Споделена история от Тинейджърски

Момчето, което харесвам, ме отряза
Здравейте:)
Момиче на 17 години съм и от три години харесвам момче от съседният ми клас. С него не сме си особено близки, но сме водили дискусии и вследствие на тях прецених, че той е моят човек. В скоро време двамата се озовахме на мероприятие, където подпийнах, казах му какво изпитвам към него и го целунах. Той ми отвърна на чувствата, целуна ме обратно и това ме зарадва страшно много.
На следващият ден след мероприятието го поканих да излезем само двамата, разказах му, че наистина изпитвам нещо към него, а не съм си фантазирала под въздействието на алкохола. Той първоначално не ми повярва, мислеше че се шегувам, а аз бях до болка искренна. Сподели ми, че ме харесва, но само като приятелка, което крайно ме обърка, защото предната вечер държеше на съвсем противоположното. И не можах да си отговоря на въпроса, щом като не ме харесва по този начин, защо онази нощ, каза че изпитва чувства към мен и ме целуна обратно. Аз все още го харесвам и не мога да спра чувствата си, сякаш това ме изпива отвътре.
Ще Ви бъда много благодарна, ако ме посъветвате как да го забравя и имате идея защо се е отнесъл по този начин с мен!
Благодаря за отделеното време!

Коментари

1.   Мило, мило, мило, дете! Толкова ме трогна! Слушай сега, какво ще ти кажа — много момчета и мъже ще срещаш по пътя си. И любовта ще срещнеш, сигурна съм — това първо разочарование да не те обезкуражава!

P. S. Поздравления за грамотното писане!

2.   Аз съм момче на 19 години и аз нищо не рабирам от гаджета защото никога не съм имал истинско гадже и даже си нямам на представа какво е чувствота така,че аз никакъв съвет не мога да ти дам.

4.   "И не можах да си отговоря на въпроса, щом като не ме харесва по този начин, защо онази нощ, каза че изпитва чувства към мен и ме целуна обратно. "

Ами, не е ли очевидно защо? !? Онази нощ и двамата сте били под въздействието на алкохола, сигурно яко сте се натряскали. Алкохолът замъглява съзнанието и кара човек да дрънка какви ли не глупости които не са верни, нищо чудно, че ти е казал това, а и Бог знае още колко тонове простотии сте изръсили под влиянието на тоя алкохол, били сте в нетрезво състояние и изобщо не сте знаели какво говорите. Не значиш нищо за него, съжалявам че те разочаровам, но е по- добре да научиш истината, нали? Не се вдетинявай и вглъбявай в такива дребни неща и гледай на живота мащабно, мисли за по важните неща.

6.   Голяма грешка си направила, като си му признала чувствата си! Мъжа може да се е уплашил от теб, или да си го отблъснала с твоята активност, бъди по пасивна! Ти ли ще си мъжа във връзката, ти ли ще го... или той теб ще? Няма нищо, нека да ти е за урок, че не трябва една жена да прави първа стъпката, остави това на мъжа!

Соня

7.   Миличка, като мен става не става след време ще срещнеш друг. Гадно е някой да ме ти отвръща на чувствата, но лека полека с времето минава. Казвам ти го от личен опит. След няколко години ще има да се смееш като се сещаш за това.

8.   От автора!
Здравейте, вече измина 1 година от събитието и наистина се чувствам толкова добре като никога досега. Щастлива съм да кажа, че преодолях момчето и гледам с позитивизъм напред!