Споделена история от Тинейджърски

Онлайн гадже
Здравейте, аз съм момиче на 18 години и тази година завършвам училище. Добра ученичка съм, уча редовно и имам хубави оценки. Излизам с приятели и нямам гадже. Поне досега. Преди известно време започнах да си пиша с едно момче (той беше гадже на моя приятелка, но те никога не се бяха виждали на живо, само си пишеха във Фейсбук). Когато се разделиха, той писа на мен. Така започнахме да си пишем всеки ден. Изглежда ми свестен и интелигентен - той е студент и учи инженерство. Проблемът е, че е на 25 години и е индиец.

Моля, кажете ми какво да правя? Да продължавам ли да си пиша с него? Докъде би могло да стигне това? Имаме ли бъдеще заедно?

Коментари

1.   Аз лично смятам, че онлайн връзките нямат бъдеще. Не че няма и изключения, но друго е връзката да е на живо. Според мен годините и расата не са никакъв проблем. Но ако се харесате и допаднете не е изключено да имате някакви отношения. Бъдете онлайн приятели, опознайте се и вижте на къде ще ви отвее вятъра, както се казва. Аз досега не съм имала онлайн гадже, но имам голям опит с онлайн приятелствата, с хора, които никога не съм виждала.
Успех!

Е-16

2.   Започни да гледаш индийски сериали за да се запознаеш с културата му,

3.   Връзките от разстояние са сложни и изтощителни. Недей да се вкарваш в такава връзка дори и с българин.

4.   Не те съветвам да се хващаш с индиец, ако ще живееш в България. Децата тище бъдат подигравани в училище и ще ги обиждат на ц... ни. Познавам такова семейство. Макар и децата да са много хубави, постоянно ги обиждат на грозни, подиграват им се, а момичето започна да се озлобява и се превърна в подмолна интригантка и клюкарка, само и само, за да се хареса на някой.

5.   Ако ти е просто за идеята да си говориш с някой и да си упражняваш английския, ок, няма проблем. Обаче не очаквай, от това да излезе сериозна връзка и да станете двойка По-скоро го приеми като приятно и полезно (ако пишете на английски) забавление.

6.   Скъпа, надявам се да го прочетеш това. Предполагам си наистина добра ученичка, но си нямала никога гадже. Искаш да изпиташ най-накрая това чувство да имаш гадже. Ама първо ще ти кажа, че в интернет гадже и приятели не се намират. От личен опит ти го казвам. Освен това. Алооо. Със сигурност си и много красиво момиче. Къде ще ми се занимаваш с някакви индийци. Не се впечатлявай малко внимание и комплименти.
Не бързай. За всичко си има време. Аз на обещания и думи също мога много, но е важно и какво правиш за този човек. Нищо от разстояние не можеш да докажеш.
И честно казано почвам да се съмнявам дали въобще са истински тези истории....

7.   Сигурно е някой чичо на 40-50. По камера не сте ли се виждали поне?
Загуба на време, търси си някой в реала.

8.   Айде пак провокативна тема! Ти няма ли да се спреш бре!