Споделена история от Тинейджърски

Aз съм момиче на 13 години с мерки 88-65
Aз съм момиче на 13 години с мерки 88-65. Наистина имам голям и стегнат бюст но това изобщо не е предимство за мен. Много от хората с които съм се запознала са оставали с чувството че съм курва или нещту такова, до сега не съм си имала приятел поради същата причина веднаж се бях сближила с едно момче но през цялото вр. той не махна погледа от диколтету ми, трудно ми е да го призная но "ПЕРФЕКТНИТЕ МИ МЕРКИ" ми пречат да живея нормално. Много Ви моля дайте ми съвет какво да правя.

Коментари

1-50 от 54

1.   Оф, ей тука е момента да се включат нашите любими коментатори на правопис :)

2.   Хихи и аз съм г.д със същите мерки и съм на 12 :D:D:D ама сyм имала приятел, и то не един ама дали си курва независи коолко ти е як газа или колко са ти големи
циицте :Х

3.   Така си се родила, приеми го. Все пак си още на 13 и има мноооого време за да си намериш приятел, спокич!

4.   Не се шашкай, докато станеш на 18-20 ще виснат гърдите ти и няма да толкова апетитни:))) После сама ще търсиш сутиени-повдигачи, за да изглеждат апетитно и да ти се слагат момчетата:)))

5.   До номер 2 и авторката: Номер 2 ти знаеш ли кога ти се пикае и кога ти се ебе, че да казваш, че си си имала много гаджета! А авторката да не бърза да си има приятел-и на нея ще се намери кой да и отвори консервата.

6.   Номер 4, хаха направо ме разби, и аз съм с тия размери горе доло ама съм на 16, хаха не и понижавай самочувствието на момиченцето, спокойно мила радвай се на тялото си, но не им давай повод да те мислят за курва защото не си нали?? Много успех ти желая :*

7.   Спокойно, аз имах приятел на 14, тей че има време.

8.   Номер 5 направо ме разби... най якия коментар когато някога съм чел :Д:Д:Д:Д напрао си Н1

9.   Аз съм на 15 и гръдната ми обиколка е 100 и до сега съм нямала гадже ,поради простата причина, че всички момчета харесват бюста ми, а не мен. Казвам си има време за всичко и все ще се намери някой, който да харесва самата мен и няма да обръща внимание да телосложението ми.Така че изобщо не се притеснявай, че не си ходила с никой, а относно размерите ти, ти си такава, така си се родила и това е, хората около теб ще трябва да те приемат такава каквато си, защото ти не можеш да промени това.

10.   Че кое им е идеалното на тези мерки? Ако е 90 - 60 да ама това... неееееееееееееееееее.

11.   Момче на 16 г. от София: Незнам какво да кажа, когато чета коментарите, но според мен момичето си е свестно и готино, а това, че момчетата те гледат в гърдите... това го разбирам, но е прекалено!

Аз лично ако си търся гадже... абе не гледам да е топмодел, гледам я и душевно, и като характер, и така. Но много малко останахме момчетата, който ценим и вътрешно, да не казвам голяма дума, но почти няма!!!

За жалост всички момчета вече гледат момичето като предмет за секс (секс играчка), а не като нещо съвсем различно от това! Незнам дали ще си съгласна с мен, но аз мога и доказателства да ти намера, а първото ми доказателство си ти - гледат само в гърдите :( !

Дано да успееш да си намериш някое готино момче, а относно теб - мерките за твойта възраст са ти идеални ;)! УСПЕХЧЕТА {}

12.   Блазе ти на размерите, аз съм в 7 клас и имам една приятелка която е 6 клас и има 105 см и нагоре бюст. :)))

13.   Не се притеснявай. По-добре да са по големи отколкото по малки аз съм 65-70 и мн се притеснявам че са ми малки :( а съм на 13 год. кажете какво да правя!!!

14.   Еми какво искаш гаджето ти е бил перверзник намери си някой мил и интелигентен.

15.   Eми зависи
напиши коентар колко си висока. Аз например съм на 13 и съм 160 иам същата обиколка но ми стоят идеално напиши ей така:
"ОТ АВТОРА" и после пиши колко си висока така по лесно се преценява...

