно, от наркотиците няма история с хубав край, както и няма никаква полза. Първо, че си малка, второ, че и на 30 да беше, пак щеше да е лошо. Не се занимавай с такива неща, не знаеш какво можеш да си причиниш, после няма измъкване. Гледай си живота, бъди здрава и щастлива, излизай с приятели и не мисли за глупости, моля те :)
Казвам ти го за добро :)

4.   Номер 1 е прав, много прав. Не си вредете излишно, от наркотиците няма история с хубав край, както и няма никаква полза. Първо, че си малка, второ, че и на 30 да беше, пак щеше да е лошо. Не се занимавай с такива неща, не знаеш какво можеш да си причиниш, после няма измъкване. Гледай си живота, бъди здрава и щастлива, излизай с приятели и не мисли за глупости, моля те :)
Казвам ти го за добро :)

5.   Пий едно уиски или бира по-добре от колкото тоя течен хероин. Рап музиката ти идва в повече, но знам какво ти е.

6.   Номер 1 аз маи съм чела и други твой коментари в този сайт на 15 съм момиче и мисля, че им даваш доста добри съвети, за което трябва да са ти благодарни, но може и да бъркам, ако бъркам съжалявам много. Авторке по-добре помисли преди да вършиш глупости.

7.   Като човек който е опитвал Lean няколко пъти ще ти кажа,че не ти трябва изобщо да го правиш понеже филма дето искаш да си забъркаш незнаеш как ще ти понесе,а определено ще ти дойде в повече.Безсмислено е както всичко подобно което повечето на твоята възраст включително и ти ви е мерак да пробвате от любопитство.

8.   Мацо , къв кодеин в България те гони. Тука сиропите са с някви лайна като ефедрин и псевдоефедрин. Да не ти казвам какви ужасии са преживявали мои познати от халюцинации до натравяне защо ти е траен brain damage да се прайш на lil pump или нещо ай стига. Тука сиропите са много по-различни от американските а кодеин като кодеин на теория може да се предпише , но ще имаш по-голям късмет да намериш стойностно лсд. Пафкай си тревицата и дотам, тия лайна щи прее.ат черния дроб и мозъка неколкократно повече отколкото алкохола дори. Разбирам те, много искаш да пробваш нещо да експериментираш, а и трап културата яко го лансира. Но това си е на Макаши ниво, като дишане на лепило си е. Направете си edibles като искате да сте тренди де да знам. Да не кажеш после че не сме те предупредили мислим ти доброто!

9.   Знаеш, че може да умреш от него, но искаш да го пробваш?

Само ще ти кажа, че моя позната почина от подобни експерименти. Остави малко детенце. Не беше наркоманка, просто искаше да пробва.
Комбинацията с алкохол пък, води до инсулт.

Що не се замислиш да си вземеш международен сертификат за език, а се занимаваш с тъпотии?