Споделена история от Тинейджърски

Много я харесвам и не понасям да ме боли.. Трябва ми помощ.
Здравейте, наистина искам помощ.
Харесвам момиче, чиито родители са хомофоби. Тя също ме харесва но... страхува се да има нещо между нас, за да не разберат те. Говоря ѝ, че няма от какво да се притесняват, и че ако не им каже - няма да узнаят. Много я обичам, наистина... Готова е да се насили да спре чувствата си към мен заради това. Твърди, че не вижда смисъл във връзка, когато тя все някога ще приключи. Мисълта, че тя може да спре чувствата си към мен ме ужасява, плаши и не ми дава покой. Аз съм изключително емоционален човек и не мога да спра чувствата си. Това ми тежи.
Обещали сме си да не прекратяваме връзка. Но ще боли, ако специфичните отношения между нас приключат. Ще я боли и нея, ще ме боли и мен. А аз мразя тоя вид болка повече от всеки.
Тя винаги мисли нещата напред..
Сякаш ще имаме връзка три години и когато навършим пълнолетие ще се наложи да се разделим, за да не разберат техните.
Само когато я слушам да говори така, виждам колко наистина се притеснява.
Каза, че ще мисли в какви отношения можем да сме в бъдеще.. Но аз я искам като повече от приятел. Не разбирам защо трябва обществото ни да е такова, че да не можем да се обичаме.
Ако не за друго, трябва ми помощ поне как да се справя с чувствата си, защото това ме души отвътре. Благодаря.

Коментари

1.   Още един непълнолетен болен мозък... на къде отива тоя свят, очевидно другото момиче все още не е толкова психически зле и за това се дърпа, има леки останали наченки на нормалност, за разлика от при теб, където са напълно загубени

2.   Ами...иди на психиатър.

3.   Колко деца планувате да имате двете една от друга?

4.   Не насилвай момичето, остави я намира.
Не се занимавай с глупости, ами подкарвай книжките от списъка със задължителната литература, примерно.

5.   Явно отказвате да разберете, че това е психическо отклонение! Никаква "любов" не е това!
Плодовете на любовта са родените и отгледани деца, търкането на два епидермиса и "романтичните" глупости...

Но да, на държавите им излиза много по-евтино и лесно, вместо да лекуват такива хора, да ги оставят да щъкат на свобода, че даже и да работят и да внасят данъци в хазната.

6.   Здравейте, пише ви 'авторката'.
Благодаря за съветите, ще обърна внимание на задължителната литература, както правя и попринцип. Вас обаче ще посъветвам да прегледате възгледите си над нещата и да помислите дали това е сайт, в който хората се опитват да си помагат помежду си, или по-скоро се нагрубяват. Благодаря отново и приятен ден.

7.   Момиче, не ги слушай тея, тея са хомофоби. Те са ограничени, невежият си е невеж. Не мога да ти дам съвет аз, но ти пожелавам всичко да бъде наред с твоята приятелка. Успех.

Ж19

9.   Не и казвай не мога без теб, ако не ме обичаш ще умра и т. н. , защото е а ли гадно и психитащо. И аз мисля за всичко в бъдеще, но ако момчето което харесвах, не в което съм влюбена е влюбено в мен нямаше да имам този проблем. Кажи и, че ти я искаш сега, не след три години, не след две, а сега и когато дойде моментът на палнолетие вече може да помислите дали сте подходящи един за друг, дали можете да се изправите срещу родителите и? Дали бихте искали да живеете заедно завинаги? Тези неща ги мислете тогава, защото не е нужно да си кажете, , той/тя е моята любов завинаги, никога няма да имам чувства към друг/а и винаги ще искам само него/нея. ” Мислете за сегашния момент, защото може да пропуснете ученическата си любов в мислена за голямата! :) В крайна сметка ако тя не е момичето може да не се получат нещата, а ти да си намериш друга и знам, че не ти е много до това, но не го изкарвай толкова тежко, защото приличаш на психично болен гей, а нямам идея защо, но вярвам, че не си! Всъщност винаги можеш да я заведеш в парка и просто да я целунеш, когато сте сами или на някоя пейка. Ако цешуне момчето в което е влюбена и през целувката ти и покажеш колко я обичаш колко те е страх да не я загубиш, колко много искаш да имаш момиче, като нея и как не ти пука за последствията, но не можеш повече така и искаш да сте нещо повече от приятели. Все пак в живота е всичко или нищо, нали? :) късмет пиши ако стане нещо! Дано да съм ти помогнала!