Споделена история от Тинейджърски

Страх ме е да не го загубя
Близо година чаках този момент... всичко беше само мечта. Мечта, която изведнъж се сбъдна. Беше като истинско чудо. Винаги съм искала да бъда с него и сега най-сетне сме заедно... Проблема е в това, че сме доста различни. Аз много го харесвам, но той едва ли намира нещо в мен... нещо, с което да го привличам или впечатлявам. Правя всичко, което поиска, държа се толкова наивно и поддатливо. Той знае, че го харесвам, но не знам дали изпитва същото. Понякога се съмнявам. Например когато се прегръщаме, той бърза да ме пусне; постоянно ми казва, че е зает и че няма да излиза. Боя се, че, ако наистина ме отбягва, грешката е в мен. Не мога да си позволя да го загубя, просто защото не сам идеална или не такава, каквото иска той. Може да ме използва и да си играе с мен, а може и да си внушавам, незнам. Страх ме е да не го загубя... ;(

Коментари

1.   Любов на сила не става! Ти го обожоваш да, но ако се увериш, че той не изпитва нищо към, теб а само си играе тогава какво. Ще бъдеш с него против волята му има хора, който са саздадени един за друг ако чувстваш, ме не си за него или пък,че той не е за теб просто го остави. Знам, че те боли мн и трудно ще го преживееш, но в живота е така!

Разказвай от време на време за ситуацията м/у вас така ще добием още по голяма представа!

2.   И аз имах не подобен, а същия случай... Момчетата просто са такива, не могат да изразяват чувствата си... и на мен ми писна държанието му към мен, макар че не малко време го търпях. Ходихме цели две години. Излизахме когато на него му скимнеше, мноооого рядко. Аз си мислех, че го обичам, бях обсебена от него, докато не осъзнах, че не мога да продължавам да се измъчвам с него. Да, да се измъчвам, защото, много страдах от това, че той не можеше да ми покаже чувствата си... И след 2 години компромиси ние се разделихме и повярвай ми така ми е много по-добре... Сега сме само приятели....
Пожелавам ти успех, каквото и да решиш, но съветът ми е не си губи времето с него....

3.   Авторката: да разделихме се, стана точно така както се страхувах да не стане и както винаги всичко беше по моя вина. Загубих най-ценното, което някога съм имала, но го осъзнавам чак сега, 4 месеца по-късно както в началото когато тръгнахме, не можех да осъзная, че ми се случва такова нещо... е най-важното е че не сам се предала още пък и веднъж ми се е сбъднала мечтата може да се сбъдне втори път... Вярвайте в мечтите си само това ще кажа :)