Споделена история от Тинейджърски

Харесвам го, но дали да му призная
Здравейте!
Искам да споделя и моята мъка. Значи харесвам едно момче, голям сладур е, запознахме се в училище. Той беше 6-ти клас, а аз пети. Видях го в едно голямо междучасие и го попитах дали тренира тенис в Локомотив (беше с анцуга на клуба). Той ми се усмихна и ми каза да. После помолих момчетата от моя клас да го питат как се казва. И така посредством едно момче от моя клас всяко голямо междучасие си говорихме(това момче казваше аз какво съм казала на него и обратно). В последствие разбрах, че той е син на най-главната треньорка в клуба. А аз сега тренирам вече две години при нея. На доста турнири сме били заедно и аз много пъти съм викала за него, той по-малко но все пак е викал. На един турнир кат бяхме и аз бих едно момиче и накрая той дойде при мен и ми каза: "Браво много хубаво игра".

Вече от три години го харесвам и не мога да му призная. А си мисля, че и той ме харесва. Сега аз съм на 14, той на 15. Бях на рождения му ден в АКВАЛЕНД в Пловдив (ний сме си от Пловдив) и си прекарахме чудесно. Имаше още много момчета и момичета, бяха ни общи приятели от клуба, но той доста често ме поглеждаше (но се опитваше да скрие някак си от другите).

То по прицип кат тренираме постоянно го гледам и той мен. Като се видим се поздравяваме.някой път си говорим малко повече 2-3 минути и тва е.Преди два дена се засекохме на стълбите в клуба и той ме попита:
"На училище ли отиваш?"
Аз му отвърнах:"Да!И ти ли?"
Той каза,че се прибира у тях за да си почива.
Питах го още нещо и той ме пита и това беше.
Иначе имаме много общи неща.А сега сме в различни училища.

Чудя се дали да му призная.Но ме страх,ако ми откаже как всеки ден ще го виждам и ще си мисля, че през последнити 3 години съм била излъгана.
Помогнете ми моля Ви.
Кажете ми какво да направя!
Да му призная ли или да чакам!
Моля ви пишете ми!
Незнам какво да правя!Мерси предварително!!!!

Коментари

1-50 от 166

1.   Че какво още се чудиш! Ти го харесваш, той теб също, имате общи интереси, спортувате заедно. Какво ти трябва още, просто "подпали пламъчето", небива да се страхуваш за начина, по който ще ти откаже или приеме и в двата случай ще знаеш, че поне си опитала, че си се постарала!
Хайде поемай риска и после ако искаш пиши как е минало!...

2.   Мерси много. Готова съм да опитам, но незнам точно как да му го кажа. Срам ме е, че съм момиче, а пък по принцип момчетата трябва да направят първата стъпка. Кажете ми ако може нещо примерно, за какво да го заговоря и как да му призная. Благодаря Ви много!!

3.   Не се страхувай от отговора му. Питай го смело:) Успех.

4.   Според мен трябва да му признаеш и да го попиташ, а това дали ще приеме е друг вьпрос :) и аз на скоро признах на едно момче, че го харесвам истината е че не ми е лесно да го вийдам всеки ден и да знам че е с друга но такьв е йивота ... все пак си останахме приятели при това много близки ...много го обичам но тои не мойе да го разбере ;((((

5.   Мъж съм... Слушай сега внимателно... Ти си момиче и не е хубаво да си сваляш картите, защото ще помисли, че се държиш като удваник за сламка за него... Подпитай го например... Хубава ли съм с тази рокля (пола, дънки, абе дрехи)... Или накарай го да се почувства малко застрашен, например да разбере, че има конкуренция и ако не се вземе в ръце и да предприеме нещо, другите момчета ще те лапнат като топъл хляб:))) Или направо му кажи - искаш ли да идем на кафе (сладкарница, бар), защото еди-кой си ме кани, а не искам да ходя с него, а с теб... това е.

6.   До № 5: Не съм сагласна с това за конкуренцията. Ами да предположим, че я харесва, а тя му намекне нещо за друго момче, ако е по-оперен ще предприеме нещо, но ако е срамежлив ще я остави и ще бъде с разбито сърце, защото ще мисли, че в живота й има друг човек.

