Споделена история от Тинейджърски

Запек
Здравейте! Доста често имам запек. И вчера след като така да се каже се изходих и на следващият ден ме болеше долу ниско под стомаха, когато леко се напънех. На някого да му се е случвало подобно нещо - тази болка след запек. И като цяло кой е вашият най-ефикасен метод срещу запек?

Коментари

2.   Аз също имах често запек, реших си проблема като започнах да спортувам, да ям люти чушки по малко, както и да пия повече вода. Мисля, че седенето по цял ден е главната причина и яденето на фаст фууд

4.   Яж повече плодове и няма да имаш запек.

5.   Чувал съм от много хора да казват, че имат много често и продължителни запеци като някои продължават по цяла седмица. Имах един приятел, който преподаваше математика, но така и не можа да разбере как да се отърве от този проблем. Казваше, че когато се напъва да се изхожда изпражнението му е като кюфте голямо и много го боли. След една година умря без да се отървал от проблема. Нека всеки който прочете този коментар да разбере веднъж завинаги, че трябва да се ядат много сурови плодове и зеленчуци, разбира се и всички видове ядки (пак сурови), зърнени храни и всички други храни които имат много фибри. Аз си правя настъргана салата от ряпа и моркови или сурово зеле с други зеленчуци и още много други видове зеленчуци. А плодовете, най-различни, с пълнозърнест хляб и килело млеко и няколко ядки са моя редовен обяд. Месото няма никакви фибри и не разбирам защо хората се тъпчат толкова много с най-различни меса. Те ще се лишат от много други храни но не и от месо. Аз съм вегетарианец от много години и се чувствам много добре. По голяма нужда ходя всеки ден, а понякога и два пъти на ден. Какво на вас със запек ви пречи да консумирате храните които съм споменал по-горе. Аз като видя месо в супермаркета направо ми се повръща, а гледам хората купуват месо в което се вижда и кръв. Засрамете се, ако искате добро здраве компромиси с здравето не се правят. Ясно!!

6.   Моят начин е анален секс с мъжа ми. Задължително трябва да свърши в дупето ми, не навън. От спермата задължително ми ... приключва запечения проблем, само минути след секса. Но не му казвам за запека, иначе няма да се съгласи да ме ...

7.   Пробвай със сливи, човек.
Или сладко от рози.

8.   Моя запек беше по- страшен, чак ме вкараха в болница за 2 дни . Прреди 2 години стана случката.

9.   От салатите ще ти се запуши стомахът още повече, не разбирам как никой не те е посъветвал да пиеш повече течности? Яж повече домашна храна и се ограничавай най-вече от твърди храни. Прави си крем супи - лесно се приготвят. В никакъв случай не се тъпчи само със зеленчуци и плодове.

10.   Клизма с топла вода и може да прибавиш зехтин, ако е прекалено сериозен запека.