Споделена история от Тинейджърски

Харесвам го, но дали да му призная
Здравейте!
Искам да споделя и моята мъка. Значи харесвам едно момче, голям сладур е, запознахме се в училище. Той беше 6-ти клас, а аз пети. Видях го в едно голямо междучасие и го попитах дали тренира тенис в Локомотив (беше с анцуга на клуба). Той ми се усмихна и ми каза да. После помолих момчетата от моя клас да го питат как се казва. И така посредством едно момче от моя клас всяко голямо междучасие си говорихме(това момче казваше аз какво съм казала на него и обратно). В последствие разбрах, че той е син на най-главната треньорка в клуба. А аз сега тренирам вече две години при нея. На доста турнири сме били заедно и аз много пъти съм викала за него, той по-малко но все пак е викал. На един турнир кат бяхме и аз бих едно момиче и накрая той дойде при мен и ми каза: "Браво много хубаво игра".

Вече от три години го харесвам и не мога да му призная. А си мисля, че и той ме харесва. Сега аз съм на 14, той на 15. Бях на рождения му ден в АКВАЛЕНД в Пловдив (ний сме си от Пловдив) и си прекарахме чудесно. Имаше още много момчета и момичета, бяха ни общи приятели от клуба, но той доста често ме поглеждаше (но се опитваше да скрие някак си от другите).

То по прицип кат тренираме постоянно го гледам и той мен. Като се видим се поздравяваме.някой път си говорим малко повече 2-3 минути и тва е.Преди два дена се засекохме на стълбите в клуба и той ме попита:
"На училище ли отиваш?"
Аз му отвърнах:"Да!И ти ли?"
Той каза,че се прибира у тях за да си почива.
Питах го още нещо и той ме пита и това беше.
Иначе имаме много общи неща.А сега сме в различни училища.

Чудя се дали да му призная.Но ме страх,ако ми откаже как всеки ден ще го виждам и ще си мисля, че през последнити 3 години съм била излъгана.
Помогнете ми моля Ви.
Кажете ми какво да направя!
Да му призная ли или да чакам!
Моля ви пишете ми!
Незнам какво да правя!Мерси предварително!!!!

Коментари

151-166 от 166

175.   Харесвам едно момче напоследък ми обръща повече внимае аз много го харесвам от 2 години да му кажа ли?

176.   Предложи му ако ти откаже ходи на тренировки на се закачаи с други момчета нека да ревнува след това щесе изненадъш приятно

177.   Здравейте, и аз като вас имам подобен проблем. На 16 съм и преди 2 години се запознах с едно момче от моето училище (сега всеки ден сме заедно). Започнах да го харесвам, но реших, че няма смисъл да се опитвам и започнах да му гледам само като на приятел. Мина доста време харесвах си други момчета през това време, но нищо специално...до миналия месец, когато един от най-близките му приятели ми каза, че ме харесва, а аз уж го харесвах за малко. Казах му, че не съм сигурна, но той беше много настоятелен. Тръгнахме уж, но на мен ми липсваше тръпката. Няколко дни по-късно сънувах въпросното момче, което харесвам, и много исках да знам какво е мнението му а тази "връзка", и а не знаех защо. После говорих с него, питах го, той ме попита какви са тези въпроси и аз му казах, че тъй като го познавам от доста време и съм с него всеки ден го обичам най-много от компанията ни. После осъзнах, че всъщност харесвам него и се разделихме с другото момче (не съм имала сериозни, ама никакви връзки досега) няма и 2 седмици след като ми призна. Сега не мога да спра да мисля за въпросното момче и се чудя дали да му кажа и дали няма да си помисли нещо лошо за мен след онова с приятеля му. Благодаря предварително ако някой ми отговори :)

178.   до №177. По–добре му кажи. надали ще си помисли нещо лошо за теб. все пак ти не можеш да кажеш на един от най-близките му приятели, че го харесваш. кажи му го в лицето. надявам се да съм ти помогнала. разкажи после какво е станало!

179.   до 178 все още не съм му казала, изчаквам подходящия момент, предполагам ще изчакам още малко да се сближим един вид "от самосебе си" и ако той не предприеме нищо, ще му кажа :)

180.   Спокойно! Аз съм изпаднала в подобно положение. В нашия клас има едно момче. Моята НДП и аз го харесваме, но проблемът е там че тя първа го харесваше и си призна пред нашата компания. След няколко седмици учителката ни го премести да седи до мен. След време и аз започнах да го харесвам. Признах си на една приятелка и на моята НДП. Тя ни каза че вече не го харесва но знам че е друго. Много ми се ще да му го призная но много ме е срам.

