Споделена история от Тинейджърски

Пречупвам се, помогнете ми
Здравейте, аз съм момиче и искам помощ от вас!
Последните месеци от живота ми минават ужасно, моята 2021 започна отвратително…Родителите ми се разделиха, откриха рак на кучето ми, изгубих много добра приятелка като я замених с нова което беше ОГРОМНА грешка, момчето което харесвам от 6 месеца ми дава напразни надежди а аз наистина го харесвам!
Какво да правя, всичко върви надолу всякаш пропадам в яма от която няма измъкване…всякаш вече съм в нея, но съм толкова надолу че не мога да видя и лъч светлина или надежда! Искам съвет, новата ми приятелка се държи ужасно! Опитва се да ме нанипулира и използва всеки шанс да ме изложи пред други хора, заменя ме с друго момиче пред очите ми и нарочно ме игнорира също не мога да и споделя нищо защото после го исползва срещу мен…
На всичкото отхоре постоянно виждам еднакви и кръгли числа като 11:11,22:22, 00:00, 17:00, 10:00 и такива! Някой може ли да ми обясни на какво се дължи?

Коментари

1.   Това, че виждаш кръгли и съвпадащи си числа е хубаво, те ти подсказват как да действаш. Виж в интернет какво означават, четох скоро някъде за тях. Иначе веднага се раздели с така наречената ти приятелка. Която е всъщност твоя неприятелка. За другите неща... такъв е животът, не можем да го контролираме. Но ти си млада и здрава, добра и умна и след бурята винаги изгравя слънце. Изчакай още малко и слънцето ще изгрее и за теб. Успех.

2.   Гледай - 13 Reasons Why, тогава ще разбереш какво да правиш и също, след време ще осъзнаеш, че тези работи - кой харесваш, приятелкатати и.т. не са важни ама хич!

3.   Тази не ти е приятелка и най-добре я зарежи нцяло. Намери нещо, което обичаш да правиш. Много е гадно когато родителите се разделят, все едно целият ти свят и всичко в което си се опирал рухва. Знам какво е. Но имаш двама здрави родители, които може би разделени ще бъдат по-щастливи ( с моите така стана, сега даже се държат много приятелски и добронамерено един към друг). Да, не е едно семейството както преди. Но им се радвай, общувай с тях, ако щеш и за "приятелката си" им сподели. Дай им шанс да намерят щастието си. Това е по-добре отколкото да си свидетел на скандали и драми. Идва лято, цветята цъфтят, птичките пеят. Просто излез навън и погледни всичко това.

4.   Виж съжалявам за кучето ти, както и за раздялата на родителите. Също наистина съжалявам за това, че си изгубила твоя приятелка както и да е мисля, че първо трябва да разкараш тази твоя приятелка, която даже не ти е такава а просто някакъв познат, както се вика по-добре сам отколкото да си бъкан със приятели егоисти и лицемери мисля, че трябва да си намериш нещо с което да спреш да мислиш за проблемите си като четене на книги, гледане на филми, спорт, играене на игри. Това със еднаквите и кръглите числа може да е някакво съвпадение, но нищо не мога да ти кажа честно да си призная и на мен ми се случва доста да видя такива числа но нищо не мога да кажа за това.

Успех!

М. 14г.

5.   Мила, ноща е най-черна точно преди изгрев! Скоро, много скоро всичко ще тръгне в правилната посока, стига да не се оставиш на болката и депресията.
Колкото до тъй нар. ти приятелка, ами защо си губиш времето и нервите с хора като нея? ! По-добре сама, отколкото зле придружена!!! С времето ще се научиш да цениш истинските приятели, а от останалите, просто нямаш нужда. Спри изобщо да контактуваш с това момиче, след като вместо радост отношения ви ти причиняват дискомфорт. Защо го правиш? За да се води, че имаш приятелка? Глупаво е. Не само не можеш да разчиташ на нея за подкрепа, а дори не знаеш кога ще ти забие нож в гърба. Тогава защо ти е такъв човек в живота ти?
А за другото, много ти съчувствам, но това е животът! Не е само щастие, любов и цветя. Важното е, че следноща идва нов ден.

6.   Радвай се,че ти си жива и здрава и си живей живота!