16.   Вие се радвайте! Аз съм момче и имам една съученичка (най-добрата ми приятелка).Тя няма нищо, а е на 13 години.

17.   ИМАМ ПРИЯТЕЛКА С СЪЩИЯ ПРОБЛЕМ ТЯ ОТИДЕ НА ЛЕКЪР И СЕ ОКАЗА ЧЕ ТОВА НЯКВА БОЛЕСТ И И ГИ МАХНАХА СЕГА ДОРИ ЗЪРНА НЯМА!!!! ЗАТОВА ТЕ СЪВЕТВАМ ДА НЕ ГО ПРАВИШ ПО ДОБРЕ ПОВЕЧЕ ОТ КОЛКОТО ПО МАЛКО ;)

18.   ЕДНА ПРИЯТЕЛКА ПЪК ПОНЕЖЕ НЯМА И СИ СЛАГА ЧОРАПИ В СУТИЕНА.

19.   73-68 нормално ли е за 7 клас...

20.   Здрасти! Аз съм на 12 и имам по голям бюст, но аз нямам проблеми за подигравки или нещо от тоя сорт бюста ми е 75-105 е, наистина когато бях на екскурзия момчетата се опитваха да ми хвърлят бисквити там.. но им удари по един шамар на всички и спряха... пробвай и ти ако някой се заяде с теб или нещо от този сорт ;)

22.   Аз съм 7 клас и обиколките ми са 94 - 87 и нямам почти нищо ... само обиколка... може ли някой да ми каже дали мога някак си да "ги накарам да пораснат" :D :D :D

23.   Аз същто имам голям бюст и момчетата там ме гледат не е хубаво и да имащ много големи :(:(:(:D:D:D

24.   Като не искате да ви гледат циците не ходете разголени като, ами се обличайте с по широки тениски или блузки. Щом искате да сте модерни и да ви се вижда декултето ще траете!!

Снежанка

25.   Aз ли да трая ма па4а ? много разголени ли ти изглеждат метълските фанелки ?

26.   Cорри ама на една фр обиколката и е 115 и това не я прави курва . ;[[

30.   И аз съм на 13 почти 14 . Не се впрягай в същата ситуация съм . Да не ти пукаа !! Най-малкият проблем да ти кой казва , че си курва и кой не ,,, нали знаех каква си ? Дургите да се скрият някаде , просто ти завиждат !! Убедена съм , че момиче е казало това , че си курва . Не се тревожи , дръг въпрос е че дрехите ти стоят по-хубаво . Друго че хората плащат хиляди долари да са като теб ти се оплакваш , я по-спокойно ;)) А и не знаеш какво изживяват момичетата с малък бюст . Живей си живота .. генетика не се променя , особено на тази възраст !!!

31.   А да и относно момичетата , които се притесняват , че ги забелязват само заради външния им вид :) Ами недейте .. така е устроен света . Всеки първоначално гледа външния вид , а после идва вътрешната красота . А и да сте чули да мине момиче и някой да каже : "Ей , я вижте на това момиче душата" ?! Ами цинично звучи , но е точно така . Бог различно дава и различно взима .

34.   Аз харесвам големи цици но не и огромни. А относно мерките - за 13 години направо ме уби!Както и да е...
Ако момичето, което харесвам е хубаво - цици, задник и т.н не ме интересуват. Работата е там, че момчетата които не гледат цици и задник (!) са малко. Аз например си харесвам момиче, година по - малко от мен - малки цици, стегнат задник, красавица. А един съученик ми вика:
"кво харесваш в тая бе?! Нема цици, нема задник..."
останах потресен, докато моя съученичка има и двете, но е грозна гледка! Така, че гледай си живота и да не те интересува кой какво мисли за теб.

E - mail: bojidar4oto@gmail.com

35.   До номер 26 и 12: Относно 115 см - едно е да си с талия 70 например и 115 гръдна но съвсем друго е да си с талия 100

36.   Че те ку*вите по гърдите ли се познават, уе ? Хахахахаха, е*аси логиката с извинение :)

37.   Не хубавото тяло те прави ку*ва, а поведението ти. Аз например имам хубаво тяло, хубаво лице и добър характер (това не го казвам, защото го мисля, а защото ми го казват и другите го мислят), но никой не е намеквал, казвал, че съм ку*ва.

