Споделена история от Тинейджърски

Заслужава ли втори шанс?
Здравейте, ето я и моята детска история. Аз съм на 12. Преди близо година ходех с едно момче на 14, така наречената "първа любов" ... скъсахме, 7 месеца незнаех на кой свят съм, внушавах си, че без него немога да живея, че щом сме скъсали аз не би трябвало още да съм жива... добрече имам свесни приятели та ми помогнаха.. та така, 7/8 месеца се влачих след него, молих му се.. извинявах му се за всичко, дори грешката да не беше в мен. Той ме скъса заради една курва от по-по горния клас.

По много начини си доказвах любовта към него, но той все пъшкаше, пуфкаше и казваше "Еее.. аз какво мога да направя, съжалявам не си за мен" Сега след близо годинка аз се разхубавих, станах по отворена, отслабнах, и цици и сичкооооо неможеш да ми дадеш 12... ииии сега миличкия ми се връща. Да ама аз?! Още го обичам въпреки всичко, но ме е страх, че отново ще ми отрови лятото... виждам, че от доста време ме харесва, а и снощи ми призна, че ме обича. Как мислите да му дам ли още един шанс?!? Все пак никой не е безгрешен на този свят.. ( моля за възрастта да не ме упреквате!! ) ..

Коментари

1.   Ок обаче не ми е ясно защо се унижаваш. Значи видя че се променяш и в последствие се разхубавявяш и решава че те обича не скъпа това са поредните момчешки глупости. Забрави го и намери някои които да ти харесва не само външноста ни и това което си всъщност. Не разчитай на красотата а на душата.

2.   Няма за те упреквам за възраста, но за това момче..... немисля, че заслужава 2 шанс. Когато си била по-малка той те е зарязъл за, за да бъде с "по-развито момиче". А сега когато си пораснала той се е върнал. Това не е обич а използване, играе си с чуствата ти и по този начин те манипулира. Докажи достойнството си, не бъди "кукла".

3.   Не му давай втори шанс не го заслужава. Успех мила.

4.   Здрасти мила, аз съм доста по голям от теб. И в момента съм като теб в твоята ситуация. На мен ми много трудно, защото съм по голям. Животът е гаден, без значение на колко си. Решавай сама, защото няма човек който знае рецептата за щастие. А ти познаваш както него така и това какво искаш ти. Ако не му дадеш втори шанс никой няма да те вини. Но решавай ти...... Успех и умната, има още много какво да видиш. :)

5.   Aз мисля, че момчето заслужава 2 шанс, ако съм на твое място бих пробвала да видя какво ще се получи:))) УСПЕХ

6.   /Авторката/ Към номер 5., искам да му дам втори шанс, любопитно ми е дали ще се получи, но заслужава ли си аз пак 5 месеца да страдам за него и да плача вместо да се забавлявам?!

7.   Всеки заслужава втори шанс...

8.   /Авторката/ Ок. Всеки заслужава, дадох му го. Надявам се да не страдам отново.. засега всичко върви добре, ще пиша при първата целувка :D ... И ако случайно се разделиме ще се радвам на съветче :* Мс за всички саветъ на тая история!!!

9.   На тази възраст всеки много лесно казва обичам те. Ще трябва да те приземя малко обаче защото това не е любов а са хормони.

10.   С момчето сме близо 2 месеца, но сега той ми се сърди защото бях написала на един негов познат, че ми харесва едно момче от 7 клас. Как да му обясня, че просто ми е симпатичен като приятел, и го харесвам като човек. Неискам да ми се сърди. Снощи се нервирах и му казах "Как аз можах да ти дам втори шанс а ти за някаква тъпа грешка,дето даже и грешка не е, се правиш на гъз?!" при което той още повече се нервира... но той ще се върне пак, знам го! Но мене вече няма да ме има... ( авторката )

11.   Твърдо не... красотата не е само външна.

12.   Недей... не повтаряй моята грешка... После ще те боли повече...