Споделена история от Тинейджърски

Гадже...
Здравейте!
Имам един проблем, от последно време се чувствам самотна, отчаяна и без никакъв стимул за живот. От последните 6месеца ужасно много се промених към по лошата ми версия, започнах да имам проблеми лични и здравословни. На 16г съм след по малко от месец правя 17г. Едни мой приятели ми казаха, че трябва да си намеря гадже, защото той щял да ме накара пак да погледна света към по-добър начин и т. н. Реално аз не си търся гадже, но от както ми вкараха тая муха в главата, искам да имам. НО има един проблем няма свестни момче около мен като за гадже или просто аз не ги откривам.
Ще Ви помоля да ми дадете съвет как да си открия гажде

Коментари

1.   Щом не искаш да имаш гадже, недей. Чуждото мнение не бива да ти е фактор за това.

2.   Ако проблемът беше само самотността - да се оправи с гадже. Но това, че нямаш стимул за живот и си отчаяна май само отчасти се дължи на липсата му. Мисля, че по-добре да разбереш защо се чувстваш така и работиш в посока да го промениш. Искрено ти желая успех тук! . Защото ако се хванеш с някого за да му прехвърлиш проблемите си и да ги решава до какво ще доведе това?
Освен това съм убедена, че любовта много рядко се намира, просто защото търсиш, тя се случва неочаквано. Но не е и изключено: сайтове за запознанство, агенции, излизане с приятели и т. н. са добри варианти за търсене, а дори и да не намериш, дават емоции. Все пак ако не търсиш мъжа на живота си, не мисля че би било трудно да намериш свястно момче да походите известно време.

3.   Аз също нямам гадже и какво от това, нали не е свършил света. На 28 съм и се чувствам добре .