Споделена история от Тинейджърски

Харесвам го, но дали да му призная
Здравейте!
Искам да споделя и моята мъка. Значи харесвам едно момче, голям сладур е, запознахме се в училище. Той беше 6-ти клас, а аз пети. Видях го в едно голямо междучасие и го попитах дали тренира тенис в Локомотив (беше с анцуга на клуба). Той ми се усмихна и ми каза да. После помолих момчетата от моя клас да го питат как се казва. И така посредством едно момче от моя клас всяко голямо междучасие си говорихме(това момче казваше аз какво съм казала на него и обратно). В последствие разбрах, че той е син на най-главната треньорка в клуба. А аз сега тренирам вече две години при нея. На доста турнири сме били заедно и аз много пъти съм викала за него, той по-малко но все пак е викал. На един турнир кат бяхме и аз бих едно момиче и накрая той дойде при мен и ми каза: "Браво много хубаво игра".

Вече от три години го харесвам и не мога да му призная. А си мисля, че и той ме харесва. Сега аз съм на 14, той на 15. Бях на рождения му ден в АКВАЛЕНД в Пловдив (ний сме си от Пловдив) и си прекарахме чудесно. Имаше още много момчета и момичета, бяха ни общи приятели от клуба, но той доста често ме поглеждаше (но се опитваше да скрие някак си от другите).

То по прицип кат тренираме постоянно го гледам и той мен. Като се видим се поздравяваме.някой път си говорим малко повече 2-3 минути и тва е.Преди два дена се засекохме на стълбите в клуба и той ме попита:
"На училище ли отиваш?"
Аз му отвърнах:"Да!И ти ли?"
Той каза,че се прибира у тях за да си почива.
Питах го още нещо и той ме пита и това беше.
Иначе имаме много общи неща.А сега сме в различни училища.

Чудя се дали да му призная.Но ме страх,ако ми откаже как всеки ден ще го виждам и ще си мисля, че през последнити 3 години съм била излъгана.
Помогнете ми моля Ви.
Кажете ми какво да направя!
Да му призная ли или да чакам!
Моля ви пишете ми!
Незнам какво да правя!Мерси предварително!!!!

Коментари

101-150 от 166

107.   За 105. Зависи от човека. Но на повечето хора им е странно защото знаят, че това момиче или момче е влюбено в тях и се чувстват доста гадно, че не могат да отговорят на чувствата на другия.

108.   Момиче недей да се притесняваш. Винаги има първи път. Аз съм в същото положение като теб само, че ние тренираме плуване, но сме в различни отбори и се срещаме на състезания и също като теб той ме покани на неговия рожден ден който също беше на басеин(и ние като вас постоянно се гледахме взаимно)и си прекарахме прекреасно. Той е в моя клас ние сме на 12, но е същото като при вас. Сега сме 6-ти клас и аз го харесвам от началото на 5-ти(а преди това излизах с най-добрия му приятел така, че става малко гадно спрямо него. Наи-добрия му приятел се премести в 32-ро, но аз още го харесвам, но харесвам и другия. Но след като прочетох тези съвети вече съм оверена че мога на му кажа какво чувствам. Ако ми откаже -чудо голямо. Света няма да спре да се варти нито пък слънцето ще изгасне. Аз съм сигурна че ти си много красиво момиче и ако не стане с него ще стане с друг. Сигурна съм. Пожелавам ти успех.

