Споделена история от Тинейджърски

Завъртя ми главата
Здравейте, преди да започна искам да благодаря предварително за качването на историята ми!
Момиче съм, на 19 години. Една от приятелките ми започна работа в квартално кафе и понякога ходя при нея за да я виждам. С течение на времето много си захласнах по един от колегите ѝ (момчето е на моята възраст). Говорим си с въпросното момче и наколко пъти след работа излизаме тримата. Знам, че си няма приятелка. Имаме се в социалните мрежи, но не си пишем (писали сме си само общи приказки). Принципно имам усет когато на някой съм симпатична или ме харесва. Това забелязах в него.Намирам го за изключително готин и от приятелката ми знам че е и много свестен. Проблема е че усещам че има нещо странно в него. Не знам дали ще ме разберете. Сякаш има особена черта, която не познавам и за това усещам някаква загадъчност в него като човек. Може и просто да не ме гледа по този начин, но не знам. Проблема е там че много здраво съм хлътнала по него. От доста време не съм изпитвала такова желание да видя човек, както го изпитвам към него. Покани ме на дискотека, но се чудя дали да отида някак неудоно ми е. Но всъщото време и много искам.
Въпроса ми е какво да правя сега, след като толкова ми е завъртял главата?
Идея си нямам какво да си мисля за тази ситуация, след като постянно се сещам за него...
Предварително ви благодаря за помощта!

Коментари

1.   Пробвай си късмета. Нищо не губиш в крайна сметка.

2.   Иди! И се забавлявай! Бъди себе си без да очакваш нищо конкретно!
В зависимост от поведението ви един към друг ще стане ясно накъде вървят нещата!
Когато има взаимност, тя си проличава по много начини!

3.   Явно те притеснява нещо в поведението и погледа му. Излез с него, но си купи спрей и имай едно наум. Не пий много алкохол, даже почти не пий. Вариантите са два - 1) притеснителен е, не е уверен и не знае как да се държи или 2) наистина има психичен проблем. Ще се разбере.