До автора: Как да му признаеш ли?
Кoгато сте на тренировка (и двамата сте на скамейката) застани срeщу него (до него) и му кажи.
- Какво ще кажеш утре след училище да се срещнем (еди къде си), но да е по усамотено местенце;)))). И тогава, когато се срещнете му задай въпроса "какво мислиш за теб и мен, за нас, за нашите чувства.

Така ще се проведе един диалог и след него си уговорете нова среща и така от среща на среща, нещата ще потръгнат.
Хайде пробвай и пак пиши!
От №1

7.   Мерси много, но все още се чувствам несигурна. Кажете ми какво да му кажа. Не искам да ми откаже. Просто супер много го харесвам и донякъде знам, че той няма да ми признае. Чувствам го!!! Помпгнете ми. Мерси

8.   В №6 пише какво да му кажеш!

Недей да се страхуваш бе момиче все пак си на 14 за всичко си има 1-ви път!

9.   Според мен трябва първо да започнеш да общуваш повече с него, например да пускаш шеги ала бала сещаш се. Неможе направо да идеш и да му признаеш така, лесно е да кажеш "Какво чакаш още, давай" трудно е да го направиш ... ако го бъзикваш така леко, от време на време може и сам да се сети че изпитваш някакви чувства, и ако и той те харесва може и да ти отвърне на закачките. Това е моето мнение, успех се пак.

10.   Ооф мерси много на всички! Ако имате други идеи-пишете! Мисля за сега да не бързам и да приема идеята на номер 9. Пък нататък ще видим. Всички съвети са мн полезни, но за моя случай мисля, че 9тия най-ще свърши работа. Съветите на номер 1 и 6 са чудесни, но мисля да почакам още малко. Но доколкото за номер 5, дори и да му кажа за роклята или прочие - той няма да предприеме нищо. Мерси все пак на всички!! Благодаря ви от все сърце!! Ако стане нещо ще пиша!!

11.   Хах оле имам съшия проблем. Отстрани изглежда лесно да кажеш "давай какво чакаш", но вообще не е тъка !

12.   Знам, мерси за съдействието. Ти как действа!

13.   Ми чакам си, в смисъл имаме общи интереси бла-бла... виждаме се бла-бла... и все пак ме е страх въпреки, че подозирам, че ме харесва нещо ме спира. Затова приемам нещатат така или той ще направи първата крачка или никой, а ако никой не я направи значи просто не е било писано. Дано да я направиии :С

14.   Мерси много.

15.   Значи и аз харесвам едно момче от скоро и той ми прави намеци дори ме поздрави по радиото с думите обичкам те, но не знам как да постъпя да му призная или да изчакам да видя какво ще направи?

16.   Лелееее момиче ти си лудо да чакаш! Човека ти казва, че те обича и ако имаш същите чуства към него давай! Дръж ни в течение как вървят нещата.

17.   Авторката: Между другото това е отдавна писах го преди 4 месеца и сега ще ви разкажа как се развиха нещата. Значи в последствие всички разбраха че го харесвам, даже и майка му и сичките н и приятели и обаче аз си мисля, че вече чувствата ми към него започват да изстиват, но все още го обичам.

Станаха мн неща - един ден като валеше сняг се бихме аз и няколко момчета и момичета с снежни топки. Обаче момчетата бутаха само момичетата, н мен се не можеха и накрая всички ме хванаха и тва момче се хвърли върху мен и ме прегърна. Беше ми много яко.

Обаче сега харесвам и едно момче от моя клас не чак толкова, но се пак, обаче той ми е мн добър приятел и не знам според вас как да постъпя, като имате предвид че второто момче е по-отворено и ме зарибяваше, но аз не му отвърнах заради другото. А сега незнам ко да правя. Моля Ви помогнете!
Защо ги обичам сички толкова?

18.   Живота е избор и то не лесен, ако не искаш да бъдеш лъгана недей да лъжеш, започваш с първия и с него завършваш, ако не се получи с него, тогава идва втория.
Като момиче може да искаш да си отвориш всички врати, но може и много лесно да си ги затвориш. Действай почтено.

19.   Значи и аз харесвам едно момче от скоро и той ми прави намеци дори ме поздрави по радиото с думите обичкам те, но не знам как да постъпя да му призная или да изчакам да видя какво ще направи?

