Споделена история от Тинейджърски

Къде сгреших? :(
Здравейте! Аз съм на 19, момче съм и уча в университет в София. Запознах се с една колежка, която е от моята група. Влюбих се в нея. Никога не съм бил така влюбен в човек, който не познавам добре. Мина време, писахме си, излиза ли сме няколко пъти, но заради ковид сме онлайн. Въпреки това сме излизали веднъж, два пъти. Купих и за рождения ден подарък, за 8 - ми март и дори без повод. Тя не е имала приятел досега и аз също. Исках вече да премина на друго ниво в отношенията. Поканих я да се видим в София, понеже сме от различни градове, за два, три дни. Тя го отложи за друго седмица, която вече е минала, но въпреки това се съобразих с нея. Купих билети за комедиен филм, пуканки и т.н., а тя нито се отпусна по време на филма, нито яде пуканки (изпитва срам да яде пред хората - не знам защо). За следващия ден бях организирал да идем на изложба, боулинг, разходка и накрая вечерта да идем да хапнем, като бях запазил вече маса. Тя каза, че щяла да се прибира в родния си град. Аз вътрешно побеснях. Нали се бяхме разбрали. След като чух, че няма да се изпълнява плана за следващия ден, просто я изпратих до спирката ѝ. Искаше ми се да я целуна, но понеже имах контакт с човек с ковид, реших поне да и призная. На спирката имаше много хора и просто щях да припадна от притеснение, гледайки красивото ѝ лице и усмивка. Тръгна си, а аз се чувствах като голем нещастник. Заек, който не може да направи едно нещо, като хората. Казах си, че ще и пиша и дори да правя грешка, поне знаех, че всичко е загубено. Писах ѝ, че ми е приятно в нейната компания и т.н., без да се обяснявам в любов. Тя го видя, а аз го изтрих и съжалих, че съм го пратил. От тогава тя не ми е писала и аз също. Искам да ви попитам дали има смисъл или някаква микро надежда да се получи нещо непреки моята грешка? Къде сгреших? Вместо да я забравя, аз още повече я искам. Един приятел ми каза да и пиша пак, но аз съм скептичен относно това и много бих искал да чуя вашето мнение. Благодаря за отделеното време, за да прочетете историята ми!

Коментари

1.   Привет ! Пише момиче на 20 години.
Може да ти се стори невъзможно , но според мен е добре да й признаеш в прав текст какво изпитваш към нея.
Така по-скоро ще си направиш сметка тя какви чувства има към теб.
Осъзнавам че се страхуваш да бъдеш отхвърлен и наранен, повярвай ми и аз дълго време съм изпускала шансове поради тази причина, но се престраших и сега въобще не съжалявам.
Мисълта ми е че можеш или да спечелиш или да загубиш от това.
Кой знае...представи си че се получат нещата между вас.
Разбира се й дай време и не я притискай да вземе решение в случай , че няма точен отговор на момента.
Надявам се да съм била полезна.
Успех ! :)

2.   Приятел, щом си е тръгнала след като сте се били разбрали, значи не те харесва момичето по този начин. Не ти отговаря сигурно, защото и на нея й е тъпо ако е смятала, че сте в чисти приятелски отношения. Съветвам те да бъдеш рязък и да й кажеш направо, че я харесваш, за да може поне ако те отреже да си знаеш и да продължиш напред, а не да се чудиш постоянно (така тозмозиш себе си).
Ако те харесваше толкова колкото и ти - щеше да ти пише постоянно и да остане за следващия ден.

3.   Момичето може да е притеснително и да се чуди как да общува с теб. Пиши й отново, без да й припадаш в краката. Бъди уверен, но не нахален.

4.   От това, което прочетох си мисля, че е много срамежлива и избягва контакт с теб.
И това с храната издава, че умира от срам.
Аз бях така на 15-16г. От срам отбягвах момчето и исках да забавя нещата със секса.
Другият вариант е просто да не те харесва и да те отбягва. Но ако на писане е силна, а на срещи странна. Отговорът е Срам и притеснения, което пък значи, че и тя те харесва.
Не и досаждай, не я плаши. Бъди търпелив с такова момиче, ако искаш да продължи да се вижда с теб.

5.   Според мен много досаждаш на момичето. Там ти е грешката

6.   И още нещо - не разбрах дали си ѝ казал в прав текст:
- Мацко, ако искаш тресни ми един ТЕФАЛ по картуната, ама си те харесвам, искам те!
Само да те питам преди колко време ѝ даде да се разбере - защото това е нещо като хвърляне на бумеранг - той започва да фърка, мота се насам-натам и по някое време се връща при теб. Ако не можеш, обаче да го хванеш, може и тиквата да ти сцепи.
И още нещо - обикновено "хубавите ябълки" ги "хрупат прасетата", така че правиш се на прасе, но внимавай до къде ще стигнеш, защото птичките обичат да хвъркат, ама обичат и друго - един мъж като е сериозен с една мацка си е яко за нея, но ако очаква това все пак.
Ако е някаква пранга от типа: чук-чук за ден-два и после шут в гъза, тогава по-добре да я изпраскаш по пътя нейде и да я изхвърлиш.
И знай - жената винаги казва колко приятели е имала - делено на 3 или на 5, а за мъжа когато се хвали е винаги или по 3 или по 5.
И като хващаш некоя да я праскаш, накарай я ТЯ да поиска, инак нещата стават мимолетни.

7.   ... сетих се и още нещо - защо ти си мислиш, че пичето я кефи това, което и теб те кефи?
Я малко си задай така въпроса, че инак става малко снобско - мацката може да иска свобода, аз на мойта ѝ бях казал, че няма да ограничавам и 2 дена след като разписахме (година и половина сме ходили), тя легна с някакъв пич от Елмаз. На другия ден смърдеше цялата сперма и т. н., но поне се видя кой кого и какво.