Споделена история от Тинейджърски

Гнус ме е от приятелката ми
Здравейте! С приятелката ми сме на квартира и живеем заедно. Тя ми каза че си има приятел и понякога спи у тях. На следващия ден се връща с много пари някъде 50-100 лв. Не съм и задавала въпроси и не съм разпитвала за него, тя само сподели как се казва. Веднъж случайно гледахме нещо и тя отвори нейна гола снимка стана и неудобно, но аз се направих на приятно разсеяна. Една вечер реших да видя за какво става въпрос и погледнах телефона и. Там видях че си пише с много по-възрастни мъже от нея, секс чатове и такива. Направо останах отвратена. Поне един да беше. Накрая установих че тя спи с тях за пари. Майка и не знае за това кара ме да я лъжа когато излиза. Наистина много ми стана гадно и противно след като видях всичко това цяла вечер не спах и не мога да проумея как допуснах такъв човек в дома си дори я запознах със семейството си. Също така тя обсъжда как другите момичета били ку*ви били с по-големи за пари не знам си какво, а не поглежда себе си. Също така искам да допълня че тя е на 16. За мен това не е нормално така да се унижава за пари. Не знам какво да правя как да и кажа че вече не искам да живеем заедно и не искам да имам нищо общо с нея.

Коментари

1.   То си е за гнус.

2.   Кажи й че си разбрала с какво се занимава и я помоли учтиво да се изнесе. Стой настрана от нея за да не те вкара в някоя схема.

3.   Това си е нейна работа ..Щом не искаш да живеете заедно и кажи !

5.   Защо се месиш в нечий личен живот? Да не си и морална съдница? Нека всеки разполага с живота си както намери за добре и да гледа себе си.

6.   Кажи и точно как се чувстваш и какво мислиш за нея и това, което прави. Възпитанието грешно ни подсказва, че трябвало да пазим илюзията на тези хора, да не се събудят случайно от съня си, че са желани, успели и е ок и да осъзнаят, че се унижават, лазят, и си пеят за вечерята и като цяло, че всички ги е гнус от това което са. Длъжни ли сме да им пазим като писано яйце театъра, че и да участваме в него? "Гнусна си - няма да се првествувам, че не си". Съжалявам, но не дължа на никога роля в пиесата му, че да не би случайно да стъпи на земята. Това цялото нещо въобще е възможно да съществува, заради изолацията и "на всеки работата си е негова, и мнението ти няма значение". Ми добре, ама да не се преструваме, че не сте отпадъци. Аз няма. Слязла кралицата от кулата в Дубай и аз трябвало да и бдя над илюзиите. Не - директно си и казвам, че е изтривалка и ми е гнусна и не искам да живеем заедно на твое място. нека знае, че на всички е гнусна. Мислиш ли че това държание трябва да се поощрява или наказва? Действай според отговора си. Аз не бих бил курва, ако всички ме плюят в лицето и странят от мен като от отвратителен биклук заради това. И това е хубаво нещо.

7.   Щом мъж спи с проститутки - ебати пича
Щом жена спи с мъже за пари - ужас курва
????

8.   Пич, тя е меркантилна. По далеч от нея. Щом тя е на 16 предполагам че и ти си на тази възраст.

9.   До номер 5!
Не съм морална съдница. Представи си че твоята дъщеря или сестра спи с мъже за пари ти как ще се почувстваш. Щом ти подкрепяш това поведение говори много за теб ти какъв човек си. Явно и ти не падаш по-далеч!

12.   Просто й кажи да си обере дрехите и кой от къде е. Що се отнася до това какъв е животът й.. Сама да се оправя. Щом иска - да се излага... Все някога майка й ще разбере...