Поканих го на на кафе, но той беше с баща си в русе и каза че не може на другия ден също беше зает и аз за да не ставам нахална го оставих на мира след 1 седмица му се обадих по телефона и бях с една негова приятелка и му казах да дойде с нас на кафе ако иска,но той каза че ядял и щял да излиза тогава се отчаях напълно.Да се боря ли за него или да го оставя намира :(

20.   Незнам! Аз мисля да се бориш до краи за него №19! И аз имам много сериозен проблем с едно момче! Не мога да го разбера! Обичам го, но не мога да му кажа! Един ден ме прегръжа и нз си ко а друг ден се едно не съществувам! Моля кажете ми нещо! Аве момчетата не са разбираеми!

21.   Според мен му сподели или ако не ти поне някой да му подхвърли че го харесваш а после всичко ще си дойде на мястото ако и той изпитва същото ;)

22.   Аз лично съм малко срамежлива, но не ми личи. Много пъти съм умувала как да кажа на момчето, което харесвам, че го харесвам, но щом той те харесва и ти го харесваш, няма какво чак толкова да умуваш.
Ако наистина те харесва ще те разбере, както и да го кажеш, но ако не те харесва ще ти е много кофти:
всеки ден по коридора в даскало, ще трябва да го отбягваш.
на тренировки ще трябва да се криеш.
Това с признанието наистина е трудна работа, но все пак опитай!
:)))))

23.   Когато си започнала да го харесваш си била на мойта възраст, аз сега си падам по едно момче даже е в моя клас и седи до мен и ходим заедно на народни танци. Аз ного го харесвам ама не мога да му го кажа а ако му го кажа може и да съжелявам. Ама щом и той те харесва давай кажи мо го и бъдете заедно!!!

24.   Нека и аз да драсна едно коментарче. Във всички истории, които са написани виждам част и от моята. Аз също имам проблем. Харесвам си едно момче даже бих казала, че го обичам. Имам чувството, че и той изпитва нещо към мен, но не съм сигурна в неговите чувства... В момента се чудя дали да го попитам, дали има шанс да се получи нищо между нас или да продалжа напред. Той знае за чувствата ми към него. Точно за това се чудя дали да действам или да остана пасивна... Дайте ми съвет... Благодаря ви предварително...

25.   От авторката...при мен е абсолютно същия проблем като при N24

26.   От №24: Е аз вече говорих с момчето... Незнам дали това ми помогна или не, но мисля, че няма разлика в това какви са били отношенията ни преди и сегашните ни отношения. Но от мен да знаете - СТРУВА СИ ДА СЕ ОПИТА! Това мога да ви кажа... Ако решите да направите нещо по въпроса ви пожелавам успех...

27.   До N24 и какво стаана..получи ли се нещо между вас?.. Или всичко беше напразно..на колко си?Имаш ли скайп,ако искаш там да пишем ;) Намериме ако искаш liuboslava_tennis

28.   При мен е същия проблема но другото гадно е че незнам дали и той има чувства.бихте ли ми дали съвет? благодаря!

29.   Здр =аз съм момче- преди една година едно момиче ми призна че ме харесва - преди тя да ми го кажи я ненавиждах -( мани я тая ) после щом узнах казвах ( не е чак толкова лоша ) и след време и аз започнах да я харесвам - ( а преди това не знаех че съществува а сме от един клас ! ) според мен му кажи - защото ако не му кажиш ще продъжиш да се мъчиш- а ако и той те харесва “ ;-) ---------------- даваи пък " кот такова " ако не с него опитаи с някои др

30.   Здравейте аз сам едно момиче от град Троян и си харесвам едно момче той тренира брейк и вече 4 години и половина си го харесвам но незнам как да му го кажа моля ако някой ми даде съвет мерси предварително ;(;(;(

31.   От №24: еми какво да ви кажа нещата не мога да кажа, че са абсолютно същите, както преди. Сега мисля, че на този етап, на който са отношенията ни, вече може да се получи нещо. Но един универсален съвет от мен - АКО НЕ ОПИТАТЕ НЯМА ДА РАЗБЕРЕТЕ. Айде желая ви успех

32.   Да при теб е лесно но ми се ще да ми дадете няколко съвета аз гу хар но той - не или поне не знам когату минава през мен в даскалу аз не гу поглеждам "D .... и изкам няколко съвета за да излезна в тази безизходица :[
п.п. не се познаваме дори ;[

33.   Може ли да попитам и аз за един съвет?
Начи аз съм на 12г. ,а момчето което харесвам е на 11г. и не мога да разбера дали ме харесва един ден ме гледа и ми се усмихва ,а на другия се прай,че ме няма.Той е бил казал на мойте FR,че ме харесва.Обаче мен ме е срам да му призная и той е малко срамлив,а ние се познаваме от когато аз бях в 4клас а той в 3.

