Споделена история от Тинейджърски

Първа дискотека
Здравейте, не знам дали някой използва тези неща още, но ще се радвам много, ако някой го прави. Момче съм и съм н 17 и ще ходя за пръв път на дискотека с две момичета и евентуално по-късно ще дойдат още момичета и момчета от един рожден ден. Има ли смисъл да се притеснявам за побоища и такива неща, защото наще 50 пъти ми казаха, че постоянно се бият, без причина и започвам леко да се притеснявам. Също какво пиете като отидете и държите ли на това да е нещо, което да отворите сами, за да не ви сипят нещо?

Коментари

1.   Аз пия бира вече в дискотеки, защото там ти я дават в оригиналната бутилка и не могат да ти сложат нещо. Ставала съм свидетел обаче как от някакви туби наливат уиски в празна бутилка за уиски и после ги слагат на бара все едно наливат от тях пред теб. Не знам какво има там, но едни приятели пиха по две малки и не помнеха как са се прибрали, а по принцип пият много.

2.   Гледай да не се направиш на Казак, като за първи път.

4.   Последните години ментетата се завръщат с пълна сила. Уиски, водка, джин... От две се напивам, при положение, че мога да изпия бутилка уиски без да правя свински работи след това. Пий бира, но и с нея не прекалявай.Пий Хайнекен, Стела или някаква чешка. Тези Шуменско, Пиринско, Ариана са тотален боклук. Българска Столично или Гларус.

6.   Благодаря за отговорите, добре мина

7.   За предпочитане е да си отваряш бутилките сам, защото понякога разреждат алкохола с вода за да излиза по-евтино. Но добра алтернатива е и бирата да така няма да се намажеш” както се казва. Колкото до побоищата бъди внимателен недей да се заяждаш з никого и нишо няма да стане, предполагам.