110.   Здравейте, от четири години си харесвам едно момиче, но никога досега не съм говорил с нея. 2 години и половина бях влюбен в нея, но сега само я харесвам. Сега ще бъда 12 клас и мисля, че имам последен шанс да й призная истината. Досега изпуснах толкова много шансове, защото ме беше страх да разкрия чувствата си към нея. Но не знам, как ще реагира когато й кажа, но трябва да го направя! Когато бях влюбен в нея 2 години и половина, страдах страшно много. Не знам защо, но през цялото това време не съм си предствавял как се целувам с нея, а само си мислех за нея. Но когато започнах да си представям как се целувам с нея, тази любов се превърна в нещо могъщо, аз започнах да чувсвам как ме изгаря от вътре. Това траеше 3 дни! През цялото това време аз се чувствах много слаб и не можех да спра да мисля за нея, просто не можех. Това момиче ме караше да се чувсвам по начин, по какъвто никога досега не съм се чувствал! След тези 3 дни, любовта ми към нея изчезна, но в продължение на 1 месец след това, аз се чувсвах слаб, изтощен и нямах желание за абсолютно нищо. Бях изпаднал в състояние, непознато за мен и каквото не пожелавам на никого! Чувствах се безсилен за каквото и да е било, бях изтощен от цялото това време, в което се налагаше да преживявам всичко това. Но след време се възтанових, тоест отново се чувствах така както преди 2 години и половина! Свободен, нищо не ме измъчваше, никаква любов. Чувствах се спасен. Тези чувсва бяха за мен кано едно опустошително природно явление, което помита всичко по пътя си. Когато тези чувста станаха много по-силни, които траеха 3 дни и след това отминаха, сложиха край на времето, в което бях влюбен. Всичко това се превърна в една легенда, в история!!!

112.   И аз като вас имам проблем. На 12 години съм и харесвам едно момче. Той е от моя клас и сяда пред мен. Но моят проблем е, че той е сваляч и се занимава с по готините момичета (закача ги и др. ), а аз съм по-срамежлива.

Понякога в часовете си говорим и ако приятеля му ме закача, той му казва да ме остави, държи се мило с мен, но само това. Няма признаци от това да ме харесва. Кажете ми как да му покажа че го харесвам или поне да го накарам да се поинтересува малко от мен??

113.   Искам да ми дадете съвет. Харесвам едно момиче. Полудял съм по нея. Имаме общи интереси. Тя харесваше едно момче преди година може би, но на него не му пукаше. Сега се чудя какво да правя. Познаваме се от малки. Моля Ви даите ми съвет. Благодаря Ви много!

114.   Едно момче ме харесва от три години но аз се не му отвлъщам той все още ме харесва целия ми клас го знае сега разбрах че и аз го харесвам но как да ме кажа?

115.   А аз имам още по - голям проблем, момчето което харесвам не ме поглежда. Той харесва най - добрата ми приятелка която си има гадже. Една моя съученичка му е 1-ва братовчетка, а моя братовчет му е най- добър приятел, как да му кажа че гохаресвам, като той дори не ми казва здравей??

116.   Ами първо се сближете. Т. е. почнете да си говорите по- често. Покани го да излезете някъде( примерно на кино или на кафе нещо такова). Моят съвет е първо да се опиташ да му покажеш, че го харесваш. Според мен той също те харесва. Ще трябва време и търпение. Няма да стане изведнъж. Успех.

117.   Виждам, че това е писано преди 3 години и може би вече няма смисъл да пиша, но аз ще ти кажа моя случай, в който харесвах едно момче цели 6 години без да му казвам нищо, а през това време си имах гаджета, но ми беше много трудно... Та и той си имаше гаджета.. Двамата имахме много общи неща, много се забавлявахме, но така и никога не му казах какво изпитвам и не знаех и той какво изпитва. За това ако това се повтори с някой друг му кажи без да се притесняваш, ще изгубиш много повече ако не опиташ! ;)

118.   Здравейте аз съм момче на 11 години харесал съм едно момиче момиче но ме е много ме е израм, да и призная че я харесвам но незнам тя дали има същите чуства към мен моля ви дайте ми съвети няма значение какви но да ми помогнат
БЛАГОДАРЯ ВИ ПРЕДВАРИТЕЛНО

120.   Здравейте, аз съм на13 години. Харесвам едно момче от 1 година. В един клас сме, той сяда до мен. Много често се шегува с мен. 99% съм сигурна, че ме харесва. Със сигурност ще изчакам още време, преди да му призная, че го харесвам, или ще изчакам той да ми признае. До тогава как да се държа с него.. за какво да говоря с него!! Моля ви пишете!!

