Споделена история от Тинейджърски

Нямам възбуда
Здравейте, момче съм на 17. Та нещо се случи. От една седмица вече нямам желание нито да гледам порно, нито да мастурбирал. Не ми се занимава. Каква може да е причината? Няма изгледи скоро да ми се прииска. Попринцип съм се опитвал да спра завинаги или поне да ги намаля на веднъж два месечно, но това ме изненада. На половина се радвам че нямам възбуда но наполовина се притеснявам. Защо така става. Попринцип мастурбирал два три пъти седмично от 13 годишен

Коментари

1.   Да не си си паднал по някое момиче. При мен желанието за мастурбиране изчезваше, когато си харесвах момиче (поне в началото). Не мога да го обесня...

2.   Да ти кажа не е зле от една страна. Аз на твоите години мастурбирах по 2-3 пъти на ден. Това тотално ми срина успеха в училище. Влязох студент в една от най-тежките специалности на абсолютен късмет. От конспектите за двата изпита на които се явих бях прочел не повече от 20% от въпросите, но извадих невероятния късмет, че точно от тези теми ми се паднаха. Като станах студент започнах да живея на общежитие и там нямаше как да мастурбирам първата година и се пооправих като личност и ученето ми вървеше. На следващата той се изнесе, останах си сам и си правех каквото искам. Т. е. отново започнах с мастурбацията. Започнаха да ме късат по изпити, станах супер асоциален. Изкарах си висшето образование така през просото и просто защото пускат всеки. Късат те два пъти на третия път те пуснат. Сега работя, що годе си върша работата. Почти не излизам никъде. Когато съм почивка отново мастурбирам по 2-3 пъти на ден и общо взето свободните ми дни минават в безделие. Та казано в прав текст, радвай се, че това ти се е случило.

3.   Стига ги източвахте тия пишки, бе!
Грам семе няма да ви остане, когато дойде време деца да правите!
Това да не са ви... краставици!

4.   Стига ги източвахте тия пишки, бе!
Грам семе няма да ви остане, когато дойде време деца да правите!
Това да не са ви... краставици!

6.   Еми не мисля че съм си, но желая да имам приятелка. Но вече 8 ден все тъй. Дори не се чувствам напълнен... Ще видя до края на седмицата и ако още не ми се възбуди ще го лъсна на сила.