Закачахме се един с друг,а сега ни е срам.Моля ви помогнете ми аз много го обичам обаче немога да разбера дали и той ме харесва?Искам също тъка да получа няколко съвета как да му призная моля ви помогнете ми!Благодаря ви предварително :) !

34.   И аз съм така!И мен ме е страх да призная на момчето което харесвам...аз се запознах с него на един рожден ден и той само с мене говореше!Аз също мисля че ме харесва,но ме е страх и според мен трябва да си замалчиш и да чакаш той да напрфави нешто

35.   Здравейте, искам да споделя моя проблем и в същптп време и да помогна по някъкъв начин ! :)

Излязох веднъж с една компания там имаше двама близнаци много сладки отидохме на кафе и еединия постояно ме заговаряше пускаше лафчета едно друго всичко беше окей , брат му не ми обели дори и една думичка,вчера излязохме за втори път този път беше обратното.. единия ми обръщаше вниание другия не но този път той постояно ме прегръщаше опитваше се да ме целуне беше идеално обаче всички си мислеха че харесвам брат муу и почнаха отиди при борко ари де ари де ии той малко по малко се отдалечи от мен, стана ми много тъпо той го забеляза тръгна да ме гледа непрестанно постоянно ми дишаше в врата и най-накрая аз разбирам че той си има приятелка и ми става хипер тъпо наи-накрая даже нямах смелоста да му кажа чао и си трънах моля ви помогнете ми кажете ми какво да правя да му кажа ли или да се преълча не мога да го забравя влюбена съм всичко т0ва става за 4-дена ии за първи път се чувствам такаа.. моля ви помогнетеее :))

36.   Aз съм съсхтата не мога да намеря начин да призная

37.   Ъх... и аз не знам как да призная, аз съм на 14, не съм имала гадже... Сега харесвам едно момче от класа, но почти не съм говорила с него, като го слушам приятен е, сладък е, харесвам го, трудно ми беше да призная пред себе си че го харесвам, какво остава на него да призная... нямам представа как ще реагира, ами ако нищо не каже, или не споделя чувствата ми... как да го кажа? И това не знам. Страх ме е да кажа, заото има цяла година още с тоя клас и ако каже на другите... но ако споделя чувствата ми... пускал е шеги, в час например по музика като седим и нищо не правим, и се е усмихвал доокато е гледал в мен... но нямам представа, може и да не ме харесва, с нищо не го е показал, не че аз съм показала... какво да правя...?

38.   Еми за твоя случай №37 е доста неопределено според мен трябва да изчакаш да мине още време и опитай да общувате повече с него. Та да кажа и аз моята история. Разрових се защото съм пред решението да признае на момче от класа ми че го харесвам. Обедена съм че няма нищо лошо към мен даже сме супер добри приятели и мноо често сме заедно и излизаме. Давал ми е якето си правил ми е комплиметни но до сега не е правил нещо по-сериозно и за тва се замислям дали не се държи просто приятелски.
Пък и друг е въпроса, че е човек който няма да сподели тва коет изпитва и се чудех дали няма да е много стреснат ако разбере истината за мойте чувства. Но не мога повече само да храня надежди.

Съветта ми е че любовта е нещо много хубаво и трябва да разбереш дали имаш шанс за и винаги трябва да опиташ. Аз ще опитам да направя крачка за да видя кво ще стане но бих искала да направя и една консултация с вас за одобрение и дали той би ме отблъснал и дали ще развалим приятелските си отношения...