121.   Здравей, номер 120 аз съм номер 115 виждаш в какво ситуация съм, е на теб ти е по - лисно просто говори с него за това какъв тип момичета харесва, намери общи интереси дори и интереси като храна, по - нататък като станете по - близки го попитай ето така на игра, примерно истина процент или се осмеляваш, даби харесва някое момиче и ако каже да започни да се интересуваш, а за намеци не се опитвай защото момчетата не разбират от намеци.

122.   Признай му, не се мъчи знам че ти е трудно но знам и съм сигурна че и той те харесва КЪСМЕТ
!!!

123.   И аз имах същия проблем. Преди една година бях казала на моята "най-добра приятелка", че го харесвам. Тя се оказа, че е някаква лъжкиня и в продължение на една година ме изнудваше ако не направиш това ще кажа на всички, че го харесваш и аз от страх да не ме унижат отново и се подчинявах. Тази година се скарахме и тя ме каза. И ние с конкретното момче си бяхме приятели, а това още повочо ни сближи.

125.   Здравейтеееееееееее!!!
Аз имам огромен проблем. Харесвам едно момче. Казва се Никалъс. Страшно е готин. Много го харесвам. Попринцип нв ме е страх да да си признавам. Но сега е различно. Постоянно го гледам в коридорите. И мисля че и той ми хвърля по някой поглед. Кара приятелите си да ме наблюдава.
В четвъртък едно момиче ме бутна и аз директно върху него.
На всичкото отгоре най - гадната учителка беше там. От тогава се чудя дали да му кажа или не. Обаче има един проблем.
Той е с една година по - голям иииии мен ме е срам да му кажа. Постоянно ме спира или заглежда. Но мен ме е срам.
Просто не мога да му устоя. Толкова е готин и...
А пък когато отивам да му кажа все нещо става и аз се отказвам.
Помооооощ. Моля ви помогнете мииии. Пишете. Мн е важно.
Plss. Моляяяя вииииииииииии. :)
E ако пишете обръщайте се към мен с Тони.
Благодаря предварително. <3 :)

126.   Искам да съм гадже с Пепи!!!!!!!!!!!!!!!!

128.   Харесвам едно момче, но незнам дали той ме харесва. Същност с моята приятелка го забелязахме оказа се че си има брат близнак. Слава богу че имаше защото може би щяхме да скараме ако беше само един. Той е много готин има бежево яке и готина коса. Другата ми приятелка каза че той ме харесвал понеже се заглеждал по мен. Тя откъде знае това да не би да познава погледите. Но откакто ми го каза не мога да престана да мисля за него. И се чудя дали да го питам това нещо направо ме измъчва. Освен това той е 6-ти клас аз съм още 4-ти. Надявам се да ми отговорите скоро. =(

129.   . Здравейтеееееееееее!!!
Аз имам огромен проблем. Харесвам едно момче. Казва се Никалъс. Страшно е готин. Много го харесвам. Попринцип нв ме е страх да да си признавам. Но сега е различно. Постоянно го гледам в коридорите. И мисля че и той ми хвърля по някой поглед. Кара приятелите си да ме наблюдава.
В четвъртък едно момиче ме бутна и аз директно върху него.
На всичкото отгоре най - гадната учителка беше там. От тогава се чудя дали да му кажа или не. Обаче има един проблем.
Той е с една година по - голям иииии мен ме е срам да му кажа. Постоянно ме спира или заглежда. Но мен ме е срам.
Просто не мога да му устоя. Толкова е готин и...
А пък когато отивам да му кажа все нещо става и аз се отказвам.
Помооооощ. Моля ви помогнете мииии. Пишете. Мн е важно.
Plss. Моляяяя вииииииииииии. :)
E ако пишете обръщайте се към мен с Тони.
Благодаря предварително. <3 :)
Моля ви помогнете ми нуждая се от помощтта ви. Надявам се да ми пишете бързо. :( :)

