Споделена история от Тинейджърски

Обичам го страшно много, а той ме заряза...
Здравейте всички... Това сигурно ще е поредната банална история, знам, но имам нужда да го споделя и затова реших да го напиша тук.

Преди три седмици тръгнах с едно момче, което много харесвах. Преди да се съберем ми се случиха много гадни неща с друго момче, което бях обичала пет години и ме отхвърли. После се влюбих отново... за съжаление.

Той беше много мил и нежен с мен и много го обичах, заради мен отиде да се сбие с другото момче, за да му отмъсти за всичко, което ми е причинил. По едно време обаче се отдръпна, и аз го попитах директно сърди ли ми се и иска ли още да сме заедно, той каза че да и че няма проблем... и продължихме, започна да ме търси по-често, непрекъснато си пишехме по скайп и смс-и.

После изведнъж се скарахме, защото аз споменах нещо за другото момче и той избухна, попита ме защо не мога да продължа напред, какво ми пука за него и т.н. и т.н., че му е писнало от моите глупости... защото аз наистина много страдах, и той го знаеше още преди да се съберем.
Каза ми, че няма да увърта и че не иска вече да сме заедно.

Той е братовчед на най-добрата ми приятелка. Тя едвам му изкопчи за това, че сме скъсали. Пред нея казал, че просто не ме харесва вече. Когато скъсахме му пратих смс, че няма проблем и, че всичко е наред... Но не беше.

Днес му писах колко много го обичам и че знам, че всичко е приключило, но просто искам да му го кажа, че бих направила всичко за него, всичко... Той е първото момче в живота ми. С него ми беше първата целувка и първата ми истинска споделена любов...
Много го обичам и искам да си го върна... Разбрах, че на него също му е гадно, че сме скъсали. Какво да правя? Моля ви, помогнете ми! Много го обичам!

Коментари

1.   Пуберска работа, ще ти мине

2.   Защо ти да правиш? направила си достатъчно, остава той да действа

3.   3 седмици и вече го обичаш и си готова на всиииичко? .. Любов ли бе да го опишеш :Х :Д

4.   Е как е първото момче в живота ти, като преди това си била влюбена в друг? И как точно си обичала едно момче ЦЕЛИ 5 ГОДИНИ, а сега " си се влюбила" отново. Момиче, определи чуствата си. Заслужава ли си въобще да се мъчиш за този, който те е зарязал. Помни едно-Ако момче зареже момиче, значи не я заслужава.

5.   Да, обичам го и съм готова на всичко, може да ти звучи странно, но не ме познаваш като човек затова... На мен не ми е за едното натискане, аз искам него...

6.   Мила, нали знаеш, че счупеното колкото и да го лепиш, винаги ще има пукнатини. Това момче те е зарязало, според мен заради някаква глупост. Както каза номер 4 - "Ако момче зареже момиче, значи не я заслужава" - много е прав/а. Той те е оставил, знаел е, че още преживяваш раздялата с бившия, но не те е подкрепил, изпуснал си е нервите и те е оставил! Той НЕ заслужава да страдаш за него и да му се молиш. Остави го, изборът си е негов. Той губи. Пък и не е единствен! Остани за известно време насаме със себе си, изясни си чувствата, направи си план как да продължиш напред и изтрий и двамата от живота си! След време ще срещнеш друг, дай боже по-подходящ, и ще се чувстваш щастлива и желана отново. Не се отчайвай! Успех! :))