Споделена история от Тинейджърски

Търся Ива от София-момиче на 14-15 или 16 години
Здравейте! Моята история е доста интересна, през 2019 година бях на море на Свети Влас и срещнах едно момиче на име Ива, разбрахме се да се чуем, но не стана. Странното е, че тя и малкият и брат имат компютър, но нямат телефон, социални мреци като Фейзбук също. Силно се надявам някой да може да ми помогне да я намеря най-накрая. Самата истина е, че много ми липсва и не искам да си представя да харесвам някоя друга, знам, че нещата ще се получат. Просто трябва да се намерим отново, дали ще е на море тази година или в София, не знам.
Общата информация, която имам за нея, е че през 2019 тя беше или завърши 8 клас, с черна коса е, живее в София както знаете, има по-малък брат, изглежда, че родителите им са много загрижени. Нямат социални мрежи нито телефон, което за тинейджър в днешно време е трудно да се повярва.
Тя е първото момиче, което някога заговорих, изпитвах голямо щастие когато я видя всеки път, когато бяхме на Свети Влас, искам това щастие да ми се върне и отново да се чувствам много жив.
Всъщност завърших 12 клас тази година и смятам да кандидатствам в София, защото е голям град, но главно заради Ива, за да бъдем заедно.
Ако някой ученик от София прочете това, моля да напише нещо.
Благодаря!

Коментари

1.   хахахаха, мечти.

2.   Ти май си мислиш,че София е село и всички тук се познаваме и веднага ще я намерим тази твоята Ива. Нещо си се объркал. Много си доверчив.Момичето явно те е излъгала за името си и за Фейсбук. Не е възможно да няма нито една социална мрежа през 2021 година. Можело е поне да си даде номера ,няма как да не можете да се свържете. Личи си,че се е бъзикала с теб.

3.   Дано намериш въпросното момиче!Успех!

4.   Сещаш ли се колко момичета има с това име и описание в София? При население от 2 млн...

5.   Прочетох го и се разплаках. Не е ирония.

6.   Знам,че е голям град,все пак е столица,но не знам вече какво да правя,знам само че искам да я видя,дори и да ме е забраиiла,просто искам отново да я видя,имам само една снимка на нея и семейството и когато бяха пред мен веднъж.
Не съм искал да кажа,че София е малък град,но друг начин освен този сайт не знам как да успея да постигна своята цел.Моят живот от 2016 се запълни с проблеми и трагични ситуации.Когато я срещнах забравих за всичко това,което стана,имам голяма надежда поне някой ученик да съвпадне с нея в едно и също училище,улица,апартамент и да прочете това.Желая ви хубав ден!

7.   Докато я търсиш, Ива я обслужват сигурно по 2-ма мускулести батки

8.   До 2

Всъщност си е много възможно, да нямаш нито една социална мрежа на 15, но както и да е.

9.   ЗНАЕШ ЛИИИ АКО НЕ ТЕ Е СРАМ НАПРАВИ ВИДЕО В ТИК ТОК. Преди месец бях гледала видеа с една песен "I'll never forget you" иии някои хора пуснат видеа примерно някое момиче е било на концерт еди къде си преди години ииии е спала с някой там и показва снимки с него иии след това например че има бебе от него хддд иии "I'll never forget you" тааа там има и хора които са били на ваканция някъде и са се запознали с някой обаче дълги години не са имали връзка и сега единия иска да намери другия ТА МИСЪЛТА МИ Е направи същото. Понеже каза че имаш нейна снимка така че давай! Все някоя нейна приятелка може да я познае нали знаеш надеждата умира последна! Успех дано кажеш какво е станало.

10.   Ами те от 1ви клас си имат телефони и социални мрежи тук в София децата, и то всички.
1-2 от малцинствата и от мигрантите нямат стотинка, обаче гледат от другите деца и ревът и техните и на тях им купуват. Даже оня ден видях мойто хлапе, научили го и си сложило на таблета ап с който си влиза в над 30 социални мрежи с един клик.

11.   Това е било преди две години. Сега може да има социални мрежи. Нямаш ли ориентир за училище, квартал ? На нея или брат й.

12.   София е с население близо 2 млн. , от които поне повече от половината са преселници. Може да ти е казала София, а да е реално от съвсем друго място. И няма как тийнейджър на днешно време да има компютър, интернет, а да няма някоя социална мрежа. Дори и един Скайп или имейл поне. То даже и за учене трябват.
Просто те е метнала.