130.   Не разбирам от какво те е срам, сама каза, че попринцип не е така, по-голям е и това може би донякъде е +, аз имам подобен проблем, харесвам си едно момче от година и 6 месеца, не сме от едно училище, но майките ни работят заедно и се виждаме сяка вечер.... но някак си, сякаш нещо ми пречи да му кажа точно това.. объркана съм толкова, колкото и ти, гледаме се, говорим си, но нищо. И най-лошото е, че всичките ми приятели ме съветват да му кажа, а аз нямам смелост.. е, по-добре му кажи, защото поне ще си наясно с нещата, по-добре да си кажеш добре, че опитах, отколкото трябваше да опитам... мое мнение, пък дано и аз се престраша (:

131.   Харесвам едно момче, винаги ме цели с сняг, усмихва ми се и ми говори когато го преближа поглидите ни се срещтат тои ми казва винаги ме пази и ми говори мило!!! Обичам го, но дали той ме обича, моля кажете ми!!!

132.   Хора и аз харесвам едно момче от нашия клас. Но не съм сигурна дали и той ме харесва.
Един ден докато си седях в час се обърнах към него и той ме гледаше. Обръщах се още поне около 5 ти към него и той пак ме гледаше. Не мога да разбера дали ме харесва или не.

Моля дайте съветчета, плс...

Между другото аз съм на близо 12 години

133.   До номер 131, аз мисля, че той те харесва много. :D

134.   И аз бях в такава ситуация кайи му го уж сериозно после на майтап го избий ще си каже ! нищо няма да загубиш душице!

135.   Номер 134, до номер 132 ли го изпращаш.

136.   Искам само той да ме харесва

137.   Здравейте как сте. Една моя приятелка харесва едно момче но не знае как да му го признае. Какво да прави посаветвайте я моля ви

138.   Като го харесва да му каже. Защо и е да си усложнява живота.
Или да ми каже, или да чака да и мине и да съжалява за пропуснатата възможност.

142.   ами намери време да поговорите само двамата:)разкрий му чувствата си и поговори с него. попитай го дали и тои изпитва същото и ако да-йивеите щастливо, но ако не просто си останете близки приятели и забравртр за всичко

143.   Признай му и готово, ако сте един за друг всичко ще бъде наред пък и щом се обичате

145.   И аз съм така ако искате вижте подробности в моята история Влюбена или не.. и ако може ми помогнете.
Сега по темета аз те съветвам да се сближиш с него за да разбереш дали и той те харесва излизайте по-често заедно и намирайте общи теми на разговор.

146.   и аз харесвам едно момче адски много и мисля да му кажа този понеделник но ме е страх от отговора той е в моя клас и се зарибява със всички и не знам дали ме харесва. истинска дилема!!! макар че всички ми казват да му кажа и че ще започне да ме зарибявя повече просто ме е страх че ще промени отношението си към мен и дори малкото приятелство което има помежду ни ще изчезне а ако кажа на приятелките си че отменям датата на признанието те ще ми се обидят!!! това не е ли адски грубо? оооох, просто ще му кажа ами какво толкова може да стане след 3 месеца идват изпитите и ще се местя в друго даскало а той - в немската, но предимството което имам е че двамата сме пълни противоположности а знаете какво казват противоположностите се привличат. ако навестите коментара ми моооля ми кажете как да му поднеса новината че го харесвам!!!!??? целувки

147.   със сигорност те харесва но та твое място бих почакала поне още една седмица ако не ти предложи без да ти пука дали ще каже да или не рискуваи в противен случаи ще се измачваш до краи.

148.   ако едно момиче харесва едно момче я истрах да си призане но ако не го харесва не и пука дали ще каже (да )или(не)

149.   Позната история ;) Според мен е по - добре да му кажеш, защото после цял живот ще се чудиш какво е можело да стане ако не направиш първата крачка.. като че ли той си пада малко срамежлив, но не се притеснявай много от момчетата са такива :) ии относно как да му кажеш ; ще ти дам няколко варианта :
1. Пиши му : Знаеш ли кой харесвам и той ако иска да му кажеш му кажи: започва с "т" и завършва на "и" :)
2. Питай го : МОже ли един съвет? и ако ти отговори да му кажи : как да кажа на момче че го обичам ( ама това ако си пишете ) и той ако ти каже някакъв начин го направи това което ти е казал :) УСПЕХ!!