Посъветвам те да му го кажеш защото все пак истината ще излезе наяве

181.   До авторката: Ще ти кажа едно ти харесваш две момчета, съветвам те да избереш втория, защото ако обичаше достатъчно първия нямаше да се влюбиш повторно. А и не мисля, че винаги момчетата трябва да правят първите крачки. В живота има 10 крачки (примерно), той трябва да направи 5 крачки ти също нито повече нито по малко, защото ако направиш 6 крачка ще трябва да направиш и 7, 8, 9, 10. Направи своите 5 крачки и виш той как ще действа. От това което каза мисля, че те харесва.
И аз съм влюбена в едно момче... Аз много го харесвам, но ме е страх да му призная чувствата си. Преди имахме общи приятели и не сме си говорили кой знае какво, но сега той даже и ''здрасти'' не ми казва. Забелязвам, че понякога ми гледа много странно, когато го видя сърцето ми ще изхвръкне, понякога мисля че ме харесва, но засега ще видя как ще се развият нещата и ще реша дали си струва да правя моите 5 крачки. Дано да съм ти помогнала. :)

182.   Момичета, и аз имам нужда от малко подкрепа! Момчето което харесвам е колкото мен седя до него в класа. Чудя се дали да му кажа или не. Бяхме гаджета за 3 дни и след това той скъса с мен. Преди около 2-3 месеца бях гадже с неговия приятел, който ме харесва, но аз не го не. Не знам какво да правя!
Днес когато бях на кафе ги видях и двамата и дори не им казах "здравей" Не се обръщах към тях изобщо нищо. С момчето, което харесвам ден преди да завършим се скарах с него жестоко! Помогнете ми моля ви!

185.   Здравейте! Аз съм на 11 години. От две години харесвам много едно момче. Напоследък той ме гледа през часовете, но не ми казва абсолютно нищо от началото на годината. Аз съм в пети клас, той също. Не знам какво да правя. Моля помогнете ми! Какво да правя?

186.   Аз съм на 16. Влюбена съм ♥, но не знам как да му го кажа, защото семействата ни също са в приятелски отношения и ако той ме отхвърли или се разделим ще е много неловко. Страх ме е от реакцията на баща ми и като цяло ме е страх и от тази на момчето. Но.... много, много, много го харесвам. Как да му го кажа? Глупаво ли е с писмо в Коледната поща на гимназията? Не мога да му го кажа докато го гледам в очите. Просто не мога. Но... Обичам го... Искам да сме заедно, но нямам представа дали и той ме харесва, как ще реагира, дали би променило това всичко, дали ще се промени отношението му към мен, ако не ме харесва... Ах! ПОМОЩ! ♥

188.   Аз имам подобен проблем.... Харесвам едно момче което е 7 клас а аз съм 6 мисля че той изпитва някви чувства към мен но не съм сигурна преди ме обиждсше но след каъо един наш общ приятел му каза чр хо харесвам той нишо не отговори само се усмихна може би защото имаше много познати наоколо от тогава той започна да се държи много мило с мен, да се закача, да ми казва на галено името, започна да слуша музиката която аз харесвам, посъоянно ме гледа но все пак не знам дали ме харесва?

189.   Aз имам същия проблем! Само където момчето, което харесвам е от моя клас и всяко междучасие си говорим! Той ми призна, че ме харесва, но аз нищо не му отвърнах. Незнам какво да правя.
Ще ви помоля за съвет!

190.   Преодолей срама си. Кажи му, че си размислила и ти също го харесваш.

191.   Аз имам същия проблем!Ще ви помоля за малко помощ!
Момчето,което харесвам е от моя клас.Той мисля,че също ме харесва,защото само ме занимава с неговите простотии.Излизаме заедно,ходила съм утях,както и той вкъщи!
Един ден ми призна,че ме харесва,но аз нищо не отговорих просто си глътнах езика...
Като се прибрах вкъщи се радвах,като полудяла...
Да му призная ли,че и аз го харесвам?
ПОМОГНЕТЕ МИ,МОЛЯ ВИ!!!

193.   Здравейте, влюбена съм в мъж, който е два пъти по-голям от мен. Знам, че до по-сериозни отношения (брак, деца) веоятно няма да се стигне, но това не променя отношението ми към него. Трябва ли да ме е срам от разликата, чувствам се виновна...

195.   В името на Фондацията, какво се случва тууук? Трол на хоризонта! Глупави момичета хехе! Преди 12 години нямаше интернет в България, средните векове, социализма, а вие какво сте правили тук? Да не говорим, че по това време аз не съм бил още роден, вие сега сигурно сте възрастни, а аз чак сега го чета! В такъв смях съм сега, че мога да го изразя само, ако дойда да се изсмея на вашите училищни проблеми, по времето "преди интернета"!

151-166 от 166