Споделена история от Тинейджърски

Вече никой не ме иска!
Здравейте, момиче съм на 13 години. Тук съм, за да изплача болката си, защото днес се случи нещо, което меко казано ме съсипа!!!

Излязох навън с желанието да играя с децата от блока, до късно. Компанията седеше на детската площадка и играехме на "Истина или предизвикателство". В един момент, аз се отдръпнах от тях и отидох на отсрещната люлка. След това, компанията непрекъснато шаваше и аз вървях след тях като кудук. Изведнъж, всички отидоха до един лост, и аз пак подир тях. Борислава каза така: "Ерикааа, махай се, не те искаме. Тереза, ти също подир г**а й." Обаче го каза с един специфичен, заповеднически тон. Тереза я послуша, но аз - не. Казах им: "Защо да се махна?", и всички ( без Клара ) ми изкрещяха: "ТАКА!!!", а Радостина добави: "Не те искаме, не се влачи с нас, курвооо!" Аз им се опълчих, но щом се прибрах у нас, не спрях да плача. Е, не съм ревала като магарица, но може би са ме чули.

Все повече започвам да си мисля, че те не ме изгониха, само защото не ме искат, а и защото те се възползват от един факт. По принцип, повечето хора, които познавам, ( включително и изгонилите ме грубияни ) твърдят, че аз от малка съм много мил, скромен и чувствителен човек. Те са точно обратното - невъзпитани и коравосърдечни хора. ( дори безсърдечни ) И целта им най-вероятно е била да ме разстроят. Ако е така - успяха.

Сега те вдигат шум, крещят и се забавляват без мен.. И най съм разстроена от това. Когато бях по-малка, всички искаха да играят с мен и даже се караха кой по-напред да играе с мен.. Сега - нищо подобно!!! Моля ви, помогнете, защото съм по-отчаяна от всякога!

Благодаря предварително!

Коментари

1.   Недей да бъдеш зависима от другите. Не искали да играят с теб, ами прав им път. Ти си играеш сама или си търсиш друга компания. Тези са лоши, а и като не те искат, не им се натрапвай. Успех.

2.   О, я ги зарежи.Знаеш ли с колко народ ще се срещнеш по пътя си в живота???Все някой ще ти стане приятел.А пък тези ,които са те разкарали и обидили,ще останат сами.Гледай си образованието и не му мисли толкова.Вдигай горе главата и ги игнорира.Те сами ще ти се молят.

3.   Виж сега.. щом просто не искат да се движиш с тях- не го прави. Пък и според мен ти самата не заслужаваш такива приятели. Намери си по-добра компания, които наистина ще ги е грижа за теб. Тези твоите се вижда какви боклуци са. И не знам как това момиче използва думата “курва” без да знае какво означава…
А и не трябва да ти пука за хората и тяхното мнение. Има всякакви гадняри. Затова трябва да се научиш да могат да те нараняват само хората, за които наистина те е грижа. Не им доставяй това удоволствие - да те нараняват. Очевидно е, че обидите са от хора под твоето ниво. Не се давай, докажи и на тях, и най вече на СЕБЕ СИ, че можеш да си намериш истински приятели, че можеш и без тях. Бъди силна.
ПОЗДРАВИ И УСПЕХ <33

4.   С тези имена Ерика, Тереза и Клара за коя държава става дума?

5.   "Никой"?
Значи виските 8 милиарда души на Земята, които обаче не са от твоята групика кокошки са "никой"?
Я си помисли пак...

6.   Номер 4 България що?

7.   До мнение №4 - това как се казват, не е от особено значение и мисля, че го казвате ни в клин, ни в ръкав.

8.   А ти защо се натискаш да си приятелка с такива глупаци? Няма ли нормални хора с които да се чувстваш добре, че се унижава да се влачиш след тези? ! Не виждаш ли, че така само им правиш кеф. И вместо да ревеш за хора, които не го заслужават, стани, измий си лицето, облечи си готини дрехи и мини покрай тях с гордо вдигната глава. А ако те питат кажи, че имаш уговорка с едни приятели. Няма значение дали е вярно, може и на гости у баба си да отиваш, важното е да им покажеш, че не могат да те засегнат със злобата си.
Успех и всичко ще бъде наред. Само не трябва да се унижаваш пред хора, които не заслужават. Те губят, не ти!

9.   Аз бях като теб. Хората се отдръпнаха от мен смятайки ме за гей. Понеже аз се движех само с момичетата - пък съм момче.