Споделена история от Тинейджърски

Aз съм момиче на 13 години с мерки 88-65
Aз съм момиче на 13 години с мерки 88-65. Наистина имам голям и стегнат бюст но това изобщо не е предимство за мен. Много от хората с които съм се запознала са оставали с чувството че съм курва или нещту такова, до сега не съм си имала приятел поради същата причина веднаж се бях сближила с едно момче но през цялото вр. той не махна погледа от диколтету ми, трудно ми е да го призная но "ПЕРФЕКТНИТЕ МИ МЕРКИ" ми пречат да живея нормално. Много Ви моля дайте ми съвет какво да правя.

Коментари

51-54 от 54

64.   Според мен хич не е хубаво да имаш толкова големи гърди. Добре някои се харесват ама чак колкото на баба ми стои грозно според мен. По-добре е да имаш по-малко отколкото огромни, но най-хубаво е да са ти нормално големи. "Хубаво тяло" видях, че някой е написал това емии -_- аз лично не мисля ЧЕ КОГАТО ИМАШ ОГРОМНИ ГЪРДИ ИМАШ ХУБАВО ТЯЛО ТОВА е съвсем друг въпрос. А доколкото до авторката на 13г 88-65 не са чак толкова огромни не се притеснявай за нищо, щом го имаш цени ги. ти не си виновна за това:). Щом не искате да ви ги гледат, вземете мерки -_- сигурно сте разголени затова ви гледат. Познавам една приятелка, която също е колкото мен и има Огромен бюст и и всички момчета и се подигравам(не всички де. От моя клас).
ДОБРЕ, НО КАКВО ДА НАПРАВИШ КАТО ИМАШ ТОЛКОВА ГОЛЕМИ. И какво от това. Щом ги имаш... не знам. Искаш да ги премахнеш ли?
Относно за номер 62 по принцип казваш, че другите се комплексират, че нямат еми честно казано АЗ ВЪОБЩЕ НЕ ИСКАМ ГОЛЕМИ ЦИЦИ:)Даже се отвръщавам. Не знам защо, но не ми харесва :)Аз си харесвам моите.

NO HATE:)

65.   Е нищо при всеки е различно. Аз на твоята възраст (сега съм на 16) бях не помня някъде към 40-42кг толкова, не повече за мерките не помня. Щом казваш, че бюста ти е стегнат значи не трябва да ти е проблем. Не се притеснявай все ще си намериш гадже сигурна съм знаеш какво са казали за всеки влак си има пътници не се отчайвай и това време ще дойде.

Анна- Луиза

66.   И аз съм на 13.. бюста ми е 92.. висока съм 1. 59.. имам тонове приятели не мисля, че това ти е проблема (а и наистина поне половината и на мен ми зяпат в циците, но това само ме ласкае - момичетата завиждат, момчетата ми се лепят ).

72.   Хей аз също съм на тринайсет и си търся приятелка казвам се милен също съм харесвал две момичета но те бяха с притенций и затова ги оставих защото се държаха гадно но и яз си търся не съм осъзнавал че ще напиша такъв коментар

51-54 от 54