Споделена история от Тинейджърски

Ранна криза на средната възраст
Здравейте! Почти на 14 съм, но все още нямам Никакви приятели. Имам една най-добра приятелка, с която бяхме нон-стоп заедно, но тя беше срамежлива и не се сприятелявахме с много деца,когато бяхме двете. Аз бях много екстровертна, когато бяхме заедно. Но след като се преместиха в друга държава, коренно се промених, вече съм социален инвалид. Не мога да водя нормален разговор без да отекча събеседника си. Преди имах чувство за хумор, но и то изчезна. Вече съм “отмит материал” и направо не знам какво да направя. Тази година ще се местим в ново жилище, а аз не искам да съм аутсайдера. Чудя се как мога да си създам нови приятелства. Когато бях малка имах много приятели, повечето, от които, създадени с едно “Здрасти! Хайде да сме приятели!” За жалост в тази възраст номерът не върви. Предстои ми да отида в ново училище и съм сигурна, че пак ще попадна на интригантска групичка, която ще разпространи слухове за мен и ще ми прави мръсни номерца. Ужасна съм във всяко социално отношение- без чувство за хумор, без интересен характер, без нищо. Толкова си мразя характера, не може ли да имам друг? Адски ми е тежко, а най-тъжното е, че съм се опитвала да водя нормални разговори, но хората са се отекчавали. Най-често аз съм главния участник, а те не проявят никакъв интерес към мен. Не знам човката ли ми е твърде голяма? Вместо да бъбря с връстници по тела, гледам сапунки и по отчаяние приличам на всеки герой. Чета простотии в бг мама и се опасявам, че съм заприличала на лелките оттам . За да си избия това от тиквата, направих телефонен номер на баба си, но тя ме позна. Толкова предсказуема ли съм станала? В някаква ранна криза на средната възраст ли съм? Турските сериали, които лятото гледах с баба, страничен ефект ли са дали? Отчаяно се нуждая от приятели. Моля, дайте съвет как мога да изляза от тази възрастова криза и да си намеря приятели!

Коментари

1.   Хаххаххахаха тъкмо започва да те тресе пубертета, а ти вече в криза на средната възраст искаш да скачаш :))))

2.   На 14 години и вече започва да си мисли,че влиза в криза да средната възраст.
Какви са тези глупости които ги пишеш бе момиченце?
В криза на средната вързаст ми дрънкаш тука,та ти дори нямаш 18 години и вече се филмираш,а за да имаш криза на средната възраст трябва да си поне на 45 или 55 години,а ти си още зависимо от родителите си малко непълнолетно момиченце.

Аз съм на 19 години момче и аз и моите набори като бяхме на тези години нигога не сме мислели по този начин!
И това е просто трагично какво поколение с деградирали мозъци се раждат и наистина тези социални мрежи и западна пропаганда съм се обедил,че много лошо вияние на децата днешно време,че даже от толкова много гледате на всичките тези глупости в интернет авсолютно сте си промили мозъците като следвате някаква попаганда из интернет ,че за нещо което стане модно и вече започвате да копирате и ви влиае подсъзнателно.

Ти си само 14 години бе момиченце! Каква ти криза не средната възраст си измисляш? Абе как въобще всички се толкова глупави?
Ти си на 14,а не на 50.

3.   Номер 1, проблемът ми е много сериозен! Ти не знаеш какво е да си само на 13 и 11 месеца и вече да си с във възрастовата криза на средната възраст! Така че се отнасяй с уважение към проблема ми!

5.   Малко късно, ама все пак реших да пиша....
Като гледам всички отгоре с насмешка са ти отговорили. Затова аз реших да остана сериозна и да се поставя на твоето място. Аз знам какво е да си аутсайдер. Но ти отиваш в друго училище. Никой не те познава или поне много малко хора. Опитай се да се представиш по възможно най-добрия начин и още на първия ден да се запознаеш с всички. Това че гледаш сапунки и четеш форуми не значи че е нещо лошо. И хората около теб те познават. Не си предсказуема.
И информирай се повече преди да пишеш за да не стават такива неща.