Споделена история от Тинейджърски

Нямам чувство там долу?
Здравейте! Преди няколко дена мастурбирах,но не се получи много добре,понеже не можах да стигна до оргазъм. И на следващият ден ми дойде цикалът. И след като ми мина пробвах пак да мастурбирам,но пак нищо не стана. Нямах никакво чувство. После пак пробвах и пак нямах чувство. По принцип имам това хубаво чувство в корема,но сега просто изчезна. Страх ме е да не ми е станало нещо на в*гината като бактериално или не знам.Детствена съм по принцип. Случайно някой да е изпитвал същото нещо като мен? Ще се радвам,ако админите публикуват това,защото наистина имам нужда от малко помощ. Ще се радвам също и да ми дадете съвет защо се получава така.

Коментари

3.   1-во на колко си? Не ми се вярва ако си на 11-12 да се получи нещо.
2-ро докато се научиш сама да изпитваш оргазъм ще мине много време. Трябва ти как да кажа.... практика. Дори и да си с момче, ако не си възбудена, то си е ясно, че нищо няма да стане. Как ще се възбудиш вече си е твоя грижа.
3. За бактериална инфекция, може да се мисли ако си била с мръсни ръце или си вкарвала неща във вагината ти. Няма да казвам какви точно(въпреки, че във всичките има рискове, дори във вибраторите)
4. За какво “хубаво чувство” имаш впредвид? Това не мога да го тълкувам много добре. Имаш впредвид, че си можела да се възбуждаш, а сега е просто изчезнало или?
Не ми се вярва, да си направила нещо на вагината ти така, все пак това е такова място, което понася промени(не говоря за бактериални)
Друго възможно е да си се отворила(не е задължително да има болка или кръв) но е малко вероятно. По написаното съдя, че си около моята възраст. Надявам се да ти помогна.

4.   От авторката : На 17 съм. По принцип стигах до оргазъм дори и без възбуда. Проверих за сипомите на бактериалната инфекция,но ги нямам. Чувството когато получа оргазъм изчезна. Просто сякаш не усещах нищо долу.

5.   Ако го правиш прекалено често, може от това да е. В такъв случай спри за малко. А може и да ти е писнало от един и същи начин, затова може да изпробваш нещо ново.

6.   Случвало ми се е от пренатоварване е най-вероятно разреди си задоволяването или пък наблягай повече на сексуалната възбуда реално това в корема което усещаш ти е възбудата
Опитай друг начин за мастурбацията-препоръчвам душа
Спокойно всичко ти е наред

7.   Наситила си се, дай си малко почивка, всичко ще си дойде на мястото, може би си по различна, при мен минута, две след първия оргазъм, мога да изпитам още няколко.
Ж17

8.   От авторката : Аз дори не го правя често. Когато започвам да се пипам тал долу не усещам почти нищо.

9.   От авторката : Все още имам чувството, че съм си направила нещо долу. Едва ли е от многото ''пренатоварване''. Както казах, дори не го правя често.