Споделена история от Тинейджърски

Малки гърди- голям проблем
Здравейте! Аз съм тийнейджърка и нося чашка 75 В. Притеснява ме, че това е МНОГО малък размер, понеже всички момчета в училище ми се подиграват именно затова. И всички ми казват,: Здравето и обпазованието са най- важни! Да, ама аз съм здрава, имам само 5 и 6 в училище. Но гърдите- ай, ай, свръх чувствителна съм на тази тема.
Моля ви се, аргументирайте се в кочентарите какво да направя, трябва ли да се притеснявам и дали това е нормален размер за възрастта ми!!!

Коментари

1.   Това е нормален размер за възрастта ти. Не им се връзвай на подигравките. Ако не е за това, за друго ще ти се подиграват. Не разбираш ли, че ти завиждат и затова го правят? Сигурно си хубава и умна и затова се заяждат, за да те ядосват и да ти сриват психиката и самочувствието. Обичайни тийнейджърски трикове.

2.   75 B не е малък бюст. Ако тежиш 47-49 кг това си е един съвсем хубав стегнат среден бюст, дори при такива килограми е по-скоро голям.

3.   Олееее....а с големи имаш ли идея каква мъка е?
Имал съм такова гадже някога. Носеше поръчкови сутиени, защото търсения размер чашка го няма серийно! Отделно, че го имат само 2-3 фирми и все са някакви суперлукс модели с цена примерно 150$.
Радвай се на каквото имаш. Природата ти е дала достатъчно.

4.   Ами как да ти кажа... На жена ми чашката сигурно е по-малка и от твоята! Това с нищо не ни е попречило да се обичаме, да създадем три деца, а тя да ги откърми собственоръчно.
Не робувай и не преследвай химери!

5.   Малките гърди са красиви. Аз поне ги намирам за много по-секси. Не е нужно да изглеждаш като дойна крава. Освен това, както е написано в предния коментар - това е нормален размер за възрастта и се обзалагам, че поне една част от уж надарените ти съученички носят я подплънки, я друг пълнеж в сутиените си. Сериозно - хич да не ти пука.

6.   75B си е съвсем нормален размер. С такъв бюст може да си ходиш без сутиени, с рокли без презрамки, бюста ти ще е стегнат и ще стои красиво. В допълнение, когато качиш кг ще наедрее и бюста ( няма как ;))
Моя в момента е 75C, като тинейджърка беше доста по-малък (70B). И тогава и сега се радвам, че нямам голям бюст и мога да си ходя без сутиени и със спортни бюстиета. Супер е нищо да не ти се тресе и да ти пречи ;))))

7.   Нямам представа колко е 75B. Затова го гугълнах, но за моя изненада излязоха доста различни цици.

Ако е нещо такова
https://s9.vivre.eu/upload/2020/07/thumbs/5f0f17c485d7b4.50979081.640x540.jpg

е добре.

Ако е

https://s9.vivre.eu/upload/2021/05/thumbs/608fe8807e85f3.88327516.640x540.jpg

не е много добре, но предпочитам жена с естествени и която си ги харесва макар и малки, отколкото жена, която все нещо не и е наред и все се чуди какво не си харесва и какво да си коригира. А и ти си тийн, рядко тийнове имат големи цици, с времето може да порастнат малко. НО и да не порастнат, голям праз. Никой не е идеален.

И все пак те разбирам, че е гадно да ти се подиграват, но разбиери, че такава ви е възрастта и повечето ти съученици са глупави. След време никой няма и да се сеща за това.

8.   Ако си симпатична и имаш хубава кожа, нямаш грижи. Може да се смееш на цицорестите дебелани или пъпчасали кранти.

9.   Всъщност никак не са малки. Аз съм по-голяма от теб и със сигурност са ми по-малки, но това честно казано никога не ме е интересувало :) Има много важни неща в живота, не се притеснявай за гърдите си ;) просто няма смисъл. Фокусирай се над ученето и не обръщай внимание на комплексарките.

11.   Много се надявам да прочетеш коментара ми !!!!! Аз съм момиче на 23 години и съм размер 75B още от гимназията . Също така едната ми гърда е по голяма от другата. Когато бях на твоите години изпитвах същите притеснения. Все пак имах съученички с чашки ц и д. Сега вече съм БЛАГОДАРНА, че гърдите ми са размер Б. Просто наистина не мога да ти опиша. Като съвет мога да ти дам изобщо да не го мислиш и запомни едно нещо - повечето готини и свестни момчета не харесват големите гърди. По големите бюстове си падат главно , извинявам се за израза, селяндури хахаха сама ще го разбереш това с годините иии да , може да влезеш в ххх сайтове и да видиш как ги пипат малките и им се кефят . Казвам ти , честно , няма от какво да се притесняваш, а междувременно може да наблегнеш на това да си оформиш дупето. :) Това , че идеала за мъжете са големите гърди и русата коса е тотално в миналото. Точно обратното е в действителност - вярвай ми , сама ще се убедиш с годините

13.   8, друго си е да имаш гърди, за които изобщо не ти трябва да си дебела. Не е до дебелина, а до ген. По- полека със злобата по жените с големи гърди, защото освен малките си такива, ще получиш и ранни бръчки, пък мазните и пъпчиви кожи стареят по- късно, ако не знаеш. ;)