39.   Пробвай се даго изпиташ и тогава действай

40.   Здравейте..аз съм авторката..ще ви кажа само едно аз действах и не съжелявам за това,което направих..просто послушах сърцето си!На мен определено ми трябваше много време докато се пристраших 4 години и 5 месеца! Просто събрах цялата си смелост и се реших да говоря с него! Казах си "сега" или "никога"!..Говорихме,казах му че изпитвам чуства към него..той много се учуди въпреки,че знаеше за тези мой чуства..!Замълча,нищо не каза..направи някаква мимика..и аз му казах,че поне да бъдем приятели..аа той ми отговори,че винаги е тук и с каквото може ще помага!;)

Харесаха ми много тези негови думи..просто незнам при вас,но при мен стуацията е доста по-сложна,защото той отсъства прекалено много!..но както и да е прегърнах го..и това беше..но знаете ли..аз си мислех,че ако ми каже че не изпитва нищо ще се разплача..НАПРОТИВ усмихнах се..приех сичко с усмивка..защото не можем да върнем миналото..аа и така много ми олекна..аз говорих с него преи точно месец и преди бях стигнала до такава степен.че исках да се самоубия ако не мога да съм с него!Обичах го на 10000000000% сега имам леки чуства,но те са по-малко и от 10%...даже като гледах скоро негови снимки си викам аабе аз не може да съм го харесвала това момче..наистина любовта е сляпа..повярвайте ми..действайтее..да знам..аз градих 4 години и полвина идеален свят изпулнен с много мечти и надежди и го разбих за 5 минути..но трябва да живеем в реалността!

Недейте да живеете с мечти,живейте,мечтайте,но в реалността!И всеки човек рано или късно намира своята идеална половинка! И знаете ли..когато му казах,е изпитвам чуства към него..вече не изпитвах..просто с времето убивах чуствата си и за това ми беше все едно.какъв ще е отговора му и бях даже щастлива!

А има и дръго нещо,когато кажеш на някого,че нямаш чувства..след време почваш да изпитваш даже по-силни от неговите..така,че опитайте..кажете това което сърцето ви казва..няма да сгрешите,ако слушате сърцето си..и това не е първото и последното момче..!!

Не се притеснявайте..няма какво да губите..аа и след време идват други момчета,които някои ден ще осъзнаете..че един от тях ви заслужава повече от този!Истината боли,но я предпочитам пред лъжата! И повярвайте ми..не сте загубили щом сте обичалии..можеш ли да обичаш..и теб ще те обичат! И след като признаете тези думи на някого,който обичате,че имате чуства към него..вие се издигате не само в очите на хората..но и сами си вярвате,че сте смели и можете да постигнете много след това!Това е само едно предизвикателство,което ви прави по-силни!!! Опитайте и в двата случая вие печелите..и не се знае след време може да сте заедноо! Ако искаш да разбереш нещо опитай - питай! Все пак всичко се постига с цената на голяма болка!

Знам,че никак не е лесно! Близо 5 години ми трябваха...и толкова много приятели ме навиваха адски много време..но няма да съжелявате..аа пак когато и той разбере чуствата ви..дори след време да вземе да изпитва чуства ще му е по-лесно..да ви признае..!!Хора живейте не си пропилявайте както аз направих 5 години по едно момче и накрая нищо..сега имам чуства към друг,а и той ме обича...и сега съм сигурна,че това момче..дето бях си загубила 5 години по него ума ме харесва..и всеки път,който ме види се сеща за онзи ден, в който му признах чуствата си! И знаете ли дори нищо да не се получи между вас спомените остават завинаги...и той ще ви помни цял живот! А такаможе никога да не разбере,че сте го обичали..и да не ви помни...аа по-добре действайте,колкото се може по-рано,за да не се окаже,че той е имал чуства преди,но ве че са изстинали или е сдруга (с една дума - да не се окаже прекалено късно в един момент и да съжелявате,че никога не сте опитали!!!

Това е от мен! Пожелавам ви да го имате това момче.!! Но по-добре опитайте..няма да съжелявате! Пишете ако сте говорили как е минало и дали съм ви помогнала!

ОПИТАЙТЕ..НИЩО НЕ ГУБИТЕ..!!!

41.   Mи бих ти казала едно голямо БРАВО за това че си говорила с него защото в момента и аз харесвам едно момче но не зная как да му призная просто не намирам подходящия момент, реплика.. При мен идва и момента че сме от един клас (за първа година в ново училище сме и сам на 14) и ме е страх да не стане прекалено неловко.. иначе напоследък си пишем и то бая през skype .. но в училище за жалост не си говорим много..в момента събирам смелост и се надявам скоро да успея да направя това което ти си направила след толкова много време..

