Споделена история от Тинейджърски

Голи снимки
Имам гадже от чужбина и с него си пращаме голи снимки или маструбираме на видео чат. Страх ме е да не разпространи снимките, тъй като не се познаваме лично. Запознахме се онлайн преди малко повече от месец. Да знам, че не е окей да се снимам гола, но искам да остана с него. Мислех, че ако му пращам повече снимки, той ще ме заобича повече, но явно не бях права, защото той вече почти не ми пише, а преди не ме оставяше. Скоро той ще навърши 22, а аз съм на 15( преди малко споделих друга история свързана с връзката ни, ако искате да разберете повече, историята се казва: "Аз съм на 15, а той на 22"). Аз наистина го обичам, когато не съм с него се чуствам много самотна и притеснена за него, да не би да му се случи нещо лошо. От около седмица насам трябва аз първа да започна с чата ни, за да можем да общуваме, той явно вече се е отекчил от мен. Попитах го онзи ден дали иска все да е с мен и той каза "Да". Най-странното е, че аз дори не знам дали ме лъже, защото когато закъснява или не ми пише, казва че е бил зает( онзи ден каза че е подготвял погребение на малкия си братовчед, не мисля, че ще излъже за толкова сериозно нещо) , аз му се доверявам. Все пак той ходи на работа, университет, каза ми, че е в казарма ( не знам до колко е вярно)
Бих искала съвет, как да го задържа докато навърша 18 и дали си заслужава такава връзка, най-вероятно повечето от вас няма да ме вземат на сериозно. Моля, кажете ми какво да правя! Кажете ми какво мислите! Пс: съжалявам, ако има правописни или пунктуационни грешки. Оставете вашето мнение долу в коментарите без значение дали е положително или отрицателно. Благодаря за всички отговори. Ще се видим скоро, ако стане нещо ново и интересно във връзката ми. Чао.

Коментари

4.   Момчетата в твоя град/село свършиха ли?

5.   Здравей. Според мен най-удачно ще е да прекратиш връзка с него. Мисля, че просто те използва, защото си по-малка и знае, че ще му се вържеш на акъла. Нито те обича, нито му пука много, според мен. Не му пращай повече снимки, нито на някого друг, защото може да си изпатиш много. Пращай, но само ако имаш 100% доверие, което е рядко. Не се занимавай с големи млади мъже, само ще те използват за нуждите си.

6.   Хората в нета са кучки, от 11 години го повтарям поне!

7.   Аз съм на твоите години, опитвам се да те разбера, но все още не мога. Според мен такава връзка хич е нито възможна, нито реална. Нека да започна с това, че той може да ти казва всякакви неща, но откъде си сигурна, че са истина? Да не говорим, че е много възможно да си има приятелка и това просто да го прави за някакво извратено развлечение. Явно си много наивна щом ей така на човек, който не си виждала реално и който ни най малко не познаваш истински, пращаш голи снимки. И според теб, дори да приемем, че наистина те харесва или пък обича или вече и аз не знам, е истинско, само заради тези снимки? Не, че нещо ама още не доумявам как може да допуснеш дори само да си помислиш, че този човек изпитва някаква любов към теб. Пълен абсурд просто. Само, като го пиша, ми е смешно! Съветвам те да оставиш настрана тези глупости, да се съсредоточиш върху реалния свят и хората, които можеш да видиш и да ги опознаеш наистина! Не се забърквай в неприятности.
Надявам се да се позамислиш над думите ми.

8.   Към номер 4. Има, но почти всичките са гербове или са някакви наркомани. Също така това е първото момче/мъж което наистина харесвам.

9.   От автора към 5:

Хей, благодаря за отговора, не знам до колко наистина ме обича. Най-вероятно си права, но понякога той се опитва да се грижи за мен. Като цяло това е причината да му се доверявам.

10.   От авторката към 7:

Здравей, радвам се да получа съвет от мой връстник. Честно казано и аз не знам до колко ме обича наистина. Днес докато си писахме разбрах много повече за него и този път тези неща са истина. Накарах го да ми изпрати неговата лична карта, но той заедно с нея ми прати и студентската си карта, там пишеше името на университета му. Написах неговото име плюс това на университета и излезе негов профил. Оказа се свестно момче/мъж. Добър студент и като цяло и човек излезе ми информация за това как помага на бедните и т.н. Не намерих дали е във връска, но аз мисля, че не е. Без значение когато му звънна или пиша (и той е онлайн, разбира се) ми отговаря. През почти цялото време е сам.

