Споделена история от Тинейджърски

Мога ли да закупя презервативи, ако не съм пълнолетен?
Здравейте!
На 12 години съм и желая да си закупя презервативи, но ме е страт от това, че служителят няма да ми позволи. Бихте ли ми помогнали?

Коментари

1.   Най-много да ти се изсмее. Купувай смело и гледай да не се изчервяваш на касата много, малчо.

2.   Можеш, не е забранено. Никой нищо няма да каже

3.   Няма забрано. А защо те е страх, че няма да ти позволи? Просто ще порбваш другади.Или те е страх, че ще каже на други хора и ще стигне до родители и съученици?

Ако толкова те е страх, защо се оптиваш, да купуваш кондоми?

4.   Учи си уроците!

5.   Може, няма страшно, няма срамно. Всъщност е похвално, по-добре с презервативи, отколкото с корем и/или болести. Сега като се замисля, преди около 10-тина години бащата ме беше пращал за презерватити (с други цели) и са ми давали без проблем.

9.   Аве, кви са тия глупости бе в къв свят живеете бе хора. Кви са ти тия 12 години, кви презервативи кви глупости, а шамари гледай си ученето, че тия 12 години дет ги имаш за никъде не са, аз съм на 13 години но пък чак такива неща не са ми минавали през ума. Тъпаци

10.   Какви презервативи и секс те гонят на 12, бе дете? Защо толкова бързаш да влезеш в света на големите? Аз на твоите години още си играех пред блока а той още с млякото по устата тръгнал да ми мисли вече за секс! Ще подкрепя горните коментари бягай да си учиш уроците и да риташ топка като нормалните деца на твоята възраст!

11.   Гледай си ученето и толкоз. Не си проваляй живота после ще има да съжаляваш и да ревеш.

12.   От Автора
Никъде не съм написал, че ще го използвам за секс. Благодаря все пак за коментарите!

14.   Тогава, за какво ти е този презерватив, какво ще го правиш?

15.   Сигурно ще ги пълнят с вода заедно с аверите и ще ги пускат през прозореца. Ние така правехме в училище.

16.   Нищо няма да ти каже. С най-добрата ми приятелка (на 14 сме) решихме да вземем на базик за един почнат и отидохме до Лили и никой нищо не ни каза. А имаше хора даже. Но се надявам да е с други цели ,защото 12 е рано за секс.

17.   Какво го нападнахте момчето може да иска да го направи с пъпеш, но да го е страх да не хване захарна болест.

18.   17, ти хубава идея му даде.

19.   От автора - до 15.
Позна :Д

20.   Можеш. Никой няма да ти се изсмее.

Все пак, ако питаш мен, изчакай за секса. Ако е за забава - как да е.