Споделена история от Тинейджърски

2-ма мъже и едни неизяснени чувства. Помощ!
Здравейте,
обръщам се към Вас за помощ за някакъв съвет с малката надежда някой да отговори на въпроса ми, но нека първо Ви
разкажа историята си. Ще започна така..

Имам си приятел от 5 години почти взаимоотношенията са ни много добри даже бих казала, че по добре от това
няма на къде. През 2009г той отиде на Италия при майка си на море за почти месец. Върнах се при старата си компания, която вече беше с нови попълнения. Запознах се с едно момче приятел на една позната. Паснаха си много добре характерите ни. Излизахме, по принцип играехме белот много и след 1 седмица с това момче решихме да се развозим с колелетата
(а то държа да кажа че от колата си не слиза по принцип )

Решихме да идем на едно место от където можеш да наблюдаваш града от високо. Говорехме си за общи неща. Сподели ми, че взаимоотношенията м/у него и приятелката му невървят добре те бяха заедно от 5 години, от които 3 на семейни начела. Той легна в краката ми, Седяхме още малко и решхме пак да се развозим отидохме на стадиона ни а там е с пръст в окото да ти бркнат няма да знаеш какво става седнахме там да пушим по цигара и както седнахме той ме блъсна и легна в/у мен, аз останах без думи така седе в/у мен около 10
сек, стана и ми каза " Извинявай, просто не знам какво ми стана"

Беше края на Август доста хладно, но и аз бях по
една мрежа ;D Той стана зад мен и ме гушна. Така както се държеше с мен не беше скоро се държал някой, той ми
отговори същото. Изпрати ме до вкъщи с уговорка за следващия ден (аз се колебаех още дали да се впусна в нещо с него)
Излизахме много време, остави приятелката си не само заради ядовете с нея, но и заради мен въпреки, че му казах да не го прави да не храни надежди. Дни преди да се върне приятеля ми лежахме в колата сгушени и чух песента Слави Трифонов и Antique - Why, стана ми много кофти опитах се да задържа всичко в себе си (аз не съм човек който обича да показва когато му е кофти ) но не издържах излязох от колата и се разплаках, той излезна гушна ме и ме попита какво ми е

Реших да не го лъжа и му казах, че ми е кофти харесва ми да съм с него, но не можех да оставя приятеля си поне за сега то ми предложи ако това ме мъчи да се разделим няма нищо да му каже, но аз му казах, че ми харесва с него и няма да го оставя освен ако то не иска.. и останахме заедно. Преспах с него, приятеля ми се върна (а те се познаваха преди това) Всичко беше скрито и покрито излизахме 3мата нямаше никакъв проблем с приятеля ми си имахме пълно доверие по принцип.

Мина се още седмица вече 1 месец бях с др. момче, и видях че трябва да се отдръпна, но ми беше кофти да му
кажа, че искам да се разделим или просто не исках не знам и го запознах с братовчетката на приятеля ми... аз го накарах да се влюби в нея и без много шум се разделихме. Двамата бяха заедно месец време все пак той е много ревнив и когато е с едно момиче се опитва да изолира другите, помагах му с каквото мога исках да го виждам щастлив все пак не исках да го губя и като приятел.

Ден преди рождения му ден това става Октомври месец тя скъса с него. Не го чух на рождения му ден минаха 2 дни и се притесних и му писах "къде се загуби, ако искаш ела да поговорим утре вечер" На следващия ден
веднага щом е свършил работа дойде пред вратата ми. Влезнахме да поговорим за станалото, беше му много гадно а аз се чувствах още по зле се пак аз ги събрах. След този ден започнахме пак да излизаме всеки ден след като свърши работа.

Ту отивахме да пиеме кафе двамата някъде сред природа (не си падаме по заведенията ), ту излизахме 3мата с
приятеля ми. Беше минала седмица от рождения му ден подарих му нещо, което то беше загубил едно сувенирче, което много харесваше а никъде не можеше да го намери. Е аз намерих такова.. когато му го дадох то го зе и ме погледна.. отвори го, а когато го видя... никога не бях виждала човек да се зарадва толкова много на нещо толкова дребно (той го носи и до сега и то така че да го виждат всички )

До Декември излизахме всеки ден то е страшно забавен постоянно уж всичко му е на базик, но аз не вярвам а и през това време до Декември като идвахме вкъщи да гледаме филм то сядаше до мен след известно време ме дръпне към него и ме гушне, а понякога даже да не кажа почти винаги ме целуваше, а на следващия
ден се едно нищо не беше ставало никой от двамата не пробелваше дума.

През това време реших да си му призная, че аз нарочно
го събрах с братовчедката на приятеля ми защото не исках да го оставям. А той ме попита "Защо не ми го каза направо" а аз му отговорих "Не можах". Като чели малко се порасърди. На нова година се бяхме събрали вкъщи много хора но по късно вечерта имах малка кавга с родителите ми, а приятеля ми и това момче искаха да идем до едно место, аз казах че не искам да ходя никъде и искам да остане с мен приятеля ми, той каза че иска много да излезне и какво стана... това момче му каза
"Отиди аз ще остана с нея"

Седнахме в другата стая малко да се поуспокоя понеже бях пияна и ядосана а то беше мнооого малко пил. Седнах до него на дивана понеже ми стана неудобно на стола а той ме попита дали нарочно седнах, а аз му отговорих
"Не" (просто бях пияна и ми трябваше да се опъна някъде) Но алкохола свали задръжките ми и за пръв път аз го целунах.
Хубаво и тоя ден мина на 1 Януари дойде вечерта да пиеме кафе вкъщи вечерта. Седнахме и аз се престраших и го попитах какво беше това, миналата вечер и това предишните месеци и той каза "Още един прекрасен спомен" Някак си странно го каза.

