Споделена история от Тинейджърски

Би сексуалност и родители
Здравейте на 16 съм и съм би сексуален. Родителите ми не знаят. Нашите са разведени и с баща ми не съм се виждал от няколко години виждаме се само по FaceTime. Майка ми е страшен хомофоб. И не понася такива хора. Между временно баща ми също е против тези хора. Всички хора около мен са хомофоби и не понасят такива. И не знам какво да правя сега с тях. Да не говорим че си намерих приятел с 4 години по голям от мен. До момента всичко беше виртуално но вече имаме и интимни отношения. Не смея да кажа на родителите си. А той живее на 250 километра от мен и за да го видя или аз трябва да отида или той да дойде. И следователно трябва да имам оправдания пред нашите. Които вече просто се изчерпват за да ходя аз. Да не коментираме че той ревнува от абсолютно всичко. Нямам право на приятели, нямам право на излизане. И локацията на телефона ми трябва да е включена 24/7. Междувременно той има право да излиза с всеки и да прави каквото иска. Не искам да го зарежа понеже го обичам по мой си начин... Притеснява ме всичко вече. Нашите са страшни връзкари и винаги могат да намерят някой ако пожелаят. Притеснява ме че ако нещо заподозрят ще го съдят заради това че съм непълнолетен. Но аз го обичам и не ме е карал да правя нищо насила. Винаги е било само ако аз искам. Но въпреки това в леглото след като съм казал че го искам никога не е имало милост. Винаги е бил груб в леглото и ме е ебал до последно. Колкото и да пищя си ме ебе до последно и това е. Нооо това не ми пречи и ми е кеф малко или много. Не знам какво да правя с на.е. Не знам как да се виждам с него по често. Всичко ми е тъмна Индия.

П.с
Да на 16 съм. Осъзнал съм сексуалната си ориентация и се харесвам такъв какъвто съм. Не мога да споделя на приятел за това понеже имам само 1 приятел който МРАЗИ обратните. Мислил съм си да отида на психолог за да има с кой да поговоря понеже в момента не мога да споделя с никой за това...

Коментари

1.   Две неща:
1) На родителите ти не им влиза в работата с кого си го слагаш Запомни това. Имай си личен живот с мъже/жени и не им споделяй толкова много, а и като са хомофоби само ще се изпокарате. Няма смисъл никакъв. Когато станеш пълнолетен и самостоятелен ако искаш им кажи и да се спасяват. Пази го пази за себе си, имай си ЛИЧНИ отношения. Не ми се вярва майка ти да ти споделя с кого, кога и как прави сексове.
2) Този е на 20 и щом е толкова ревнив и те ограничава, не е за теб. Пълнолетен е, а ти не. Мисли се за по-знаещ и в позиция да контролира, това са комплекси. Връзките се градят на доверие, това е обсбеване и ще си пропилееш най-яките години, за да угаждаш на някой, който съм убедена на 99%, че не ти е верен. Замисли се, струва ли си? Сигурно си хлътнал и го разбирам, но колкото по-бързо разкараш този човек от живота си, толкова по-добре за теб и след години ще си благодариш.

Успех.

3.   Мисля че си писал тук за 22 годишният си приятел. Аз съм на 17. Много търсих из интернет как да променя възгледите на родителите ми, все пак сме 21 век. И аз бях страшен хомофоб заради нашите. Имах чувства към едно момиче и имах едни такива фантазии и сънища с нея, но си казвах "Това е нормално. Сигурно всяко момиче прави това. А и гейове, лесбийки или каквито са там глупости не съществуват. Те са просто психично болни и искат внимание.", но се образовах. И лека полека осъзнах че съм би.

Един път аз глупачката реших да призная на нашите. Бях на 15 като осъзнах че не съм хетеросексуална. Разхождах се с майка ми и си говорихме за лгбт обществото. Мама все повтаряше как това е отвратително и как тези хора са болни. Аз и казвах че това са нормални неща и не можеш да избереш в кого да се влюбиш. Също и казах че и аз си падам по момичета и тя ми се навика и накрая осъзнах че няма да е безопасно да си признавам сега, затова и казах че се шегувам. Не знаех кога ще трябва да и кажа, но един път стигнах до извода "Ако го направя докато живея под един покрив с тях ще остана бездомна, ама ако го направя като се преместя ще имам покрив над главата." и до сега мисля така.

Извод: Признай си че си би, когато се изместиш. А за този твой "приятел", лека полека се отдалечи от него. И моите приятели са хомофоби(абе всеки който познавам на живо е хомофоб без някои учители в училище които уважавам) и аз лека полека се опитвам да се отдалеча от тях. И без това сме толкова различни.

Знам че сега това не е много по темата, ама аз такъв партньор като твоя не бих искала да имам. Ако имах приятелка не бих я карала да прави такива неща. Особено в леглото, ако гаджето ми каже че не иска грубост, няма грубост. Не мисля че той те обича. Мисля че той е обсебен и те използва за секс. Една приятелка беше в такава връзка и за щастие вече е извън нея. Поговори с него и му кажи че не е честно да е ревнив и да те кара да правиш всичко това, докато той може да си прави каквото си поиска.

4.   Мисля, че в момента родителите ти не са най - големият проблем. Приятелят ти звучи като много обсебващ и контролиращ човек, а ти си на 16, в момента е важно да имаш здравословна връзка, ако останеш с токсичен човек вероятно ще се травмираш и после по - трудно ще намериш любов.
Колкото за родителите - хомофоби, не им казвай и опитай да си намериш приятел от своя град, за да е по - лесно да прикриваш връзката си. Когато станеш пълнолетен и си имаш свой дом или живееш в друг град/чужбина, тогава вече ще можеш да правиш каквото искаш, засега го карай по - инкогнито. Успех!

5.   До номер 3

Според това което казва е имал 5-6 връзки преди време и то пак от разстояние и всички са му изневерили. Поради тази причина предпочита да държи хората до себе си по искъсо.

6.   Според мен изчакай да се изнесеш и да си финансово независим преди да им кажеш - така няма да имат кой знае колко опции да ти повлияят, даже обратното - или те приемат, или ще те загубят. Родителите нямат право да определят сексуалността ти, а това, че твоите са хомофоби, не говори добре за тях. До тогава - защо не се правите на мъже приятели просто?
Нямам против ориентацията ти, но сигурен ли си, че това е правилният мъж? Звучи болестно ревнив. Не е нормално това с локацията и забраните да излизаш с всички освен с него...

7.   Приятелю виж сега: И моя баща е хомофоб. Но майка ми е либерална към обратните, брат й е такъв (Вуйчо ми) Аз също толерирам различните, дори имам приятел, който отдавна е гей. Аз имам приятелки, но повечето не искат връзка с мен, защото разбраха, че един от роднините е с обратна резба. Това не е трябвало да ги тревожи толкова.