Споделена история от Тинейджърски

Вече не знам какво да правя
Здр аз съм момиче на 15 съм. Изживях много загуби когато бях на 4 годишна почина майка ми, но не е от някакъв болест сама си направи и за това я мразя че ни остави самотни. Момиче съм и мисля че момичетата повече разбират с майка си. ПФФ дори не искам да я нарека *майка*. Както и да е сега аз си останах само с татко имам и брат, но не сме само ние двете живеем с баба и дядо.

Защо ми се струва че уважават батко, а не им пука за мене, защо така става. Не знам защо ме мразят, когато им трябвам само тогава казват *дъщеричкее*, а друг път само името ми понякога и името ми не кажат. Искам да правя нещо което да отида за няколко дена на болницата и да разберат малко, че имат и дъщеря, че и аз си имам сърце и искам малко обич. Моля ви кажете какво да правя за да ме виждат и малко обич да ми дават.

Само ми кажете какво да права да стане така, че да си заспа няколко дена на болницата. Защото не виждам друг начин.;(
Благодаря че прочетохте :)

Коментари

1.   Мила недей да си мислиш така. Родителите понякога допускат грешки и те са хора все пак. Покажи на близките че има защо да ти имат доверие. Кажи на баща си как се чувстваш, но най-вече не се опитвай да правиш на пук с някви глупави действия със които само себе си можеш да огорчиш!

2.   Здравей мила, недей се ядосва, няма смисъл от това, вредиш само на себе си... ще ти дам един съвет, не прави нищо, какви са тея глупости за болници и тн.

Помисли малко за себе си, и ти си човек, започни да мислиш за теб, не им обръщай внимание, прави това което ще те направи щастлива, защото ти го заслужаваш, а те не заслужават вниманието ти, след като се отнасят така с теб:) Ако имаш нужда от приятел, аз съм насреща миличка, имейла ми е sil_zan@abv.bg:)

3.   Ако брат ти е по-малък от теб това е нормално на малките деца винаги обръщат повече внимние.