От тази вечер започнахме да си говорим с часове по телефона. Излизах с приятела след това с него вечерта се прибирах и си приказвахме и това в продължение на 4-5 месеца през това време тия неща с филмите се повтаряха. (но до тогава всичко беше е така нямаше никакъв секс) Докато Април месец 2010год както си се подбазиквахме ми вика "Хаде с мен и братовчед ми до селото ми
че ми е скучно с него поне да има с кой да си приказвам" Аз му казах ОК.

Мина и ме взе отидохме горе 1 час се базиках с него (нашите базици за си чисти намеци винаги си говореме с недомлъвки) той ми каза че ще загазя и какво стана аз продължих да се базикам с него той ме хвана и ме заведе в къщата и ме бутна на леглото.

Опитва се да ме накара да спя с него но първия път не го огря излезнахме. Подбазикнах се пак с него и то вече си ме хвана и ме завлече в къщата и какво да ви кажа... стана то каквото стана. Изпрати си ме, вечерта пак си говорехме и още месец след това. Докато един ден спря да ми вдига, докато един ден се ядосах и отидох да го попитам какво стана. Отидох при него и то ми каза че напоследък има много работа и за това не може да ми обърне внимание.

Ок мина се още време докато един ден му писах ако иска да излезнем да се поразходим то ми написа смс "идвам след малко" Излезнахме както винаги започнахме да говорим за пропуснатото време, сподели ми
че не се чувства добре, че си има проблеми в работата и семеството. И като го попитах защо не ми каза по рано то ми отговори "Не исках да те притеснявам"

Почувствах се гадно исках да му помогна. Все пак от каквото и да съм имала нужда да ми се помогне никога не ми е отказвал. На следващия ден... през целия ден мислех за това което ми каза. писа му смс "искам да те видя да говоря нещо сериозно с теб"

Той дойде започнах да се опитвам да го обедя да иде на лекар защото той не искаше. Но се пак не успях. А той ме попита: "Това ли ти е представата за сериозен разговор" Сякаш очакваше друго. Обясни ми, че се среща с една негова комшиика, пожелах му успях се пак какво мога да направя аз, но все пак ми стана гадно.

Сега той е с нея. Когато се присетиме един за друг си прикликваме. Даже преди ден го срещнах бях му кликнала и той пред приятелката му ме попита защо му кликам толкова късно като знам че е на работа и ми вика че ще ми го върне все едно не му пукаше човека, който е много ревнив. Приятеля ми заминава да учи на др край на България и се чудя какво да направя.

Но все пак бих искала да ми кажете от това което ви разказах какви са му чувствата според вас към мен?

Коментари

1.   Момиче, след време сама ще си сърбаш попарата.

Явно си още млада или просто си неориентирана, не знам. Не си играй с чувствата на хората! В момента залъгваш приятеля си, че го обичаш, разиграваш момчето, което те харесва и всичко това ти се струва до толкова нормално, че вместо да питаш "Правилно ли постъпвам", ти се интересуваш дали имаш шансове да продължиш да си играеш.

Казвам ти го от опит - всичко ще ти се върне, осъзнай го.
Човекът, с който си в момента явно те обича, щом няма нищо против да се каниш и други мъже вкъщи (това говори, че ти има голямо доверие). Вместо да оправдаеш доверието му, ти се забавляваш с другия.

Разделил се е с гаджето си - било им е време. Гушка те, създава ти емоции, хубаво. Но ти си абсолютно ненаясно със себе си и това, което искаш. Всъщност останах с впечатлението, че искаш да продължаваш да въртиш и двамата.

Това са хора! Като теб. Замисли се. Опитай се да се поставиш на тяхно място. Първо на приятелят ти, който ти вярва, а ти му изневеряваш, после на другото момче, което те е харесало и е било с теб без изгледи за сериозна връзка. Не бива изобщо да допускаш нещата да стигнат до там, където си ти в момента.

Оплела си се, омазала си всичко, ще ти е гадно, приеми го. Но го запомни и за вбъдеще не си играй с хората!

2.   Обичам човека до себе си, но той заминава за дълго време, не иска да ме последва по натам обичаме се но имам чувството, че не ни остава много време... поне според мен.

Аз харесвам това момче а не знам той защо се отдръпна когато дойде да ми каже че излиза с момиче и му пожелах успех той тръгна с нея. Сега пак се сеща често за мен не съм му казвала, че приятеля ми заминава... аз знам какво искам незнам какви са му чувствата не съм сигорна... незнам дали да дествам или да оставя нещата така.. той просто не излиза от главата ми от 2 години

3.   Не знам какво да те посъветвам, защото и аз съм в горе долу същата ситуация... Може би ще е най-добре да останем с хората, които ни обичат, защото в противен случай ще останем наранени. А в моя случай той ми се е отдал напълно и не си струва да го наранявам, по този начин. Успех все пак :)