Споделена история от Тинейджърски

Искам да подсиля растежа на миглите си
Искам да попитам дали някои знае нещо с което растежът на миглите ми да се подсили, или нещо което да ги заздрави защото непрекъснато ми се накъсват! Ако някой може да помогне да пише! Благодаря предварително!

Коментари

1.   В google може да потърсиш и има много теми.
Със леко затоплено бадемово масло може да си мажеш миглите, например със стара и измита четка от спирала.

2.   Aз си ги мажа със бадемово масло всяка вечер на икарое пробваи.

3.   Купи си по скъпа спираличка.... а не от 1.59лв. и си изчиствай грима всяка вечер.

4.   Спиралата ми е не е от и 1 и 59 а от 13 лева ако става за въпрос... и си махам грима всяка вечер .... а искаках съвет просто...

5.   Ами виж по принцип растежа на миглите не може да се увеличи по никакъв начин. Дори ако си ги отрежеш те няма пак да бъдат като преди ами ще си останата къси.. (аз съм го изпробвала :D) Но може да си купиш някакви масла и тем подобни глупости, въпреки че аз лично ще те съветвам да не си слагаш толкова често спирала за мигли или само безцветна, която подранва..бб..;)

6.   Отрежи си малка част от върха на миглите.. на мен така ми пораснаха.. ;)

7.   Hапълно съгласна с номер 6 ... на мен ми пораснаха околок 1-2 мм и станаха просто супер...

8.   НОМЕР 5 В ГРЕШКА СИ НАПЪЛНО !!! РАСТЕЖА МОЖЕ ДА СЕ УБЕЛИЧИ ИЛИ С ОТРЯЗВАНЕ ИЛИ С МАСЛА, НАЙ ВЕЧЕ бадемово масло :)

9.   Аз лично си ги отрязах съвсем малко само връхчетата който са изсветлели и си ги мажа с бадемово масло. Определено има ефект станаха малко по дълги за гъстота не мога да преценя , но от маслото определено се подхранват и не падат :) Успех

10.   Номер 5, в ОГРОМНА грешка си. На теб може и да не ти действат мазилата, но това не значи, че на другите не им действат също. Аз лично преди нямах почти никакви мигли ... И реших да си отрежа връхчетата, но както казах вече, нямах почти никакви мигли, смисъл много бяха мънички и то светло руси и почти не се виждаха та без да искам ги отрязах целите.

След това започнах да си мажа с рециново масло и определено ми пораснаха ! Сега смятам да си взема и бадемово масло и да продължавам да ги мажа :)
На мен определелно ми действа, надявам се и при теб да е така.
Успех!

12.   Пробвайте и със зехтин лично аз съм много доволна в момента даже съм намазана! успех

13.   А аз мога ли само да запитам за какъв период от време става това порастване... примерно ако отрежа крайчетата и се мажа вяска вечер с бадемово масло/ тривитаминол за колко време ще се види промяна?

14.   Пробвай серума за растеж на мигли и вежди GrandeLASH-MD Bulgaria. Има страшен ефект и си заслужава.

15.   GrandeLASH-MD Bulgaria. Реален ефект. Заслужава си цената за резултата.

16.   Сериозно, дайте по-полезни съвети!!!

17.   С рициново масло на мен много, ама много ми помогна ама да знаеш че ще има ефект след 2 месеца но е направо поразителен :) слагай си всяка вечер :)

18.   Номер 13 на всеки растат с различно темпо.

19.   Имах страхотни дълги гъсти мигли, но заради спиралата, която ползвах станаха редки и по-къси о. о. от около 1 седмица си слагам всяка вечер вазелин на миглите и вече виждам, че са порастнали малко и са станали по-гъсти! Вече нямам намерения да слагам спирала. взимам си четка от стара спирала, измивам я старателно и слагам малко вазелин на миглите. Станаха толкова красиви ;х

20.   Миличка опитай бадемовото масло на мен страшно много мии помага. Няма значение кога си слагаш. Аз си слагам секи ден през деня и когато си лягам. Ако сии слагаш през деня постой поне час и си измий лицето. Според мен ще ти помогне.

21.   РИЦИНОВО МАСЛО - няма равно на себе си просто.
Бадемовото е само едно от многото други масла.

22.   Рициновото масло е най подходящо за миглите

23.   От известно време чета такива теми свързани с косата и миглите... Искам да започна и аз да си мажа миглите с нещо, но се обърках от толкова много мнения :D. Рициново, арганово масло или вазелин? Кое е най-добре?