42.   БраВо

43.   E, авторке радвам се за теб и много хубави нещо си написала и съм на твоето мнение. А послучай мен №38 еми исках да му кажа но живо но съдбата ми изигра лоша игра с майка ми и се наложи да му пиша смс.На другия ден той говори с мен пита ме дали искам да знам какво чувства той и аз еми даа и той каза, че това само ще развали приятелството ни (което ме води до извода че го е обмислял и няма против мен, но държи на отношенията ни) после каза колко държи на приятелството и спомена нещо за харесване, не го разбрах обаче вместо да питам изтърсих значи просто оставаме приятели и той да и ми беше леко не съм страдала даже си е прав нашето приятелство е много силно и никой не знае дали ще се запази след една връзка.Обаче ми е странно, че не беше учуден. Не в смисъл че съм показала, че го харесвам, а всякаш е обмислял тази сцена. Моля коментирайте...

44.   От авторката: Просто действайте!!!..Знам,че на думи е лесно,но нещата стават така като трябва да са..а и времето лекува! Знаете ли докато аз харес вах 5 години това момче..мене ме харесаваха 9 момчета..но аз исках НЕГО! ее вече..разбрах и се примирих с това,че не мога да го имам поне засега! ;) но това е живота...действайтее...!!! Не губите нищо..само печелите..ще го разберете след време...и приемайте сичко с усмивка! :)

47.   Здравеите!!!
Аз моята история е следната:
Момчето е от моято очилище, но аз съм пети клас, а тои седми.Мея в една вокална група отидохме да пеем в един форум, а тои придружаваше едно момиче от неговия клас те бяха конпания.Когато ставахмв за репетиция тои ми барна дупето аз се убарнах, а тои ми се осмихна аз тогава него харесвах.

След един месец в голямото междучасие тои се блъсна вав мен и аз го видях от близко и пак се усмихнах и още него харесвах, но вечерта седнах на конпиутара и видях че ми е предложил приятелство във феизбук разгледах му снимките и хлатнах здравата.

На другия ден имахме заедно час по физическо полвината салон беше за седми другата половина за нас пети влизам аз в салона и тои ми се плези и вика ааааааа.Едно момиче се познава с него много добри приятелиса тя разбра че харесвам някои и първо ме попита дали харесвам него но аз отрекох, тя ми каза, че може да ми помогне ако е тои знам че сам малка ама ми харесва досега сам имала два пати гадже и никога несам харесвала така момче оляви кажетеми какво да правя моляви ще сам ви благодарна много пишетеми на имеила мерси предварително!

48.   До номер 47: Миличка, първо се научи малко на правопис, защото направо паднах, като ти прочетох коментара.

И второ - след като това момиче ти е предложила да ти помогне, защо не приемеш? Нали харесваш момчето? Ами опитай, нищо няма да загубиш.
Хайде с успех!

49.   От номер 24 давам ви съвета за последно... пробваите и самоп да ви кажа сега с това момче ходим и вече 4 месеца сме заедно и сме много щастливи ... Опитайте момичета !!! Не е задължително винаги момчетата да са първи във всичко :))) Пишете какво става :)
Успех :)

50.   Има едно момче което много много харисвам , как да му призная,ПОМОЩ

51.   И аз имам малък проблем .. та харесвам едно момче оба4е децатаот моя квартал знаят за това.. та вчера 31 май той разбра.. обаче по много тъп начин... едно момиче ми каза че едната ми приятелка му е казала че го харесвам .. ее естествено дигнах малък скандал ... добре де ама те същност не е казала а това е лъжа нали той идва и едно друго момче пита .. "добре де а ти от къде разбра че аз го харесвам" и той каза " ем аз сега разбирам" ... каза еми добре и отиде нанякъде след малко се върна и това е и играхме на някфии си игри. ... та .. първо ще ви дам малко информация де та .. pls help !

52.   И аз харесвам едно момче от даскал, той се казва Георги не мога да псра да мисля за него,аз го харесвам мисля ,че и той ме харесва но несъм много сигорна.Той ще стане 9 клас а аз още нямам и 7.Но живеем в един град (Поморие)Всеки ден го виждам на плажа с приятелите си той също ме вида но нищо не прави.Добре,че имам една приятелка тя се казва Люба тя и Георги са приятели.И й каза като види Георги да му каже колко го Хресвам.И тя ми каза,че когато го види ще му каже!
Не се бой ти поне си говорела със него а аз даже и едно ''здравей''не сме си казали!

1-50 от 166