Споделена история от Тинейджърски

Дайте ми съвет!
Здравейте!
На 16 години съм и съм висока 168 скоро започнах да качвам много килограми и да не се чувствам добре така както изглеждам вече съм 60 килограма, а преди бях около 50, 51 повече се харесвах. Започнах да правя упражнения в началото на месеца, но само с упражнения не става. Предложете ми някакъв начин по който да си върна килограмите и отново да се чувствам добре.

Коментари

1.   Здравей!
Важно е да се движиш и да ядеш здравословно, но си сметни идеалното тегло. Проверих в интернет и ми излезе, че 58кг. е идеалното тегло за момиче с твоите мерки. Много момичета днес искат да са слаби, но всъщност са си наред. Бъди здрава!

2.   Идеалната и полезна тренировка е всеки ден да почистваш цялата къща на родителите си. Миенето на прозорци, миенето на пода на колене с парцал, клякането пред печката да я излъскаш и всяко друго домакинско чистене работи хем за перфектно тяло хем за усмихнати родители. Много е полезно за тийнежърки.

3.   По-добре бъди минимум 55. Ще имаш възможност да даряваш кръв. Аз съм на 18, 175 см и тежа 50 и не ми дадоха. По добре бъди 55 . 60 е нормално за ръста ти по френската скала. Ръста - 110