Споделена история от Тинейджърски

Живот в депресия
Здравейте няма да увъртам но съм изключително гадна ситуация която е нож с две остриета,Аз съм 7 клас на 13г. бала не ми стига за Христо Ботев и има вероятност да отида в някой техникум или машиностроене първоначално не ми пукаше като разбрах това но с всеки ден започнах да го осъзнавам класната каза че няма голям шанс за това да стане но се скъсвам да уча и вмомента изкарвам 4 5 или по рядко 6 майка и каза че ако отида в някое не елитно училище ще се откаже от мен което още повече ме депресира.Ако отида в някое мангалско училище ще се проваля бъдещето.Има шанс да остана ако изкарам добре матурите по бел съм добре но математиката просто не мога да опиша колко съм зле в нея.Това цялото нещо стана защото до 7 клас вече това го разбрах че има шанс да не остана в Христо Ботев втория срока,аз мислят че ще ми стигне бала но уви няма да стане.Моля на да качат историята ми важно ми е!

Коментари

2.   Вземи частни уроци по математика или тръгни в школа да те подготвят за изпитите. Успех. Човек може да успее и без да е завършил елитно училище, но ще му е по-трудно.

3.   Отпусни му края.
Айляк.
И без друго мангасарите ще ти скъсат гьона.

5.   Това е една много ''добра'' представителна извадка за манталитета на БГ ''родителя'', все едно че ако не завършиш някоя пропаднала гимназия и животът ти ще свърши.......На мен навремето не ми позволиха да се махна от селското даскало и да отида в Механото във Варна. Щеше да е по-добре, но все пак нали нямало родители, които мислят лошото на децата си?