Споделена история от Тинейджърски

Да се върна ли при него?
Аз съм на 18 Историята е следната. Момчето което беше в моя клас в продължение на години ме харесваше и сваляше, но беше зает. Изведнъж какво стана аз много го харесах и тръгнахме и го попитах: ей да не ме зарежеш заради друга, така както направи с бившата си. Той ми каза, че никога няма да го направи.

От начало всичко беше прекрасно излизахме изненадваше ме. Смяхме се, забавлявахме се, не сме били интимни, защото аз не бързах за това. И така 2 месеца и нещо и на нашия бал се поскарахме малко, че съм обръщала внимание на мой съученици от момчетата. Беше обещал, че след бала ще ходим заедно на дискотека, но изведнъж си промени решението и каза, че ще дойде по късно в дискотеката. Каза, че ще е в друга дискотека малко с някакви приятели.
На мен ми стана странно, че изведнъж си промени решението.

След дискотеката ми звънна и каза, че иска да си направим парти и да празнуваме още аз му казах, че съм изморена и че трябваше да е с мен, а не с негови приятели на бала, но той отмяташе темата. Видяхме се след ден два и всичко беше ок, бях готова да му простя за това докато не разбрах с кого е бил в дискотеката.

Той е бил с бившата си, разбрах от моя приятелка, която стана и негова и той и е споделил, но тя ми каза. Били се натискали и целували. Тогава му казах, че знам, а той отричаше до последно, даже обвини най-добрата ми приятелка, че искала да ни скара, после си призна и каза не може ли да ми простиш?

Каза че е бил пиян, че случайно са се видели там и тнт. Аз му вярвах и имах чувства... Оставих го беше ми много много тежко. Той се върна при нея, но за кратко, тя го заряза и той после ме потърси, пак каза, че за него една целувка е нищо, но за мен не е така.

Сега сме приятели, силно казано, говорим си, припомняме си той ми казва, че е разбрал какво е направил и не знае защо го е направил, а аз все още имам чувства и съм привързана към него. Не знам, той много иска да е с мен и обещава, че ще е различно, че едва ли не ще прави всичко каквото му кажа, но не знам... Вие как бихте постъпили?

Коментари

1.   Ж29: Тоя филм вече неколкоратно съм го гледала :))) На обещания не вярвам. Щом някой желае да е с теб, разкатай му фамилията предварително. Накарай го да направи какви ли не унизителни и разточителни неща за теб.

Ако проявиш малко фантазия, можеш да измислиш много неща - напр. разходки, да ти купи превръзки от магазина или аптеката, да ти направи някаква друга услуга, да те заведе и осатви някъде, да се съберете с твои приятелки и т.н. И така 1-2 месеца. И ако издържи на офанзивата, той е човекът. Само който много те обича, е готов на ВСИЧКО за теб, наистина на ВСИЧКО!

А този лъжлив идиот го зарежи. НЕ Е НИТО ПЪРВИЯТ, НИТО ПОСЛЕДНИЯТ НА ТОЗИ СВЯТ. Тресе те любовна треска. Тя отминава с воля и надежда, че щастието предстои... Позволи си да обичаш друг човек. Едва тогава се огледай за такъв и действай. Не се занимавай с двулични боклуци!!!
УСПЕХ!

2.   Никога не казвай никога. Пиян не пиян пак ще се повтори. От личен опит ти го казвам! Бягай от такива. Има много мъже!

3.   Мила, след всеки първи път, има и втори! <ЛУДКАРКАТА>