Споделена история от Тинейджърски

Размисли
Хора, здравейте! Хайде малко да поразмислим за това и онова! На 18 години съм, момиче! До преди 10 месеца слушах чалга, не толкова много, но слушах, честно да ви кажа спрях някъде преди 2 години и сега покрай коронавируса спрях изцяло, явно защото не се срещам с класа ми, който предимно слуша чалга и кючеци! Разбрах, че изобщо не ми харесва, нали казват с какъвто се събереш такъв ставаш. Попринцип нямам приятели имам 2 "приятелки", но те не слушат друго освен чалга и постоянно да се возят в коли и цигарите задължително. Та другото което, вас дразни ли ви надутата музика в колата, за мен това е много циганско, особено някой кючек, абе ужас!? Това, че съм слушала чалга прави ли ме еднаква с другите? Предпочитам испански, френски, италиански песни! Дори не знам как се промених, преди да се преместя учех в ромско училище и явно от там съм почнала и да слушам! Моля за съвети! БЛАГОДАРЯ
ЩЕ ПОМОЛЯ МОДЕРАТОРИТЕ ДА ПУБЛИКУВАТ ИСТОРИЯТА МИ!

Коментари

1.   Това, че си слушала заради компания е приемливо. И не - не те прави еднаква с другите. Спряла си да се виждаш с тях, спряла си и чалгата - чудесно. Това значи, че имаш ценностна система, което е рядкост в днешно време. На 19 си и очевидно не пушиш, пишеш и грамотно. Това ме навежда на мисълта, че може би просто е фалшива история, което не ми изглежда много вероятно, но все пак не е невъзможно. Та, ако е истина - ти направо си си чудо на Природата в тези времена.

И аз не слушам чалга. От 4 годишен слушам метъл, като през годините от класически метъл стигнах до deathcore, който в момента ми е любимия съб стил. Слушам и рап, рок, блус, балади, всичко, без чалга и опера. Та - може да опиташ и тези стилове. Но, ако си пуснеш deathcore - търси си песни, на които може да видиш текстовете и не се фокусирай над scream-а. Пусни си Jinjer - Pisces, да видиш Татянчето какво прави. Тя е истински талант!

Иначе слушането на силна музика от колата е грозно и е простотия, ако е чалга. За рап, рок и метъл не - лично мнение. Все пак съм заклет металист. :D

Поздравления за всичко постигнато и успехи в живота!