Споделена история от Тинейджърски

Една история
Здравей те! От много време искам да споделя как се чувствам, но все нямах кураж. Но днес реших вече да споделя защото не мога повече да издържа.
Чувствам се виновна за всичко в живота си. Чусрствам вина и че всички мой приятели са били лъжа. Обвинявам се за това, че те ме изоставиха, че не ме харесват заради това което съм. С течение на времето разбрах, че в живота си не съм имала никога един верен приятел. Но с времето разбрах, че само на вас мога да се доверя и да споделя и че от вас ще получа най-добрите съвети с който да си помогна.

Коментари

1.   Чети книги. Вместо приятели (временно). Така ще надградиш себе си, ще се развиеш личностно и ще започнеш да привличаш качествени хора :)

2.   Same

3.   Момиче, да ти кажа честно никой няма истински приятели, не си мисли като виждаш другите деца да се смеят и да са заедно, те реално не могат да разчитат един на друг и са само за ей така колкото да не са сами. Ако се чувстваш зле можеш да ме добавиш в скайп Nevermind39 се пиша, бих се радвала да чуя повече за теб. :)
Недей да се чувстваш сама, само защото нямаш приятели, обърни внимание на себе си, ти си по-важна.