Споделена история от Тинейджърски

Боли, ужасно боли... това любов ли е?
Здравейте! В момента се боря със себе си, по-точно със сърцето си, което не иска да разбере.

На 15 години съм и преди 3 години не знаех какво е да обичаш някое момче толкова много и да копнееш за него.

Той е на 16 години, но живее в друг град :( Виждаме се само ваканциите, а може би само лятната ваканция. Не сме си говорили много, само сме си писали и аз му признах всичко. Тогава той каза, че няма да се получат нещата и т.н. Мислех го за абсолютен глупак, гадняр и всичко останало. Не го бях познавала много добре. Мислех си, че се прави, че не ме вижда, че нарочно не ме поздравява.. но не е било така. И точно когато си казах, че вече съм на път да го забравя, отново се появи пред мен.

Говорихме си, обяснихме си някои недоразумения, говорихме за всичко, беше толкова мил и прекрасен. И не исках да питам кога се връща в града си.. той каза: ''Утре''!

Защо ден преди да замине, идва връща старите чувства в мен и ме кара да променя мнението си за него. Толкова се е променил, обичам го все повече. Няма представа какво ми е сега.. Казах, че скоро може да не се видим, аз не се сдържах и го прегърнах! Беше поне 1 мин. не исках да го пускам никога.. Можех да остана така завинаги.

Сега ме боли много, многоо... той си заминава, аз не мога да направя нищо. Не съм предполагала, че мога да го обичам така. Сега като чуя някоя тъжна песен и ми се реве направо. Правилно ми каза, че любовта от разстояние, не е любов. Но аз не искам и не мога да го приема..
Защо, защоооо... ще ми е много трудно да забравя. Не искам никой, искам него.

Не ме критикувайте, достатъчно ми е гадно, исках да споделя просто.. Съвета ще е да забравя, да може би, но няма да е сега.. :((((

Коментари

1.   След като ти е казал че не те обича не му се натискай! Не е достоен за теб!

2.   Дам, няма да го забравиш. Не и сега.. но ще го забравиш... времето ще ти покаже както винаги! До тогава ще си страдаш.. напълно те разбирам, знам кво е.. ама няма начин някой да ти помогне... и сама не можеш да си помогнеш.. само времето ще те излекува колкото и кофти да звучи : )след като мине известно време... 1, 2, 3 или повече години, ще се огледаш за друго момче : )

Недей само да ставаш някакво сърдито и нацупено момиче.. щото след време ще се чудиш къде ти е бил акълът да постъпваш така... Това ти го казвам от личен опит... бях на 14 когато се случи с мен.. обичах го.. не знам 3-4 години.. и си страдах по него.. после извднъж разбрах колко тъпа съм била да гледам той как си живее а аз да живея, плачейки за него.. все пак това са ти най-хубавите години.. после на 17 срещнах друго момче.. после на 18 още едно което мога да ти кажа беше още по голяма любов... не се отчайвай или разочаровай.. не виждаш кусорите му, защото го искаш... смяташ го за идеален, но не е! Сигурна съм, че ако го получиш, бързо ще се разочароваш.. не го познаваш, колкото и да мислиш, че е така!

Но нали за това казват, че любовта е сляпа... Вдигни глава горе, усмихни се и ще видиш колко други момчета има, знам че е трудно при условие, че искаш точно него... Ще мине време и ще ме разбереш : )) Аз лично вече съм на 20 и да ти кажа ли времето минава и всичко се забравя... факт е че няма идеални мъже... Ти просто можеш да си живееш живота, не се обричай на някой си, защото не го заслужава!!!

RONCHO

3.   Не се притеснявай! Това ще те направи по - добра.. номер 2 е много права.. Щом нещо те натъжава.. то не те заслужава! Всичко ще си оправи просто ще мине време..! :)

4.   Опитай се да бъдеш силна! Времето наистина лекува!

5.   И според мен времето лекува но е бавно и мъчително аз с години забравях гаджето ми и сега се сетих за него и вече след 4 години се срешнахме тои беше станал още по готин но аз го бях изпуснала той вече не искаше да сме заедно па останах ме само приятели пак страдам но поне го виждам такаче тичай да си го вземеш!!!