Споделена история от Тинейджърски

Да го потърся ли?
Здравейте! Предварително искам да благодаря за публикуването на темата!

Преди време започнах комуникация с едно момче от града, в който живея. Двамата се разбирахме много добре и си бяхме приятна компания, всичко чисто приятелски разбира се (нито аз нито той имахме някакви задни мисли). Подържахме си контакт и излизахме да се разкарваме.
Мина се време и си намерих приятел. От началото всичко беше нармално с въпросното ми гадже. После почна да си показва рогата и поиска да блокирам всяко едно момче в профилите ми. Знам че това не беше правилно, но го направих (какво да правиш, пуста любов дето се вика). И както се досещате с огромно нежелание блокирах и момчето. Няма да лъжа стана ми гадно, защото беше добър приятел, помагаше ми с много неща.
След време се разделих с гаджето си и отблокирах онова момче.
Сега се чудя дали да му пратя покана и да му пиша (и разбира се ще се извиня искрено).
Надявам се да не ми се сърди защото го познавам и е изключително разбран човек. Всеки път като го видя се поздравямаме дори когато бях обвързана.

Въпроса ми е да му пратя ли покана и да му пиша ли?

Коментари

1.   Да потърси го

2.   Длъжна си да му поднесеш извинение, ако ще го добаваш.

3.   Да, пиши му. Обясни му и му се извини. Приятелите са ценни, не е хубаво да ги губим.