Споделена история от Тинейджърски

Обича мен, а е с нея...
Моля ви хора помогнете ми много съм отчаяна. Ако трябва да ви разказвам цялата история ще изпиша целия сайт. Положението е такова че бившия ми с, който не сме заедно от година е с друга, почти от 6 месеца с него бяхме 8 месеца заедно. Той ме обича много аз него също знам, че само аз съм в сърцето му, нашата любов беше един силен любовен филм, без да преувеличавам. Има много за разказване.

Той преди някъде месец ми каза, че ще я зареже, щото той идваше при мен, искаше да се виждаме, а аз настоявах, че не мога така и, че трябва да я остави, НО той ми казваше, че не може така, че му трябва време. Защо ще му трябва време при положение, че тя е човека който ни пречи.

Той каза, че му трябват 3 месеца и ще я остави, но аз трябвало да кажа на мама че пак сме заедно щото тя ни раздели, уговорката беше една -да не ме дразни със снимки -а той го направи качи в един сайт пак техни снимки, той каза, че е била тя, но аз не издържах и оставих всичко.

Бях го помолила само затова, а той прецака всичко. Но лошото е, че си го обичам иии още искам да се разделят. Кааак? ПОМОЩ Каак? някой да даде съвет аз съм по- добрата от нея във всяко отношение по красива тя е ужас слаба тя е свиня найстина всичко което четете е 100 % истина. Не знам какво намира в нея. Моляяя ви помогнетее как да ги разделя? . Аз съм на 17 той е на 21 тя е на 18

Коментари

1.   То си личи че си на 17 Хектор

2.   Сякаш чета историята на една моя приятелка, дори става дума за по-големи хора, мъжът днес е в края на 20-те.
Същата история, при него необичаната официална приятелка го държеше с болестта на майка си, дори си измислила своя, както и бременност, която „абортирала“ спонтанно. Истината е, че тя изобщо не е била бременна, но се ожени за нея, после забременя действително и роди. Той не можа обаче да забрави любимата си, първата си приятелка и тя сега му е любовница. Абсолютна сапунка, гнусна история, която прави нещасни и тримата.
Съвет - ултиматум - или сега я зарязва, или никога няма да те види повече. Ако те обича, няма да се измъква. Действай, докато тя не е „забременяла“

3.   Еми пича иска първо да си я прасне пък тогаз може да дойде и твоя ред. Така че чакай ти. А сега с две думи -мъже много огледай се бре.

4.   Вземи порасни, ако някой те обича, няма да е с друга, ако е искал-щял е да е с теб. Приеми го с гордост и продължи живота си, а не се дръж като обезомяла, лигава и унижаваща се пикла!

5.   При мен в момента е същото положение. Аз съм на 18 той на 21. С разликата, че той си е с неговата, когато аз поискам мога да се виждам с други ( в смисъл не говоря само и единствено за секс), просто нямам ограничение от никъде. Не е тръгнал да ми сваля звезди (което за мен е и по-добрия вариант). Каквото стане, то е ясно, че няма да е последния, както и при теб миличка. ;)

6.   Поправи си заглавието на:
"НЕ обича мен и затова е с нея"!
Ел

7.   Я го зарежи този, намери си едно свястно момче и продължавай смело напред. Какви са тези 3 месеца? Ако е с теб, нека бъде с теб сега! Кажи му го и му го покажи. Ако иска да е с нея, прав му път! Не му позволявай да се подиграва повече с теб, бъди категорична. Аман от хора, които не уважават чувствата на другите. Той няма такива към теб в момента, щом не я е оставил. Щом няма, не ти е необходим!

8.   Струва ми се, че те използват много яко.

9.   Аман от моралисти. Ако всеки един от вас, който е упрекнал момичето е направил всичко правилно в любовта ще му кажа едно голямо ЕВАЛА и ПОКЛОН - т.е. никога ;) Така че я подкрепете по някакъв начин, дори да греши - човек се учи от грешките си!
Аз и казвам да изживее всичко до край! Правилно или не!

10.   Една жена: Не е нито първият, нито последният на този свят. Я, се съвземи и осъзнай. Върти те и те държи за резерва, че ако го шутират, да има къде да топне чушката. И то в младо агне при това... Я, го зарежи и си живей живота. Трудно ще го превъзмогнеш, но живота продължава и следваща любов винаги има.

11.   Доста простовато звучи и тъпо!

12.   10, а тя също не е нито първата, нито последната и с нищо не е по-специална от другата.

13.   Mомичето не е виновно, гаджето ти къде не е наясно със себе си и си играе на опитен играч, че може и с двете да ви разиграва е виновен. Мисли над това как да се отървеш от него