24.   Темата е от преди 4 години, не мислите ли, че момичето вече си е оправило миглите :D?

26.   виж според мен недей рискувай да си ги режеш просто ползвай бадемово масло, аз ползвам от около 2-3 седмици, като го нанасям на миглите си леко с пръст и спя с него цяла вечер и сутринта като си мия лицето и то се маха, започва леко да се вижда ефекта, чувала съм, че и рициновото масло също помага. Успех!

27.   Вазелинът, помага ли?

28.   Хининова вода ;)
КОям

29.   Здравейте! Имам опасения и се нуждая от съвет! Чувала съм и съм чела, че щом подстрижеш миглите си те растат отново даже и повече от преди. Затова реших тъй като искам по-дълги мигли да си ги подстрижа и го направих. Вече мина един ден, но ме обзема параноята и имам чувството, че няма да пораснат повече. Моля Ви кажете ми дали ще се върнат към старата им форма или ще си останат така къси завинаги! Благодаря предварително!

31.   Използвай вазелин помага бавно но ще има резултат аз даже сега се намазах преди малко ще видиш резултат след седмица надявам се да съм била полезна :)

32.   Темата е от преди 6 години а някой хора продължават да коментират не мислите ли, че тя вече си е оправила миглите :D

33.   А мен ме интересува друго.. от тази вечер започнах да си мажа миглите с рициново масло и може би ще има ефект, но искам да знам дали като растат ще се извиват? И трябва ли да правя нещо, за да растейки да се извиват..? :)

34.   А мен ме интересува друго.. от тази вечер започнах да си мажа миглите с рициново масло и може би ще има ефект, но искам да знам дали като растат ще се извиват? И трябва ли да правя нещо, за да растейки да се извиват..? :)

35.   Какво значение има от преди колко време е темата???
Аз напимер днес потърсих в интернет информация по темата!
Благодаря на всички за полезните съвети! :)

36.   Отрежи първо долните мигли и тогава прецени колко бързо растат :) аз ги подрязвам редовно и сега са ми по дълги от горните. Ползвам спирала на Армани и ми ги прави чуднички. Мажа и със зехтин хххх

37.   34 предполагам че това с извиването вече е ген

38.   Аз не съм сигурна,че одрязването на връхчетата ще помогне.Не съм пробвала,но мисля че така ще станат по-къси.

39.   За перфектния вариянт можете да си закупите Grandelash. Гарантирано е че за около 4 седмици. Ще имате видим резултат от по гъсти и по дълги мигли. Можете да го закупите от българският му сайт. Можете да погледнете ревютата за продукта.

40.   Това, което е написано, важи ли за изгорени мигли? Вчера ги опърлих със запалка.

41.   Здравейте! Моите мигли са къси и малки.... Кое е по- добро бадемово масло или рициновото масло? Горе долу за колко време седите през деня (0. 30мин, 1час )? През нощта мога ли да спя намазана? Ако може да ми кажете своите съвети...

42.   Н41, колкото повече стоиш,толкова по-добре :) И да, може да спиш намазана..

43.   Здравейте момичета. Направих грубата грешка да си сложа мигли при доста некадърна жена... по този повод останах почти без мигли

44.   Здравейте.
Препоръчвам Ви да ползвате формулата за сгъстяване и удължаване на мигли GrandeLash. За период от 4-5 седмици ще видите реален резултат. Уникален продукт е. Може да го разгледате на даде ма сайта. Успех. http://www.grandelash.bg

45.   Аз ползвам само миглоизвивачка, тъй като миглите ми са дълги и гъсти, но без извивка. Та колкото и да внимавам, забелязвам, че все пада по някоя мигла и понеже го правя всеки ден, имам притеснения, че ще ми оредеят. Дали ще пораснат нови косъмчета на мястото старите?

46.   Това с извивачката е малко рисковано. Аз така си оскубах миглите на едното око, защото извивачката беше лепкава от спирала.
Преди си рязах миглите.
Имам чувството, че не станаха по-дълги.
От вчера съм на бадемово масло.
Ще споделя своя резултат.

47.   Да, маслото трябва да се измива.
Събудих се със страшно щипане в очите.
Или поне трябва да се избърсва.

48.   Имам идеално решение! И аз като теб все търся, но днес си купих извивачка за мигли. Невероятна е! Разбрах, че всъщност имам дълги мигли. Преди почти не ги виждах, а сега са суупер... препоръчвамм!

49.   Харесвайте миглите си. Моите са дълги от само себе си и се удрят в стъклата на очилата му ми, и не мога да ги нося.