Пък и к`во сега ми се оплакваш, че имаш големи гърди все едно не ги искаш! Така само понижаваш самочувствието на тези, които имат по-малки гърди от теб.
За момичетата, които не са с "грамаден" бюст: не се притеснявайте на всеки в различна възраст му растат гърдите, има време през което гърдите почти не ръстат, а има и време през, което гърдите изведнъж порастват. И помнете за момчетата не гърдите са най-важното.

38.   Еми не знам в моят клас има едно момиче, всички я харесват, момчета имам предвит, постоянно и гледат бюста и дупето, за тях лицето не е важно, щом имат "готино" гадже с което да се изфукат на приятелите си. Останалите момичета я мразят, не за това че момчетата ходят по нея, а защото тя се радва на това. Аз не мисля, че още на 12 години НЕ трябва да се мисли за гадже, което да целуваш и прегръщаш и то в училище. Те не знаят за какво ходят там!

39.   И аз имам такъв проблем така че знам какво ти е не се тревожи само за това че имаш голям бюст не означава че си курва

42.   Здравей! Темата е доста старичка(от 2 год. ) но нямах какво да правя а попаднах на нея и реших да пусна един коментар.... Та значи аз съм на 16 год. и съм момче. Честно казано повечето момичета, които познавам се правят на някъкви каквито не са. И доста от тях имат голям бюст. Честно казано аз не съм имал гадже, но ако се запозная с момиче, което да ме разбира и да ме обича на мен няма да ми пука за това, че дали има голям бюст или не.

Та отговора ми по темата е: Повечето момчета, които ти познаваш са сигурно много "отворени" и се правят на мъжаги(макар че не са), и често повечето от тях излизат навън с теб само за да видят циците ти. Мой съвет е не пренебрегвай момчетата, които си седят кротко и мирно от страни( те мислят, че нямат шанс да станат приятели с теб), честно казано те са по-нормални от онея с които излизаш. :) Поздрави и случайно ако си се абонирала за темата може да видиш моят отговор :Д:Д:Д:Д:Д

43.   Подкрепям те, 38

44.   Секунда малко- гръдната ти е 88, а ханшът или талията ти е 65? Ако талията ти е 65- радвай се, но ако ханшът ти е 65, тогава мерките ти далеч не са перфектни.. (: Иначе няма какво да направиш- аз съм на 15, с нескромен бюст, пък не се оплаквам, свиква се, не е болка за умиране, успех! (:

45.   Аз съм момче също на 13 и не разбирам много от тия работи ама мисля че не ти е това проблема. Просто с тази дето си ходила не е бил свестен, ами ( лиглю). Намери си свестен и ще видиш, че ще има разлика. Е според ман е тъка но може и да бъркам.

46.   Аз съм момче също на 13 и не разбирам много от тия работи ама мисля че не ти е това проблема. Просто с тази дето си ходила не е бил свестен, ами ( лиглю). Намери си свестен и ще видиш, че ще има разлика. Е според ман е тъка но може и да бъркам

47.   Аз имах приятел на 12 и от тогава не съм имала но не разбирам защо се комплексираш гледай си живота харесвай си се да не ти пука какво мислят другите за теб!

48.   аз съм момиче почти на 15(след 20 дни) и допреди 6месеца нямах нищо! сега се сетиха да пораснат малко и лявата е 3 пъти по-голяма от дясната и се появиха стрии и на двете от растежа! така за момичетата които искат ей така от нищото да им пораснат за 3 седмици да си помислят още веднъж! казвам ви го от личен опит-лявата е изцяло обгърната от стрии - знаете ли колко е грозно направо ме е срам да ходя на море ;(

50.   Абе човек споко уе тая тема е стара и сигурно няма да видиш коментара ми и вече си пораснала, но едно щи кажа истинските момчета не се итересуват от това, а, ако се интересуват те не те заслужават а само някви кухи момичета от т`ва дет пишеш ясно е, че не си к***а тъй че да ни ти пука, ако някой говори зад гърба ти той не струва