150.   Позната история ;) Според мен е по - добре да му кажеш, защото после цял живот ще се чудиш какво е можело да стане ако не направиш първата крачка.. като че ли той си пада малко срамежлив, но не се притеснявай много от момчетата са такива :) ии относно как да му кажеш ; ще ти дам няколко варианта :
1. Пиши му : Знаеш ли кой харесвам и той ако иска да му кажеш му кажи: започва с "т" и завършва на "и" :)
2. Питай го : МОже ли един съвет? и ако ти отговори да му кажи : как да кажа на момче че го обичам ( ама това ако си пишете ) и той ако ти каже някакъв начин го направи това което ти е казал :) УСПЕХ!!

151.   да но лошото е че не му казах онзи понеделник. щях но тогава го видях да целува по бузата едно хубаво момиче от моето даскало което адски мразя и реших че няма смисъл да му казвам защото онази седмица той се държа баси студеното с мене т. е. питам го нещо като написа ли по български а той дори не се обръща към мене и отговаря тихо още преди да съм довършила!!! адски грубото. вече наистина нямам представа какво да правя т. е. той е толкова сладък, не всъщност той е убийствено готин но просто мисля че ако му кажа ще ме намрази или поне ще ме отбягва. SOS!!! вече съвсем изгубих надежда. не знам вече дали изобщо да му казвам. няма да има мисъл ако наистина харесва другото момиче. помогнете моля ви. целувки!!!

152.   До авторката.
Здравей. Аз харесвах / и още го харесвам / едно момче от мойто даскало. Сладък, висок, винаги усмихнат волейболист от ЦСКА
Аз съм седми клас, а той 6-ти, но честно казано всички го бъркат с четиринадесет годишен :Д
И така.. Споделих на една приятелка и тя взе, че каза на гаджето си, което познава момчето и му каза -. -
И после целия мой клас и негов разбраха -. -
Той започна да ме отбягва и когато мина покрай неговия клас си мисили: "Тая ме следи! "
-. -
За това аз те съветвам да му кажеш лично / не по Фейсбук или Скайп /, когато сте насаме и се УБЕДИШ, че той няма да те зареже заради такава подробност. (:
Успех.

153.   Виждам колко си помагате и реших да ви попитам за съвет. Преди почти два месеца започнах да излизам с едно момче. Той е много мил с мен, но усещам, че вече не изпитвам същото към него. Почвам да осъзнавам, че за мен той е по - важен като приятел. През тези два месеца си пиша с едно момче, което е 12 - ти клас (аз съм 9) и се шегуваме постоянно. Той ме пита как съм какво става с гаджето и т. н. Мисля че съм влюбена в него, но нз какво да правя. Моля ви дайте ми съвет, защото съм адски объркана. Не искам да направя някоя глупава грешка. Благодатя ви предварително :)

154.   Ами... По едно време и аз бях така. ;)
Съвсем бях объркана между две момчета, точно като при теб! :)
Но стига сме говорили за мен

157.   Здравейте :)!!! Искам савет харесвам едно момче.. той е продавач в един магазин, а аз по 1000 пати ходя до магазина и тои ми се усмихва вече и здравей ми казва и там се опитва да ме заговори май... Въпроса ми е днес ходих 6-7 пъти до магазина и всичко беше наред ама последното ходене ми стана много странно защото ме пита дали аз сам му писала в Фейсбук и ми се усмихва и като му казах да ама приятелката ти ми отговори и той вика а Скайп искаш ли и незнам ама аз се обидих и трагнах незнам как да го разбирам това добре или зле..?

