Споделена история от Тинейджърски

Не ми дават да пия вода
Здравейте! Родителите ми не ми дават да пия вода, когато трябва да лягам да спя! Не знам защо, но когато съм станал да отида до тоалетна и майка ми като ме види и ми казва: "Ти още ли не си легнал, веднага заспивай! И така също, като исках да пия вода беше 22:00 ч. и те ми направиха забележка! Даже винаги трябва да си лягам преди майка ми, дори когато не е на работа! Хора, вече не знам какво да правя! Отвратително се чувствам! Искам да избягам ... Моля, историята ми да се пусне за съвети как да се разбирам с тях? Не е ставало веднъж! Постоянно ме следи дали съм заспал?

Коментари

1.   Ужас! Ако е вярно това,моментално потърси помощ от някой твой роднина,или в краен случай от полицията! Ако трябва избягай,но в никакъв случай НЕ оставай там,ще умреш от жажда заради тия изроди!!!

2.   Кой пие вода бе, братко? Водата съдържа микроби, бе...
Иначе, пий си колкото и когато искаш. Примерно, казват ти да не правиш, вземаш чашата и си пиеш :D

3.   Сигурно искат да са насаме родителите ти и се притесняват да не ги хванеш в неудобен момент.
Вероятно не ти дават да пиеш вода или за да не ставаш нощем, или за да не се напишкаш (в зависимост от това на каква възраст си).
Споко, ще порастнеш и ще те оставят на мира.

4.   тогава пий ракия

5.   Да не си се напикавал до късно като малък?

6.   И аз не давам на детето да изпие чаша вода преди ляане, защото става през нощта или директно го прави не където трябва. Майка ти вероятно е уморена, иска да се наспи и да не я будят нощем. Намерила съм решение на въпроса като давам примерно 10 глътки вода на детето преди лягане. То е по-малко от теб. Но съветът ми е да пиеш вода поне 1 час преди лягане за да не ставаш нощем и да будиш другите.

7.   Напълни си шише малко преди да си легнеш и да стои в стаята ти. Така няма да се разкарваш.
На колко години си? Що за странни семейства има в тази държава? Кой родител би забранил такова нещо?

8.   Искат да се праскат и ги е страх да не ти се допикае по никое време през нощта.

10.   Вземи си шише с вода във стаята и готово!

12.   Купувай си шишенце с вода и си го дръж в стаята до номер 6 сигурно детето ти е още малко а автора няма как да е малко дете щот търси помощ в такива сайтове и изобщо ползва телефон

13.   Пий вода през деня и няма да ожадняваш нощеска.
Пиенето на вода нощем пречи на съня, но да ти се карат за вода, хайде моля, това к'ва майка е?
То и ти без да си пил вода, пак може да ти се доходи до тоалетна, ако си ял повечко протеин. К'ви са тези родители не мога да разбера...