И ясно е, че гаджето ти е осубняк дето се праи на хипер як, а пък е пълен идиот смесъл едва ли си излизала с него щот го харесваш (надявам се) сигурна съм, че си свестен човек и запомни момчетата са идиоти до поне 27 и има някои дето са тъпаци цял живот, а има и момчета, които всички момичета търсят, но те са на изчезване и така освен за автора искам да кажа на всички момчета, които прочетат коментара ми хора не си мислете, че момичетата си мислят само за мускули аз честно моя тип момче е мил,забавен,да мога да говоря пред него и да не се страхувам, че като кажа нещо по-сериозно, а не някви глупости да бъбрим той да ме разбере.

Също искам като говоря с него да ми се "преобраща" корема и краката ми да настръхват като го видя и т`ва важи за момчетата щото, ако гледате само външния вид никога няма да сте изживяли истинската любов и съм сигурна, че са останали момчета които са истински и не се правят на идиоти макар, че това е забавно, но зависи пред кой го правиш и един съвет и за автора като дойде "принца" ти ще го разпознаеш и ще разбереш, че той няма да те гледа бюста, а очите и усмивката е поне според мен това е истинско важно и макар, че съм само на 11 и съм доста малка за гаджета ти казвам по-добре да изчака да пораснат и след това си ги търси, но не се води точно по перфектния, защото, ако го намериш може да си подминала "принца" , а за перфектния ти да не си перфекта та аз да свършвам, че се овлякох

51.   Не, сериозно.. ДА ТИ ИМАМ ПРОБЛЕМИТЕ! Жените по целия свят се опитват да си уголемят гърдите, а ти се оплакваш.. Просто се стегни и като не искаш да ти зяпа в дИкУлтето, не носи токова отворено и готово..

52.   на твойта вазраст е нормално

53.   Тебе поне само ти гледат бюста момчетата от моя клас постоянно ме обарват големи са перверзници, но въпреки това все още се намират нормални обичливи момчета които ще те харесват не заради гърдите и дупето, а заради самата тебе, заради характера ти... така че не се безпокой все някога ще намериш някой нормален!

56.   Таапа я споко тва изобщо не са идеални мерки ххахахаха :D:D: приятелката ми е на 13 и талията и е 59-60 лично съм я мерилл а гърдите 94-95 :DD: (h) не се притяснявайй има по идеални от тебб а отностно тва и голями да са ти гърдитее тва не те прави курва... и незнамм койй ви е казалл как сте се заблудили че голямите гърди е яко повечето ми приятели се кефят на средни стегнати гърди спортни цицки голямите са гадни лично мнение все пак

57.   Не се притеснявай това е от гените ти така си се родила не си виновна ти. Изчакай да мине време и по-късно ще видиш че няма да имаш разлика от останали те ти връстници. Ето например моята най-добра приятелка още в шести клас носеше размер В, а аз тогава бях на АА, Сега тя е още с В а повечето от нашия клас вече я застигнахме. Просто твоите полови хормони са се разбушували по-рано от тези на останалите

59.   Ми не носи разголени потничета, къси полички и по малки сутиени за да ти изглеждат сякаш ще гръмнат гърдите ти:)
Съвет от момиче ;)
и да не слагай много грим това ще те направи по красива

61.   Ми момиче трябва да намериш подходящия!

62.   мила радвай се на циците си. има хора които нямат и това ги комплексира. виж сега момчетата на твоята възраст им бошуват хормоните и гледат само цици задници и колко им е дълаг ХУЯ. споко има и нормални момчета. и да ти кажа ти трябва да си горда от факта че си надарена ( ама не да ставаш като някава курва дето деколтето и е до пъпа).

63.   Аз съм на 14 години и нося на майка си сутиените (горе-долу колкото твоите мерки). Аз имах комплекс в това, че момчетата ме харесват само заради бюста ми. Но най-накрая не се оказа така, както си мислях. Мисля, че ще намериш някой, който да те харесва такава каквато си, в началото аз мразех момчетата, затова че гледат само бюста ми, а не самата мен, но се справих с този проблем и не обръщам внимание на такива момчета. Не се притеснявай толкова. :))

1-50 от 54