Споделена история от Тинейджърски

Искаш да бъдеш с мен ...?
Слушали ли сте песента на Мишо Шамара и Антибиотика - Искаш да бъдеш с мен ...? Е при мен е точно така както се пее в песнта.. смисъл има едно момче с което ходихме известно време .. преди да тръгна с него знаех в какво ще се забъркам защото той и приятелите му се занимават с дрога и т.н. ..бяхме заедно 2 месеца и свикнах с него ужасно много и той с мен също.. Не ми пукаше какъв е и с какво се занимава защото се държеше добре с мен.. с приятелките ми ..не се карахме.. изобщо всичко беше 6 ..имали сме само един спор и той беше ужасно глупав.. защото докато го нямаше една вечер бях излезнала с едни негови приятели и най-добрата ми пр-ка.. сметнах просто че е по добре да съм с тях отколкото с някой друг и после да тръгнат някви тъпи слухове но и това не се оказа добре..

Kакто и да е разбрахме се да не излизам повече с този негов пр той докато не е в града.. няма да обяснявам защо не искаше да излизам с него защото романа ще стане още по дълъг.. както и да е .. сега скъсахме..

Преди 1-2 седмици ми праща смс в които казва че съм единственото момиче в живота му и иска да е винаги с мен... а преди няколко дни ми казва че не съм за него и нямало да се получи .. говорих с приятелки защото нищо не разбрах и ми минаха някои неща през акъла защо сега ми казва така но исках да го чуя и от някои др.. както и стана ..

Приятелките ми също ми казаха че може би ми го казва защото има нещо в което не иска да ме забърква а аз исках да знам всичко за да не стане така някой ден някой да ми звънне и да ми каже че пр ми е еди къде си пребит и аз да не знам ...имаше неща който умишлено неискаше да знам и не ми ги казваше.. за тия неща ми каза че е по добре да не ги знам за да не се забърквам и каквото трябвало всичко ми казвал.. ок обаче аз настоявах да знам и ми казаха че може би затова ми е казал че просто няма да се получи защото неискал да ме забърква.

След като скъсахме настоявах да се видим и да погворим и стана.. излезнахме .. говорихме.. каза че просто световете в който живеем били твърде различни и примерно те като се съберяли компанията им на мен ако съм била с тях нямало да ми е инт. защото аз не се забавлявам по този начин...

Питах го за смс защо въобще ми го е писал и тои каза че е така искал да е с мен обаче не искал да ми навлича проблеми.. тоя живот не бил за мен и с него съм щяла да си навлека проблеми само.. казах му че това го знаех още преди да тръгнем и щом съм била с него до сега значи съм съгласна на това... пита ме дали не ми е по хубаво без него и аз му казах че щом сега съм с него и искам да сме заедно значи не.. а тои ми отвърна че явно на него му е едно и също..

Хора незнам какво да правя искам да съм с него виждам че и той не остава по назад но каточели неискаше просто да ме разбере че не ми пука и че е важен за мен.. незнам какво да правя .. сега си останахме приятели което пак е нещо но искам да съм с негоо ...!!!

Коментари

1.   Мила стой далеч от тези неща, има много момчета знам какво е да обичаш силно... но за твое добро е. УСПЕХ:)

2.   По добре остави нещата така както са. Продължа напред и забрави за него. Няма смисъл да си разваляш живота.

3.   Ако той наистина те обича, ще се откаже от дрогата и от приятелите му, които му носят само зло и ще бъде с теб, а ако не те обича просто всичко това го е правил нарочно, за да те завлече към лошото. Накрал те е да се влюбиш и да тръгнеш по лош път. Ти сама прецени кое от двете е..