Споделена история от Тинейджърски

Майка ми не го приема...
Здравейте! Накратко ще разкажа историята си.

Аз съм на 17, а той на 26. От 2 години сме заедно, но родителите ми не знаеха. Той има жилище и започна да учи за висше в уасг, заради родителите ми, но проблема е, че майка ми не иска да го приеме. Бил селяндур, никога нямало да го приеме, нямало да ми погледне децата и т.н.

Като стане въпрос за него става нещо страшно. Не мога да седна и да говоря с нея като с нормален човек. Трябва да викам да крещя и накрая да ходя да спя при баба ми. В такава среда е отраснала, че трябва само да се вдигат скандали. Винаги трябва да е нейната е да, ама не и този път.

А и да не пропусна да кажа, че тя само ме е родила. Не ме е гледала, не се е интересувала от мен. Всичко, което имам и съм научила е от баща ми (той не го искаше, но когато разбра, че продължава да учи каза: "Браво на момчето.")

Дали да я оставя да си плямпоти? Дали ще се примири някога с него? Какво иска от момчето? Какво да я правя?
С приятелят се обичаме и сме твърдо решени, че продължаваме каквото и да ни струва.

Коментари

1.   Това си е твоя живот, вярно майка ти ти го е дала, но ти си тази която решава. Щом тя не те разбира, търси подкрепа при баща си. Остави я да си плямпоти, някои родители не приемат, че децата им искат да водят собствен щастлив живот. Би било хубаво да се разбираш с майка си, но ако тя продължава със своето, гледай си приятеля и себе си и да не ти пука.

2.   Само заради родителите ти ли е започнал висше? Ако е заради тях, значи наистина иска да им се хареса. Иначе щеше да се откаже от теб, но явно те обича. Знам, че трябва да слушаме родителите си, но понякога грешат. Баща ти нали е съгласен? Какво като майка ти говори лошо за него? Щом се обичате, борете се!! Успех! А и иска не иска, ще го приеме все някога ;)

The Star *

3.   Добре само не мога да ви разбера каква е тая мода ти на 17 а той на 26?? защо не си намерите някой на ваща възраст?

4.   Ами ако 26 годишния прилича на 18 годишен и неговите връстнички не го желаят заради това? Ами ако 17 годишната й е писнало от пъпчивите пубери на нейната възраст, които дори не си изкарват сами парите?

5.   До 3 щом се обичат какъв им е проблемът даже и разликата да е 30г. нали все пак се обичат

7.   Нека си кряска маика ти като му доиде времето ще миряса. и моята вика и крещч но се примири. от модела е и тя обича да крещи като не е на неиното не бои се. съвет от мене че си млада отстояваи своето и не се поддаваи даже и да грешиш понякога, поне ще знаеш че грешката си е твоя. по добре да сгрешиш отколкото да се чудиш какво би било ако..............

8.   Панагюрище...

9.   Само заради нашите започна да учи. Преди това сме говори ли, но не му се искаше много много. 26 годишния е бил в казарма и се ми повтаря, че там е станал мъж.

10.   Да, сигурно в казармата за първи път е участвал в анален секс. За никого не е тайната какви работи стават в казармите.

11.   Не го познаваш, за да го съдиш, а и неискам лекция какво се прави в казармите, а какво да правя с майка ми!?

12.   Як и мускулест ли е? Ще те очудя, но тези обикновено вътрешно си падат доста нежнички... доста яки мъжаги залитат в обратна посока. Особено в армията където няма жени.

13.   Внимание Внимание!! Дами и господа.. бих искал да ви помоля за нещо. Никога ама никога не оставяйте на вашите родители да ви се бъркат във вашите решения. Може и да ви мислят доброто, но понякога вашето мнение като не съвпадне с тяхното става мама миа. Ами ако може би това е момчето което което ще се грижи добре за тебе. И го оставиш заради майка си. Ако сбъркаш поне ще знаеш че решението е било твое не на някой друг.