Споделена история от Тинейджърски

Той не се отказва от нея...
Бях на 10, когато се запознах с едно момче. Тогава той беше на 14.
Започна 1 месец флирт и накрая се предадох, защото усетих, че се влюбвам... Тръгнахме на 12. 05. 2010. Няма да лъжа, тогава дори не можех да се целувам. Беше ми първият ИСТИНСКИ! Както и да е, научи ме на това онова.. всичко беше идеално. Трябваше да замине на морето при баща си... замина на 15. 06. 2010 без дори да ми каже думичка... разбрах от негов приятел.

Наложи се да го чакам да се върне, за да продължим връзката си... През това време той казал на сестра си, че е с мен.. тя е 2 години по-голяма от него. Единствената ми връзка с него беше тя... Нашите и неговите освен сестра му не знаеха нищо... Станахме приятелки с нея.

През септември се върна. Продължихме да сме заедно, но се виждахме значително по-рядко. От вътре усещах нещо. което ми тежи, и аз не знам точно какво...

Всичко започна да се срива... Обръщаше ми много малко внимание, правеше се, че харесва братовчедката ми, въобще караше ме да ревнувам... През януари разбрах, че е зарибявал някакво момиче от неговото училище, имаме много общи приятели с нея, но ние не бяхме приятелки... като разбрах, че е нещо повече от флирт, реших да го скъсам, защото не издържах на тия всички слухове, все пак не уча в едно училище с него, обаче момичето не го иска изобщо... досега

Като скъсахме през януари се събрахме отново през март... тогава ходихме точно 3-4 дни.. поиска ми паролата на профила ми в аха, а аз като най-голямата наивница му я дадох.. той да вземе да напише на момичето съобщение от мое име... не се сещам какво точно гласеше, но като го видях ме заболя страшно много. Още на другия ден се скарахме и го скъсах отново... След 2 месеца пауза му личеше, че наистина ме иска обратно и аз пак като наивница се улових на въдицата му (проклета любов) и тръгнахме... след това се появи една ужасно грозна, която си има приятел от 2-3 години, колкото мен е... той започнал и нея да зарибява, аз много го ревнувах от нея и скъсахме ОТНОВО... на другия ден и тя скъсала с гаджето си, имали са проблеми, заради моя бивш и са скъсали.. и оная за да го накара да ревнува се разчула с моя човек... аз повярвах (все пак скъсахме заради нея последния път) и реших да се възползвам от един пич, и му го върнах за 1 ден...

Отново след 1 месец се събрахме, аз вече не издържах без него, това стана някъде юли месец, още сме заедно, но не се е отказал от онова момиче, заради което скъсахме през януари. Всъщност тя се оказа много яко момиче, допаднахме си.. запознахме се вчера и се харесахме много... от нея разбрах, че и пише съобщения и я търси по телефона (на мен не ми е звъннал даже 1 път, вечно аз го търсех)... убеждава ме, че не я иска, но май не е така...

ВЪПРОСЪТ МИ Е КАКВО ДА ПРАВЯ??? ДА ГО КЪСАМ ЛИ ИЛИ ДА ОСТАНА С НЕГО, ЗАЩОТО СЪМ СИГУРНА, ЧЕ ЩЕ АКО ИМА ТОВА МОМИЧЕ, ЩЕ Я ИЗПОЛЗВА И ПОСЛЕ ЩЕ Я ЗАХВЪРЛИ...?

Коментари

1.   А бе ай стига бе, според сметките ми си на 11 години. това не мога да го повярвам. Шокирах се искрено. Преди 3 години работих в книжарница до едно училище момиченцата в 3-4 клас често идваха при мен, разправяха се коя кой харесва, но чак пък да изпадат в някви любовни драми, болки и ревности нямаше. Щади си нервите детенце още колко любови истински ще имаш и ревнуваш това сега е детска радост пускай го да пътува и си гледай детството и куклите

2.   Късане / събиране / късане.. Че вие ги редувате като не знам каксво. Е поне не ви виня, защото все още сте деца..

3.   Мила прекалено рано е било да се занимаваш с такива преживявания но все пак ще ти дам съвет остави знам че болии но на него очевидно не му пука за тебе просто си играе с тебе знам че трудно ще го забравиш но ще го забравиш още си малка аа ще се влюбиш поне още 3 пъти истински в живота ти ии не оставай сама трябва да си с друг за да не мислиш за него опитвала съм всичко и знам много добре че е така ако останеш сама постоянно той ще ти е в главата разсейвай се с приятели излизай по често не се оставай на мислите по него и на мъката зарежи го този път завинаги

4.   До 3 не се казвам Мила и не съм ти мила, ясно ли ти е?!?

5.   Не ме критикувайле МОЛЯ ВИ! Достатъчно ми е гадно, исках само да споделя с някого и да помоля за съвет, знам че съм малка, но все пак ако имате да ми казвате нещо, което ще ми помогне направете го без да критикувате :):)

6.   Мдаа и според моите сметки излиза, че си на 11!? Стига бе аз тогава си играех на Барби или на криеница. Меко казано съм амии... шокирана. В твоя случай ама наисина си малка за това и щом си го написала ще си отнесеш критиките. Освен това, какъв е тоя педофил бе? Айде, че не е голям, но е на 15!? Какво намира в 10-11 годишна, коята нито цици има, нито нищо женско. Съветвам те да оставиш тия драми за след 2 години например и да се подготвяш усилено за 5 клас, или който ще си.
П. С( Другата ми мисъл беше, че това мирише на фейк, някак дори по-нереално от онова за правенето на секс с куче. И да, твърде е грамотно за дете на 11??? Ама знам ли може да си ходила по състезания за правопис. Айде със здраве. )

7.   Много си малка да се тревожиш за подобни неща. Не те критикувам, но ти трябва да се научиш да приемаш и не това което ти се иска да чуеш. Това момче не те харесва или не достатъчно. Не го търси и ще разбереш той дали те харесва. Не е нужно да му казваш че късате, просто спри да му звъниш, остави нещата в негови ръце и да видим докъде ще стигнете.

8.   На такъв мисля, че ще се сетиш какъв му се вика. Зарежи го. Няма да се промени. Той си е такъв. Гледай си учението. Когато му дойде времето ще усетиш какво е истинска любов.

9.   Абе ти и на 11 късала пак тръгвала пак късала какъв опит имаш ти от любовта.. то тва вашето любов ли е било тои на 15 ти на 11.. тои се е възползвал от теб с една дума колкото и болезнвно да звучии РАЗИГРАВАЛ ТЕ Е! И продалжава по думите ти порасни още малко и тогава ще разбереш какво е любовта