159.   Здравейте :)!!! Искам савет харесвам едно момче.. той е продавач в един магазин, а аз по 1000 пати ходя до магазина и тои ми се усмихва вече и здравей ми казва и там се опитва да ме заговори май... Въпроса ми е днес ходих 6-7 пъти до магазина и всичко беше наред ама последното ходене ми стана много странно защото ме пита дали аз сам му писала в Фейсбук и ми се усмихва и като му казах да ама приятелката ти ми отговори и той вика а Скайп искаш ли и незнам ама аз се обидих и трагнах незнам как да го разбирам това добре или зле..? Защото на другия ден отидох и му взех скайпа ама не си пишем вече... и се чудя изобщо какъв беше смисала да си предлага скайпа? !

160.   кажи му и си запуши ушите

162.   Аз ти предлагам да не го питаш и да не му казваш, че го харесваш знам го от своя личен опит с едно момче от нашия град

165.   Аз също се чуда как да му призная но туко що се сетих: помоли някой/я приятел/ка да го попита:
-Ти кой харесваш? /Какво мислиш за нея!
и от сорта на тези

167.   Здравйте, аз съм на 14 искам да ви помоля, за съвет той харесва ли ме? Значи много често момчето което харесвам когато сме във час той постоянно ме гледа а когато сме в междучасие той постоянно ме обижда, но понякога ии ми се подмазва говори ми понякога милии думии в дск само с мен се закча докато в класа ми има ии други момичета от всичкии само с мен се закача ии мойте приятелки същоо ми казват че тойи може да ме харесва но когато го попитат той не това не е вярно ии когатоо искарам телефон по време на час той винаги ми казва да прибера тел. ии идва при мен и започва да се закача и накрая правии така че да ме прегърне ии дори аз съм го виждала че ме гледа постоянно ии дори и с периферието си. :) ако може да ми кажете дали ме харесва според вас? Благодаря :)

169.   Здрави аз съм Габи и честно да ти кажа подобре му кажи от колкото да се чудиш постоянни и да се претиснявиш да ли те харесва или не. Аз също харесвам едно момче и се чудих дали да му кажа или не. Поне 2 години и ми пистна да се претиснявам. И накря му казах. И отхвърли но, ти не се очаиваи да ти каже не или да просто продаллжи на прид. Нали живота продалжава. Успех

170.   Но 167 аз мисля че те харесва! Точно така се държи, а щом се стига до прегръдки работата е сериозна.

172.   Здравейте! Аз също имам такъв проблем... момчето е по-голямо от мен с 3години... още от кво се запознахме ми пишеше постояно в фейса и на всяка дума целувка... казваше ми че съм най-хубавата, че съм неговата сладуранка, (аз се базиках с него и му пишех, че той ми е батко) от тогава почна да ми пише, че съм красавицата на бати и тем подобни... но един ден пуснах статус в фейса един от най-добрите ми приятели го коментира с сърце... от тогава той ми е сърдит и немога да разбера нищо какво ли не пробва за да му се извинявам, но той още ми е сърдит... и не мога да разбера дали ме харесва..!! :((

173.   Така моя проблем : на 14 години съм преди 5 дни започнах училище а вече харесвам много едно момче от моя клас.. Пишем си по фейсбук от първия ден... Но когато сме в училище изобщо не си говорим.... Само през часовете си срещаме погледите... Не знам какво да правя... Когато си пишем се бъзикаме... Споделяме... Но в училище сякаш не се познаваме... Не знам как да действам.... Да изчакам ли??? Моля помогнете! Благодаря предварително :)

174.   Така моя проблем : на 14 години съм преди 5 дни започнах училище а вече харесвам много едно момче от моя клас.. Пишем си по фейсбук от първия ден... Но когато сме в училище изобщо не си говорим.... Само през часовете си срещаме погледите... Не знам какво да правя... Когато си пишем се бъзикаме... Споделяме... Но в училище сякаш не се познаваме... Не знам как да действам.... Да изчакам ли??? Моля помогнете! Благодаря предварително :)

101-150 от 166