Благодаря ти за съвета и отделеното време за мен! :)

11.   На 15 и вече пускаш голи снимки, тц тц тц, не ви е лесно на тинеиджърките днешно време. От малки се учите да сте к****

12.   Силно се надявам да не ти се вижда лицето на тези снимки и видеа. Но това да ти е за урок. Ако ще пращаш голи снимки не хващай лицето си иначе ще си изпатиш. Много момчета и момичета които познавам са си изпатили от това. Даже лично и моя съученичка.

13.   11, наричаш момичето к*рва, а нещо за онзи, който я изнудва? В другата тема момичето е написало, че въпросния два пъти я е лъгал за възрастта си. Нека тя е к*рва, а този незнайно колко годишния какъв е? Иска голи снимки от деца, които са изключително лесно податливи на всякакви приказки. Неговото поведение как ще оправдаеш? Или ти си същия, щом търсиш вината в авторката?

Авторке, искрено те съветвам да прекъснеш всякакъв контакт с този.

14.   Просто не снимай лицето си и си защитена!!

15.   Здравей. Аз съм може би 1 или 2 години по-голяма от теб. Нямам много по-голям опит. Знам. Мастурбирането е забавно. Знам, че искаш да си имаш гадже като всички. Но мислиш ли, че това ще е дългосрочна връзка, че някога въобще ще се видиш на живо с този човек? Не мисля. Освен това това момче е 6-7 години по-голямо от теб. Връзката между едно 22 годишно момиче и едно 29 годишно момче е съвсем различно нещо. Аз също съм се занимавала 4 месеца с едно момче, което беше 4 години по-голямо от мен, но един път не ми е поискало гола снимка. Обичаше ме, въпреки че живеехме на 1 500 км разстояние един от друг. Обичаше характера ми.
Аз всеки ден попадам на такива в интернет, които са готови да почнат връзка само заради секса и дейности като твоите.
Но щом се притесняваш да не прави скрийншотове, просто му кажи как се чувстваш. Няма да коментирам тази тема с голите снимки. И момиче. Научи се, че само с говорене става. Хората не могат да четат мисли.
Извинявай, че трябва да го кажа, но просто се откажи. И не започвай подобни неща отново. Нищо хубаво не правиш.
Не те познавам, но си малка и искам да не съжаляваш за грешките си от всъщност най-хубавите ти години.
Никой не може да те убеди. Помисли за себе си. Надявам се да вземеш правилното решение <3.

16.   Авторке, когато му изпращаш твои голи снимки в цял ръст ли са снимките или от шията надолу до коленете. А краката ти отворени ли са за да ти се радва на малкото вагинче. Изпрати и на мен такава гола снимка където ти се вижда вагинката. Бръснеш ли я. Ах, как искам да ти я видя.

17.   Спокойно и аз съм пращал голи снимки, само че на момче . Не съм гей, но като се напия и налитам на мъже .

18.   Мило момиче,

Доста по-голяма съм от теб, но аз голи снимки не изпращам. Знаеш ли защо? Защото имам достойнство. Нямам никому доверие как би могъл да използва снимките, вкл и на мъжа си. Днес сме в перфектни отношения, но знам ли утре?
Животът е непредсказуем, затова бъди човек с чест и достойнство.
Никой 22 годишен мъж не очаква сериозна връзка с 15 годишна. Временно развлечение, да, но нищо повече.
Не се влюбвай в илюзия, защото интернет профилът е коренно различен от реалния. Има хора, които и година си пишат, но после като се срещнат няколко пъти, осъзнават, че не са един за друг. Жалко за изгубеното време в писане.
Затова запознавай се онлайн с момчета, които са от твоя край, и които ще можеш скоро да видиш на живо.

19.   Как ще ти е гадже някой като не те е виждал на живо?! Как ще те заобича като му пращаш голи снимки?!
Откъде си сигурна, че не е някой чичка?

20.   Ти с този човек изобщо нямаш връзка. Чак ми стана смешно, че наричаш отношенията си с него връзка.
Връзка е, когато се срещаш с някого редовно, показвате чувствата си, верни сте един на друг. Да, може в някакъв момент да комуникират дистанционно, но те са се виждали реално преди това.
Вашето е... забавление. Подбирай си ги, защото с арабите не е шега работа.
Ако съм ти майка, бих ти спряла интернета за месец. Много, много бих била разстроена, заради лекото ти поведение.
Когато станеш майка, ще разбереш какво имам предвид.
След 3 год ще можеш да се изнесеш и да си спиш с който искаш, но помни, че мъжете се забавляват с лековати жени, но се женят за свестни.
Ако искаш да си порядъчно момиче, изследвай тялото си сама, не пред камера. Не изпращай никога голи снимки на никого, дори на гаджето си. Не се знае кога може да ти навреди. (Спомням си голите снимки на една консулка, ама знаела ли е, че някога ще стане консул)